Şimdi Ara

Windows 8 Ati Ekran Kartı Sorunu (Çözümü İçerde) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
8
Favori
53.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EnSoNiQ

hocam benim çözümüm değiştirilebilir grafikler için fakat benzer çözümler üreterek sonuca ulaşabilirsiniz

ben de eski driver ile idare ediyorum artık.zaten her oyunu oynuyorum sonuçta.herşey için saolun
  • hocam cihaz bende olsa bir şekilde hallederimde işte yaptıklarımı teorike dökemeyen biriyim ama sizin için araştırma yapacagım
  • ati rodeon hd 5650 youtube sorun yaşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beratltd -- 28 Ocak 2013; 9:32:32 >
  • 5650 hakkında araştırma yapıyorum çok yakında onuda konuya ekleyeceğim
  • ati mobility hd 4650 window8 driverında sıkıntı yaşıyorsanız 12.1 versiyonunu kurduktan sonra. aygıt yöneticisinden elle driverını kurunuz. metro arayüzündeki kamera ile çalışan uygulamalar ve photoshop cs6'nın 64 bit sürümündeki uyarıyı almazsınız.

BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ
  • AMD 7670M ekran kartlı Dell 5520 kullanıyorum.Yazılanları denedim fakat değiştirelebilir ekran kartı sağ seçenekte görünmesine rağmen açılmıyor.
  • mobility hd 5650 değiştirilebilir grafikler için driver dıktı mı yaklaşık 3 ay önce windows 8 den windows 7 ye geri dönmek zorunda kalmıştım hala windows 7 deyim :(
  • verdiğin linkteki sorunu yaşıyorum .

Sürücüyü yüklemeden önce BIOS'ta Switchable Graphics Mode seçeneğini Dynamic olarak ayarlayın. Aksi takdirde sürücü yükleme işlemi sonrasında siyah bir ekran ile karşı karşıya kalırsınız.

hp g62 laptop var biosta Switchable Graphics Mode yok .
    nasıl çözülecek bu sorun yardım edin lütfen
  • Çok çok çok teşekkür ederim bütün bir gün boyunca uğraştım ekran kartını sonunda sayenizde devreye soktum defalarcakez teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selahaddin Eyyübi

verdiğin linkteki sorunu yaşıyorum .

Sürücüyü yüklemeden önce BIOS'ta Switchable Graphics Mode seçeneğini Dynamic olarak ayarlayın. Aksi takdirde sürücü yükleme işlemi sonrasında siyah bir ekran ile karşı karşıya kalırsınız.

hocam linkte bir problem yok.Konuda anlattıklarımı yaparsanız sonuca ulaşırsınız anlattıklarım 0 kurulum için geçerli daha önceden driver denediyseniz çakışma yapıp çalışmayabilir.

quote:

Orijinalden alıntı: NightClubİnMyLife

Çok çok çok teşekkür ederim bütün bir gün boyunca uğraştım ekran kartını sonunda sayenizde devreye soktum defalarcakez teşekkürler

Rica ederim iyi kullanmalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnSoNiQ -- 12 Şubat 2013; 21:43:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EnSoNiQ

quote:

Orijinalden alıntı: Selahaddin Eyyübi

verdiğin linkteki sorunu yaşıyorum .

hocam linkte bir problem yok.Konuda anlattıklarımı yaparsanız sonuca ulaşırsınız anlattıklarım 0 kurulum için geçerli daha önceden driver denediyseniz çakışma yapıp çalışmayabilir.

quote:

Orijinalden alıntı: NightClubİnMyLife

Çok çok çok teşekkür ederim bütün bir gün boyunca uğraştım ekran kartını sonunda sayenizde devreye soktum defalarcakez teşekkürler

Rica ederim iyi kullanmalar.

Alıntıları Göster
    sorun bu seçenek benim bios ta yok.sürücüyü kurup laptop yeniden açılınca siyah ekranda kalıyor.çözüm de bulamadım.bios son sürüme güncellememe rağmen hala seçenek yok
     Windows 8 Ati Ekran Kartı Sorunu (Çözümü İçerde)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nu.D.38 -- 14 Şubat 2013; 3:11:34 >

• ati radeon 9550 ekran kartım var ama windows8 pro kartı görmüyor kendi görüntü bağdaştırıcısını kullanıyor ne yapmam lazım sitesinden driver yükledim kurulum bittikten sonra ekran renkerini birbirine girdi hiç bişey gözükmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfeax

ati radeon 9550 ekran kartım var ama windows8 pro kartı görmüyor kendi görüntü bağdaştırıcısını kullanıyor ne yapmam lazım sitesinden driver yükledim kurulum bittikten sonra ekran renkerini birbirine girdi hiç bişey gözükmüyor.

open GL yi indir. beraberinde bir çok paket barındırıyor. ben şayet kullanıyorum w8 ve herşey Tamam.

indirmek için Buraya tıkla

• quote:

Orijinalden alıntı: draj3n

quote:

ati radeon 9550 ekran kartım var ama windows8 pro kartı görmüyor kendi görüntü bağdaştırıcısını kullanıyor ne yapmam lazım sitesinden driver yükledim kurulum bittikten sonra ekran renkerini birbirine girdi hiç bişey gözükmüyor.

open GL yi indir. beraberinde bir çok paket barındırıyor. ben şayet kullanıyorum w8 ve herşey Tamam.

indiriyorum teşekkürler inşallah çalışır

• quote:

quote:

quote:

çalışır hocam çalışır

• quote:

quote:

quote:

bu arada uyumlulugu Windows 7 yapma hocam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi draj3n -- 23 Şubat 2013; 22:13:20 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

bu arada uyumlulugu Windows 7 yapma hocam..

Allahınızı severseniz atın şu kartı ya bendede aynı kart var geçen sene ati 4850 1 gb alınca çağ atlamış gibi oldum

• Merhabalar Msi fx610 marka laptop kullanıyorum benim sorunum bilgisayarımın işletim sistemini windows8 e yükselttikten sonra ekran kartımı kullanamamam..aygıt yöneticisinde '''ATI Mobıllıty Radeon HD 5000 Serisi ( Microsoft Corporation-WDDM v1.20) ''' bunun üstünde ünlem işareti var
    'ATI Mobıllıty Radeon HD 4200 Serisi ( Microsoft Corporation-WDDM v1.20) ''' bunun üstündede bişe yok yani işlem görüyor 5000 serisindeki ünlemi nasıl kaldırabilirim yardımcı olursan çok iyi olur biraz anlayabilecegim şekilde açıklarsan dahada iyi olur şimdiden emeğine saglık teşekkürler..Ayrıca amd nin sitesinde aratıp indirdiğim driver işe yaramadı.Yazıya sag tıklayıp güncelleştir dediğimde ise zaten güncel diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur3810 -- 15 Mart 2013; 14:54:58 >
  • Benim HP dv6 laptopumda Radeon Hd 4250 ve HD5650 ekran kartı var. Driverlar kurulu ancak powerxpress çalışmıyor haliyle ekran kartı geçişi yapamıyorum sistem 2. sini kullanıyor yaptığım testlerde. Asıl sorun bence catalyst control yöneticisinde açınca sadece şöyle çıkıyor, tüm versiyonları denedim sonuç aynı hiç ayar yapmama izin vermiyor. En son 13.1 kurulu

Edit: Fişte çalışırken 5650, pildeyken 4250 çalışması gerekiyor ama çıkarıp takıyorum hep aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Espa -- 24 Mart 2013; 10:53:21 >

• Hocam merhabalar öncelikle
    1 hafta önce hp pavilion g6 2277et model notbook aldım. Windows 8'i kaldırdım ve Windows 7 kurdum.
    Son bir haftadır geceli gündüzlü yemeden içmeden kesilerek sorunuma halen umutsuzca çözüm aramaktayım.
    Resimde görüldüğü üzere her iki driver da tanınıyor. herşey buraya kadar normal görünse de.. sağ klik + değiştirilebilir grafikleri yapılandır dediğimde yazılımın aktif olmadığını..yanii aslında ati driver yüklü sorunsuz görünsede el koydumm! aahh! sana geçiş izni yok len der gibi ''CATALYST CONTROL CENTER BAŞLATILAMIYOR CATALYST CONTROL CENTER KULLANILARAK YAPILANDIRILABİLECEK BAŞKA AYAR BULUNMAMAKTADIR'' hatasını alıyorum.. Aynen belirttiğiniz adımlara harfiyen uymama rağmen halen bir sonuç alamadım. Denediklerimde uygun driver olmadığı hatalarını aldım. Bu arada ekran kartım ATI Radeon HD 7670M. Lütfen yardımınızı esirgemeyin. Windows 8 kullanmak istemiyorum asla..
    Teşekkür ederim şimdiden

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.