Şimdi Ara

Windows 8 -ANA KONU- (Tanıtım-Kurulum-Sorun) | Güncellendi - Windows 8 Release Preview Çıktı | | (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.480
Cevap
22
Favori
236.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alışkanlıkları değiştirmek gerekiyor ama açıkcası ben win7 ye değişmen.

metro arayüzü tabletler için iyi olabilir ama masaüstü pc ye uymamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekno_user

alışkanlıkları değiştirmek gerekiyor ama açıkcası ben win7 ye değişmen.

metro arayüzü tabletler için iyi olabilir ama masaüstü pc ye uymamış.

masaüstünde birbiri ile uyum sağlamaya çalışan farklı iki işletim sisteminin karışımı gibi olmuş.

masaüstü ne metro arayüzünün katacağı hiçbir şey olamaz bence.

metro arayüzü dokunmatik panellere hitap eden bir arayüz olmuş ve win7 ye bu arayüzü monte etmişler. resmen sırıtıyor ama. olmamış. mouse ile kontrolde işlevsellikten uzak.
  • çıkmadı beta değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

çıkmadı beta değil mi

Şubat ayı içerisinde çıkması bekleniyor
  • Güzel görünuyor.
  • ben kullanıyorum valla developer preview sürümünü memnunum ama türkçe yapamadım bir türlü

tr-TR win8lng dosyasını bir türlü indiremedim internetten bunu paylaşacak bir arkadaş varmıdır acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordMayros -- 28 Ocak 2012; 10:25:59 >
  • MICROSOFT.WINDOWS.8.RC1.ISO-LZ0

Bu sürümü indirip kuran deneyen var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

MICROSOFT.WINDOWS.8.RC1.ISO-LZ0

Bu sürümü indirip kuran deneyen var mı acaba?

hocam o sahte büyük ihtimal... forumlarda sahte diyorlar...
  • Ben de o işletim sistemini indirmeyi düşünüyorum Fakat ingilizce bir dili var türkçe olmasını rica ediyorum

Bundan dolayı indirme sürümü yeterli (yeterli olmasa bile )

Mutlaka bunun türkçe olmasını isterim
  • Android çakması gibi olmuş
  • Yalnız şu an internette bulduğunuz Windows 8 dil paketleri orjinal değil. Windows 7 dil paketlerinin modifiye edilmiş halidir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Windows 7'de Betadan şu ana kadar kullanan bir insan olarak umutluyum fakat hani bu işi keşke honeycomb tarzı yapsalardı. Yani bu sene çıkacak olan Win 7 Tablet Edition tarzı bir işletim sistemi olsaydı ve mesela 2-3 sene sonra aynı ICS'de olan gibi hem tablet hemde pc sistemleri birleştirilseydi. Yani Win 8 daha sonra çıksaydı. Çünkü piyasa çabuk toparlanamıyor özellikle korsan kullanan basit kitlelerin çoğunda hala Vista var mesela. Bu kadar hızlı çıkması çok yanlış bence.
  • çıkış zamanı belli mi tam tarih sormuyorum bu yıl içerisinde çıkacak mı? 2012 son çeyreği gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serrrrro

çıkış zamanı belli mi tam tarih sormuyorum bu yıl içerisinde çıkacak mı? 2012 son çeyreği gibi.

Şu anlık kesin bir tarih yok.

Bu arada 8220 Sürümüne ait bazı notlar:

* Yeni Immersive UI (Metro görünümü) ikon setleri (RESİM)
    * Yeni başlat menüsü için arkaplanlar (RESİM)
    * Sağ taraftaki dokunmatik hareket barı için yeni kısayollar (RESİM)
    * "Microsoft Confidential" yazısı hem winver'den hem de masaüstünden kaldırılmış.
    * "Başlat" butonu masaüstünde yok.
    * Birçok bug düzeltimi
    * Yeni ribbon düzenlemesi (RESİM)
    * Dokunmatik ekran klavyesine düzenlemeler (RESİM)

• Cok kotu magdurum yardim bekliyorum bu konularda acemiyiz indirdik kurduk kurulum bittikten sonra biseyler oldu res felan atti pc kendi kendine kullnci adi v sifre girme bolumu gelmeden kurulum bitti live id da tanitamadim simdi GİRİS EKRANİNDA KALİYORUM other userde kullanici adi ve sifre istiyor ve bn ole biyer doldurmadim internette cok bkindim bulamadim win 7 kullaniyordum cok onemli belgelerim vardi geri donus nasil yapabilirim tek cozum format mi yada birisi kayitli live idini verirse bn blgsyrn icine grip kndi live idi mi tanitip oyle acabilir miyim benim kisaca mutlaka eskiye donmem lazim ve belgelerimi kurtarmaliyim simdiden cook tesekkur ederim yardimlariniz icin saygilarimla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neferizm

Cok kotu magdurum yardim bekliyorum bu konularda acemiyiz indirdik kurduk kurulum bittikten sonra biseyler oldu res felan atti pc kendi kendine kullnci adi v sifre girme bolumu gelmeden kurulum bitti live id da tanitamadim simdi GİRİS EKRANİNDA KALİYORUM other userde kullanici adi ve sifre istiyor ve bn ole biyer doldurmadim internette cok bkindim bulamadim win 7 kullaniyordum cok onemli belgelerim vardi geri donus nasil yapabilirim tek cozum format mi yada birisi kayitli live idini verirse bn blgsyrn icine grip kndi live idi mi tanitip oyle acabilir miyim benim kisaca mutlaka eskiye donmem lazim ve belgelerimi kurtarmaliyim simdiden cook tesekkur ederim yardimlariniz icin saygilarimla

Şayet önemli dosyalarının bulunduğu disk bölümünü formatlamadıysan Linux Çalışan CD kullanarak rahatlıkla kurtarabilirsin dosyalarını, ama eğer formatladıysan geri getirmen biraz zor fakat onuda Live XP (CD'den çalışan XP kurup Speccy yada daha farklı dosya kurtarma programları ile kurtarmayı deneyebilirsin.
    Linux Çalışan CD: Pardus 2011 Çalşıan CD indir USB yada CD'ye yazdır ve bilgisyarı bununla boot et. Türkçe olduğundan kolayca kullanabilirsin.
    http://ftp.pardus.org.tr/pub/ISO/Calisan/2011.2/Pardus-2011.2-Cervus-elaphus-Live-i686.iso
    USB Aktarıcı:http://usbaktarici.googlecode.com/files/USBTransfer3.0.0Beta.zip

Yada Live XP :http://www.pcnet.com.tr/forum/windows-vista/182419-mbr-gitti-nasil-yuklicem-3.html#post1146796

• İlgin icin tesekkurler kardes peki kaldiramicam mi bu win 8 i bide flash bellege atip onunla boot etsem de olur linux programini bide nasil olcak bilgisyarn icine erisemeden nasil goruntulucem dosyalari
  • beta dan ses seda yok mu hala?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mj_pelit

beta dan ses seda yok mu hala?

Beta, 29 Şubat'ta Microsoft tarafından indirmeye sunulacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicans35

quote:

Orijinalden alıntı: mj_pelit

beta dan ses seda yok mu hala?

Beta, 29 Şubat'ta Microsoft tarafından indirmeye sunulacak.

güzel haber..umarım x6 1055T için daha kullanışlı bir işletim sistemi olur..
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.