Şimdi Ara

Windows 8.1 Pro Fifa 14 Açılmıyor :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
7.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, heveslenip orjinal Windows 8.1 Pro aldım ancak ne yaptım ettimse Fifa 14ü çalıştıramadım. Eksik herhangi bir yazılım veya driver yok oyun açılırken messi ekranından hata vermeden kapanıyor. Oyunda orjinal, Windowsta orjinal. Oyun çıktığından beri Windows 7de sorunsuz olarak oynuyordum.

• Bende Windows 8.1 Kullanıyorum bir sorun yok kardeş. Messi sana küsmüş olmasın ?

Merak ettim sonuçları paylaşırsan sevinirim. Bol şans.
  • Bende 8.1 Pro kullanıyordum açmıyordu W7 döndüm oh mis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karpuz*

Merhaba arkadaşlar, heveslenip orjinal Windows 8.1 Pro aldım ancak ne yaptım ettimse Fifa 14ü çalıştıramadım. Eksik herhangi bir yazılım veya driver yok oyun açılırken messi ekranından hata vermeden kapanıyor. Oyunda orjinal, Windowsta orjinal. Oyun çıktığından beri Windows 7de sorunsuz olarak oynuyordum.

win 8 i kurduktan sonra sifirdan originden indirdin dimi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bykutluay kullanıcısına yanıt
    Şuanda aynen dediğini uyguluyorum hocam. Büyük ihtimalle sorunumun kaynağı bu. Aynı sıkıntı Fifa World'de de vardı. Boyutu ufak diye yarım saat önce onu indirip denedim onun açıldığını görünce Fifa 14üde sildim şimdi baştan iniyor.
  • quote:

Merhaba arkadaşlar, heveslenip orjinal Windows 8.1 Pro aldım ancak ne yaptım ettimse Fifa 14ü çalıştıramadım. Eksik herhangi bir yazılım veya driver yok oyun açılırken messi ekranından hata vermeden kapanıyor. Oyunda orjinal, Windowsta orjinal. Oyun çıktığından beri Windows 7de sorunsuz olarak oynuyordum.

Aynı sorun win7'den win8.1'e geçince bana da olmuştu. Oyunu tekrar indirmeyeyim diye fifa14 klasörünü yedeklemiştim. Formattan sonra klasörü geri attım, origin kayıp dosyaları bulup indirmeye başladı ama oyun açılmadı bir türlü. Son çare olarak oyunu baştan indirdim ben de.
  • quote:

Şuanda aynen dediğini uyguluyorum hocam. Büyük ihtimalle sorunumun kaynağı bu. Aynı sıkıntı Fifa World'de de vardı. Boyutu ufak diye yarım saat önce onu indirip denedim onun açıldığını görünce Fifa 14üde sildim şimdi baştan iniyor.

sorununuz %90 çözülecektir keyifli oyunlar
  • Aynen indirdim oyun açıldı şuanda. Teşekkürler
  • ARKADAŞLAR SORUNU ÇÖZDÜM.BU LİKNTEN YAPABİLİRSİNİZ.BENDE ÇALIŞTI.
    http://www.youtube.com/watch?v=jGszNz0vmF8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kliktivist -- 4 Eylül 2014; 21:22:19 >
  • oyunu felan tekrar indirmeyiin sağ tık uyumluluk modundan win7 uyumlulugu seçip tik işaretini onaylayın tamam deyin açılıyor olmazsa da yönetici olarak çalıştırmayı deneyin oda olmazsa windows 2 servis pack 2yi olmazsa servis pack 3ü deneyin oda olmadı crack değiştirin direk açılıyor kolaygelsin benimkide win 8.1 di bunları yaptım düzeldi :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.