Şimdi Ara

Windows 8.1 embedded industry pro WİN 10 Rezervasyon alma [Çözüm] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
18
Favori
24.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Windows kuruulum aracı ile pro sürümünü indiriyorum. Deneyipte kurabilen var mı? Olmuyorsa boşuna indirmeyeyim iptal edeyim.
  • Hocam pro sürümünü iso şeklinde indirip yüklersen key ister ve bizdeki keyleri kabul etmaz. Kurulum aracında ilk açtığında şimdi yükselt seçeneği ile yükseltmen lazım. Bne o şeklide denedim ''bir şey oldu'' diye hata veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: henryerdem

Hocam pro sürümünü iso şeklinde indirip yüklersen key ister ve bizdeki keyleri kabul etmaz. Kurulum aracında ilk açtığında şimdi yükselt seçeneği ile yükseltmen lazım. Bne o şeklide denedim ''bir şey oldu'' diye hata veriyor.

bende de aynı hatayı veriyor. diğer seçenekten usbye kuruyorum. Orjinal win 8.1 e sahip olan kullanacılar bile kendi keylerini girdiklerinde kabul etmiyormuşş. win 10 ana konuda keyler mevcut. acaba onu denesek kabul eder mi ? çok merak ediyorum win 10'u ya
  • Bende bi an önce kurup kullanmak istiyorum ancak orjinal olsun istiyorum. Muhtemelen bi kaç güne bizim kullandığımız öğrenci sürümü içinde güncelleme gelecek. Gelmezse o zaman bida bakarız. Bnece bi kaç gün daha sabredelim.
  • SONUÇ:

Windows 8.1 embedded industry pro WİN 10 Rezervasyon alma [Çözüm]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magrur0253 -- 29 Temmuz 2015; 21:18:41 >
  • Netice de şansımızı denemiş olduk, ama olmadı, yapabilen varsa yol gösterirse iyi olur...
  • ben güncellemenin geleceğine inanıyorum sonuçta rezerve edebildiysek gelir diye düşünüyorum.

öbür türlü dreamspark'a direkt olarak gelirse yine 8 'i yüklediğimiz gibi sıkıntı. mail falan her şeyi unuttum. :D
  • sırayla dağıtıcaz diye açıklama yapmıştı windows.
    yarın birgün bizede günceleme bildirimi gelir diye düşünüyorum ben
  • gelmez hacı.
  • kalender olun gençler belki dreamsparka gelir.
  • dreamsparka gelir zaten büyük ihtimalle.
  • Güncelleme gelen yok mudur ya, birimize gelse de geliyormuş diyebilsek en azından. Ulan korsan kullanmamak kabahat oldu bildiğin be.
  • Dreamspark premium'a düştü zaten. Yarın muhtemelen normal dreamspark'a da gelir
  • 8.1 veren Microsoft 10'u da verir zaten ki Education sürümü var 10'un. Zaten Premium'a gelmiş deniliyor normale de gelir.
  • bizim okulun dreamspark premium anlaşması var gözüküyor. üyelik alımı için başvurdum.
    kim bilir ne zaman dönerler
  • Ya beyler bu education sürümü mü iyi, yoksa pro sürümü falan mı? sizce.
    Bi de bende 32 bit 8.1 industry pro yüklü. Ben dreamsparka geldiğinde 64 bitlik windows 10 kurabilir miyim?

Son soru windows 10'u dreamsparktan indirdikten sonra bunu iso yapıp sonradan istediğimde yine orjinal olarak yükleyebilir miyim?
  • rogersin R kullanıcısına yanıt
    64 bit için sıfır kurulum yapman gerek sanırım. Dreamspark a gelecek olan sürüm yüksektme olarak değilde normal sürüm olarak sunulacak.

Windows zaten İso olarak sunuyor onun için USb veya herhangi bir depolama aracı ile kurulum tekrardan yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyFlush

64 bit için sıfır kurulum yapman gerek sanırım. Dreamspark a gelecek olan sürüm yüksektme olarak değilde normal sürüm olarak sunulacak.

Windows zaten İso olarak sunuyor onun için USb veya herhangi bir depolama aracı ile kurulum tekrardan yapabilirsin.

Windows 10 education ile Windows 10 pro ile arasında ne farkı var? Windows 8.1 industry sürümü ile Windows 8.1 pro arasında uygulama farkı vardı yani industry daha temiz kurulum ile geliyordu fazladan uygulama yoktu acaba aynı şekilde mi olacak? son soru dreamspark Premium üyelik nasıl alınıyor benim normal üyeliğim var. teşekkürler..
  • gigantes G kullanıcısına yanıt
    Windows 10 Education - Özellik olarak Enterprise gibi, fakat okul personeli, yöneticiler, öğrenciler ve öğretmenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış.

Windows 10 Pro - PC ve tabletler için veya ikisinin bir arada kullanıldığı cihazlarda kullanılmak amacıyla oluşturulan sürüm.

Windows 8.1 industry sürümü ile Windows 8.1 pro arasında fark Metro uygulamar ve Güvenlik (Güvenlikdir bunu normal kullanıcılar farkedemez) dir. industry öğrenciler akademisyenler (yazılım.kodlama vb) kulladığı için tek bu farklar vardır.( Windows forumdan okuduğum bilgidir.)

Dreamspark Premium: STEM (Bilim, Teknoloji, Mühendislik, Matematik) kategorisine giren bölümlerin başvurabileceği daha kapsamlı yazılım ürün kataloğunun bulunduğu bir programdır. Bu programa sadece bölüm olarak başvurulabilmekte ve sadece başvuran bölümün öğrenci ve öğretim görevlileri programdan faydalanabilmekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyFlush -- 30 Temmuz 2015; 16:17:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CyFlush

tekrardan kurulum yaparken key falan istiyor muydu? Key veriliyor muydu? Hatırlayamadım.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.