Şimdi Ara

windows 7 rem sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mehaba arkadaşlar windows 7 kullanıyorum rem'le ilgili bir sorunum var daha doğrusu sorun olup olmadığınıda bilmiyorum gelelim soruna

6 GB rem var PC'de fakat sistem özelliklerine baktığımda kullanılabilir miktar 3,25 GB diyor bu bir sorunmudur acaba birde resim ekliyorum resimdeki gibi yani

windows 7 rem sorunu

• kulladığınız windows 7 32 bit sanırım ve 32 bit windowslar 3.25 ram üstünü algılamaz 6 gb ram kullanmak istiyorsanız 64 bit win 7 kurmanızı tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttt01

kulladığınız windows 7 32 bit sanırım ve 32 bit windowslar 3.25 ram üstünü algılamaz 6 gb ram kullanmak istiyorsanız 64 bit win 7 kurmanızı tavsiye ederim

yalnışmı anladım yoksa
    ben şimdi bir dünya parayı boşunamı verdim
  • 6gb ı kullanabilmen için 64bit lik işletim sistemi kullanman gerek. snn ki 32 bitlik
  • quote:

Orijinalden alıntı: sosyeteq

quote:

Orijinalden alıntı: ttt01

kulladığınız windows 7 32 bit sanırım ve 32 bit windowslar 3.25 ram üstünü algılamaz 6 gb ram kullanmak istiyorsanız 64 bit win 7 kurmanızı tavsiye ederim

yalnışmı anladım yoksa
    ben şimdi bir dünya parayı boşunamı verdim

yok arkadaşım niye boşa para vereceksin 64 bit windows kur paşa paşa 6 gb ramini kullanırsın ama 32 bit kullancam diyorsan boşa vermiş sayılırsın =)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ttt01 -- 15 Ekim 2009; 22:17:52 >
  • peki 64 bitte şu anda kullanmış olduğum programları kullanabilirmiyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.