Şimdi Ara

Windows 7 RC - Firefox

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows 7'ye geçmiş bulunmaktayım ve çok sevdim. Kullanımına alışmak zaman alacaktır ama çok hızlı. İşlemci ve ramin hakkını veriyor.

Benim sorum şu:

Firefox'u kurdum ve MozBackup ile yedekleri yükledim ama eklentilerin hiçbirisi çalışmıyor. Genel bir sorun mu yoksa benimkinde mi bir problem var?

• Sorun çözüldü.
  • Nasıl çözdüğünü de yazsaydın keşke hocam. Yeni bir işletim sistemi olduğu için bazı arkadaşlarımızda aynı sorunu yaşayabilir Geçmiş olsun..
  • quote:

Orjinalden alıntı: House

Windows 7'ye geçmiş bulunmaktayım ve çok sevdim. Kullanımına alışmak zaman alacaktır ama çok hızlı. İşlemci ve ramin hakkını veriyor.

Benim sorum şu:

Firefox'u kurdum ve MozBackup ile yedekleri yükledim ama eklentilerin hiçbirisi çalışmıyor. Genel bir sorun mu yoksa benimkinde mi bir problem var?

kurduğumuz addonsların yedekleri mi alınıyor?? şunu bi anlatsana..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Batuist

quote:

Orjinalden alıntı: House

Windows 7'ye geçmiş bulunmaktayım ve çok sevdim. Kullanımına alışmak zaman alacaktır ama çok hızlı. İşlemci ve ramin hakkını veriyor.

Benim sorum şu:

kurduğumuz addonsların yedekleri mi alınıyor?? şunu bi anlatsana..

FEBE adındaki eklenti firefox taki tüm eklentilerin, bookmark'ın, temaların vs. kısaca tüm ayarların yedeğini alabiliyor. Örneğin format sonrası tekrar kurabiliyorsunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.