Şimdi Ara

Windows 7'de hiçbir program kuramıyorum...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
16.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Pazartesi günü bir minibook aldım acer ferrari modelinde .Herneyse üzerinde windows 7 kurulu ve hiçbir programın setupunu yükleyemiyorum ,denetim masasından hiçbir işlem gerçekleştiremiyorum kısacası bilgisayarda hiçbirşey yapamıyorum.

Neye tıklarsam tıklayayım şu pencere görüntüleniyor :

Aşağıdaki Programın bu bilgisayarda değişiklik yapması için izin istiyor musunuz ?

Evet - Hayır seçenekleri çıkıyor tabi doğal olarak fakat evet butonuna BASAMIYORUM.

Setup'ın sağ tık özelliklerine gelip windows xp sp3 uyumluluğunda çalıştır diyorum gene aynı vs. vs.

Bilgisayar aldığımdan beri bu sorundan dolayı yatıyor kullanamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

• Bilgisayarında yönetici olmaya bilirsin.Hesap türün sınırlı kullanıcı olarak ayarlanmış olabilir.
  • benim de bi problemim var; setupları yapılan programların içine giremiyorum ps 4 yüklü şu an accept decline kısmında kalıyor butona basıyorum işlemiyor üstelik kapatamıyorum da ancak exe yi sonlandırabiliyorum,corel 5 yüklemeye kalktım o da next kısmında kaldı win7 starter kullanıyorum ,yardım edebilecek biri var mı ?
  • acer atom win 7 starter, internete çok geç bağlanıyordu.
    flash disk ile w7 yi home premiuma yükselttim bütün sorunlar bitti
  • merhaba, böyle bir sorunla bende karşılaştım.Birde programın üstüne gelip sağ tuşla tıkla, yönetici olarak çalıştır seçeneğini seç (tabi administrator isen)
    Belki işine yarar bu kadar zaman sonra
  • Güncelleştirmelerden birini kaldırman gerekiyor ama hangisi dersen bilmiyorum aynı sorunu geçen yıl yaşamıştım.güncelleştirmelerden birini kaldırınca sorun düzeldi araştırdım ama buulamadım birde sen bak istersen
  • Kullanıcı Hesabı Denetimini(UAC) kaldırabilirsin. Sorun çözülür büyük ihtimalle. Bunu yapmak için; başlata gir, oradan hesap resmine tıkla, açılan pencereden en altta Kullanıcı Hesabı Denetimi ayarlarını değiştir de, ayarı en alta getir ve tamama tıkla, orada dediği gibi yeniden başlat pcyi. Böylece UAC kapanır ve o seçenek ekranı gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 26 Şubat 2011; 21:32:52 >
  • Vibrant kullanıcısına yanıt
    adamsın kardeş dediğini yaptın oldu ALLAH razı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.