Şimdi Ara

Windows 7'de Görev Çubuğunuzu Renklendirerek Cpu/Ram/Isı Ölçer Haline Getirin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
20.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Temp Taskbar for Windows 7 RAM CPU Taskbar for Windows 7 Convert your Windows 7 taskbar into a dynamic Temp Meter Convert your Windows 7 taskbar into a dynamic RAM CPU meter RAM Taskbar for Windows 7 RAM CPU Taskbar

Windows 7 işletim sisteminde görev çubuğunun yetenekleri saymakla bitmiyor öyleki tema bölümü altında açtığım bir çok konuyu da örnek olarak alırsak Macos takine benzer bir dock olma yolunda hızla ilerliyor. İşte bu programlardan biride resimlerde de görüldüğü gibi (Yukarıdaki ram göstergesi aşağıdaki ısı göstergesi) görev çubuğumuzu işlemci, ram ve ısı göstergesi olarak kullanmamıza olanak sağlıyor.

Güncellemeleri takip edebilmeniz açısından programa direkt bağlantı vermek yerine programı yapan anonymous-thing nickli arkadaşın deviantart'taki sayfasının bağlantılarını veriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6F17B5B5B -- 29 Mart 2011; 6:51:09 >

• Ben resimleri falan görmüyorum, söyleyim... Resimler naneyi yemiş...
  • Güzelmiş, teşekkürler...
  • Resimleri düzelttim
  • Yaptım gerçekten işe yarar ve görsellik olarakta güzel. Teşekkürler.
  • Teşekkürler süpermiş bu
  • Teşekkürler
  • güzelmiş deneyelim...
  • Linkler çalışmıyor.
  • güzele benziyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.