Şimdi Ara

windows 7 d sürücüsünü görmüyor çooook acil lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bir rkdaşımın bilgisyarında windows 7 32 bit işletim sistemi kurulu idi. sürücüler
    yedek (B:) 81.5 gb boş alab toplam 200 GB
    yerel disk (C:) 75,6 GB boş lan toplam 97,6 GB (bu sürücüde windows kurulu idi)

yedek (B:) sürücüde 100 gb tan fazla dolu data olduğu için doğal olarak ona dokunmadım. windows 7 64 bit cd sini takıp C sürücüsüne format attıp windows u kurdum. kurulum ekranında (yedek (B:) sürücüsüne dokunmadım. ama kurulum bittikten sonra açılan ekranda sürücü olarak yerel disk (C:) yi gördüm. yani format attığım yukardaki yereldisk (C:) . Fakat tüm dökümanlarımın kayıtlı olduğu yukarıda belirttiğim yedek (B:) 200 GB boyutundaki sürücü windowsta görünmüyor. tekrar kurulum cdsini takıp kurulum ekranında sürücülere baktım. sürücm duruyor orda. ama dediğim gibi windows ekranında görünmüyor. bu sürücüyü nasıl kurtarabilirim. yani dosyalarımı kaybetmeden format atmadan windows ortamında nasıl görünür yapabilirim. önceki işletim sistemi windows 32 bit idi. acaba yeni kurduğum windows un 64 bit olması ile ilgili olabilirmi. onla ilgili değilse sorun nedir. lütfen yardım edin. çoooooooooooook acil.

• quote:

Orijinalden alıntı: dogan.deneme

mrb arkadaşlar
    bir rkdaşımın bilgisyarında windows 7 32 bit işletim sistemi kurulu idi. sürücüler
    yedek (B:) 81.5 gb boş alab toplam 200 GB
    yerel disk (C:) 75,6 GB boş lan toplam 97,6 GB (bu sürücüde windows kurulu idi)

yedek (B:) sürücüde 100 gb tan fazla dolu data olduğu için doğal olarak ona dokunmadım. windows 7 64 bit cd sini takıp C sürücüsüne format attıp windows u kurdum. kurulum ekranında (yedek (B:) sürücüsüne dokunmadım. ama kurulum bittikten sonra açılan ekranda sürücü olarak yerel disk (C:) yi gördüm. yani format attığım yukardaki yereldisk (C:) . Fakat tüm dökümanlarımın kayıtlı olduğu yukarıda belirttiğim yedek (B:) 200 GB boyutundaki sürücü windowsta görünmüyor. tekrar kurulum cdsini takıp kurulum ekranında sürücülere baktım. sürücm duruyor orda. ama dediğim gibi windows ekranında görünmüyor. bu sürücüyü nasıl kurtarabilirim. yani dosyalarımı kaybetmeden format atmadan windows ortamında nasıl görünür yapabilirim. önceki işletim sistemi windows 32 bit idi. acaba yeni kurduğum windows un 64 bit olması ile ilgili olabilirmi. onla ilgili değilse sorun nedir. lütfen yardım edin. çoooooooooooook acil.

ben yazdıklarından hiçbirşey anlamadım valla hdd yi başka bir pcye takıp ordan bütün bilgileri alabilirsin. yada cd yada usb bellketen çalışan sistemler var. onlardan bulup pcni başlat dosyalarını harici bir diske aktar. eger bunları yapamam dersen götür bir pcciye o sana yapsın.

• Bilgisayar a sağ tikla yonet de orda disk yonetimi olucak ona bas biraz bekle orda goruceksin o diski (Yeni birim gibi birsey yasiyordu galiba) ona sag tikla ozellikler de sonra orda ona bir harf ata.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pathetic Dragon -- 14 Mart 2015; 16:55:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.