Şimdi Ara

Windows 11'in 7 farklı sürümü olacak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
5.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlat menüsü umarım ortada olmaz çok kötü duruyor inşallah geçmek mecbur değildir.

• Windows 11 lite

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows 11 çıksın da bir 6 ay sonra belirli bir stabil seviyeye gelir o zaman ücretsiz geçeriz. 20 TL ye aldığım windows 10 pro lisansı baya bir işime yaradı.

• PopOS, Fedoranin gözünü seveyim. 2 yıldır Windows u unutturdu. Şu Office bı linux a çıksa Windows tam tırt olacak

• Bu kadar çok ve çeşitli sürüm, resmen kullanıcıları "keklemek için" özel düzenek. Para tuzağı! En ucuz fiyata Home Edition verecekler ama bakacaksınız ki ondan ciddi pahalıya satılacak Pro Edition'da isteyeceğiniz, kullanacağınız daha pekçok özellik var. Ama alacağınız laptop Home Ed. ile gelecek. Sonra "zor kabul edilebilir" bir fiyata upgrade edebileceksiniz!!! 

• quote:

Orijinalden alıntı: mck94

Neden bu kadar fazla sürüm cikariyorlar ki? Tek sürüm cikarsalar, özellikleri kapatip acsak olmaz mi?

Normal ev kullanıcısı yapamaz.

• İş bilgisayarında Home Edition, evde Linux Mint ile yola devam.

• star scream S kullanıcısına yanıt
    Kurulumda soruluyor bilgisayari nasil kullanacaginiz zaten, basit sekilde kurulumda yada sonrasinda ayarlanabilir. Bilgisayar ozelliklerine gore de belli ozellikler acilip kapanabilir. Ev kullanicisi da gayet yapabilir bence.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavezir

Education'ı bok etmesinler yeter 😄

ne farkı var onun hocam ? neden tercih ediyorsunuz ?

• Win7 gibi aero temalı olan versiyon da çıksın.

• eteksen kullanıcısına yanıt
    Hocam widows 7 gibi aero temalı çıksa diye bekliyorum, başlat menüsü ortada garip birşey çıkıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloody Roar -- 10 Temmuz 2021; 19:35:59 >
  • Şaşırtmadı

• Mac os daha da güçlensin ve tekelleşsin diye elinden geleni yapmaya devam ediyor microsoft :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imax1 -- 10 Temmuz 2021; 15:43:18 >
  • imax1 kullanıcısına yanıt
    Hiç sorma ya. Ya abi yapsana en fazla 2 model biri biri iş biri normal kullanıcılar. Hatta ona bile gerek yok. Tek sürümle hepsini yine yapabilir. Bunlar pazarlama taktiği işte. Çünkü Windows’un iş platformlarından lisanslı olarak sattığı milyonlarca sistem var. Hepsini ayrı hesaplamışlardır muhtemelen.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hala oyuncular için gaming sürümü yok. Evrende bir masaüstü bilgisayara sahipseniz oyun oynamak için Windows kurmanız gerekiyor. Ama bu Windows 'un zerre umrunda değil. Kaynakları etkin kullanmanın kıtlığı içerisinde bu aptal sürümlerde oyun oynamaya çalışıyoruz.

Tekelin batsın Gates. Öbür dünyada cayır cayır yanasın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: al-ozaria

Windows'a bu kadar sürüm yapacaklarına, MS Office için, içinde sadece;
    - Word, Excel ve PowerPoint olan,
    - sınırsız süreli olan,
    - ücretsiz Lite sürüm olsun, hadi 50 tl olsun; başta gençler olmak üzere birçok kullanıcı için hayra geçerlerdi. Attıkları adımları kullanıcı deneyimine göre attıklarını söylemesinler hiç..

Çok iyi olurdu, evet. Ama şirketler bu yöntemi düzenli bir gelir kaynağı olarak görmüyorlar artık. Bunun yerine bu tarz ürünleri bir servis haline getirip, aylık ücretli abonelik seçeneği sunmak daha karlı geliyor.

• win7 den vazgeçmeyen ben win 10 bile kullanmadım :D

• sizi bilemiyorum da ben bu windows 10 a hiç alışamadım ne bileyim şimdiye kadar windows xp, 7 konforunu hissediyordum o yok 10 da umarım 11de yine onu yaşarız

• man utd kullanıcısına yanıt

Windows 10'un 30-40 liraya orijinali var. Bunun da o ayarda orijinali olursa-ki olacağını düşünüyorum-havada kaparım. Olmazsa da bir iki yıl sonra illaki olur, bu saatten sonra kürekli işletim sistemi ile uğraşamam. Kalkıp 500-1000 verecek değilim ama illaki uyguna bulunur. Kullandıktan sonra fark ettiğini anlıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 11 Temmuz 2021; 17:0:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeSioN

Başlat menüsü umarım ortada olmaz çok kötü duruyor inşallah geçmek mecbur değildir.

yeri değişebiliyor. ortada kullanmak zorunda değilsin.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.