Şimdi Ara

Windows 11, desteklenmeyen bir PC'ye kurulduğunda güncelleme almayacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
1.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Haber doğruysa bit pazarına nur yağar güncelleme almayan windows için 1. nesil ryzen kullanmaktan daha keyifli ne olabilirki :D

• Sırf bunun için kurucak, donanımını desteklenmiyen bir donanım ile değiştiricek insanlar olucaktır.Windows 11, desteklenmeyen bir PC'ye kurulduğunda güncelleme almayacak 

-----------------------------------------------------

https://forum.donanimhaber.com/windows-11-desteklemiyormu-veya-biktinizmi-guvenlik-aciklari-vs-ubuntu--150389769

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Question-X -- 1 Eylül 2021; 14:18:15 >
  • Win11 de denetim masası kaldırılmadı ise ve hala ayarlardan tümü yapılamıyorsa ayrıca koyu tema seçince görev yöneticisi ve dosya kopyalama penceresi beyaz kalıyorsa bence almayayım. Ben buna güncelleme demem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ti7800 -- 30 Ağustos 2021; 09:11:59 >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    iyide zanten tpm chip'i işlemciden zaten bağımsızdır, işlemci tpm chip'ini zaten desteklemez. işlemcinin içerisinede konulamaz

• MS kendi sattığı i5 7300u lu Surface Pro 5 e bile win11 veremedi. Özellikle diyorum kendi ürettiği ve sattığı cihaza hala veremedi. Kaçak yollardan kurdum ve çökme yaşadım. Birde win10 a geri döneyim dedim disk bitlocker yedim. Ne uğraşacam. Kendi versin

• Microsoft şimdi de Windows Insider'lardan donanımı desteklenmeyenlere Windows 10'a dönün uyarısı yapmaya başlamış. Yeni yayınlanacak Windows 11 Beta sürümleri bu kullanıcılara dağıtılmayacakmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

Microsoft şimdi de Windows Insider'lardan donanımı desteklenmeyenlere Windows 10'a dönün uyarısı yapmaya başlamış. Yeni yayınlanacak Windows 11 Beta sürümleri bu kullanıcılara dağıtılmayacakmış.

Beta test için kullandı şimdi de uğurluyor.

• LBRTN kullanıcısına yanıt
    desteklenmiyorsa doğal değil mi hocam? adam devlet kurumu mu her sistemi destekleyecek? isteyen kullanır isteyen kullanmaz windows 11 işini çok abarttınız bence

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yıllardır böyle bir şey yapmadılar. Fakat her şey'in bir sonu var. Adamlar diyor ki; Ben sana stabil,güvenlikli ve en iyi oyun performansına sahip bir windows sunacağım, sende bi zahmet artık elini cebine at. Senin günümüze nazaran orta çağ'dan kalma sistemin yüzünden bir adım ileri gidemiyorum. Ya da kal Windows 10'da 2025'e kadar. Zaten bu sefer herkese hitap etme dertleri yok.

Windows 10'un temalı hali diyenlere itafen söylemek istediğim; Biz başka Windows kullanıyoruz heralde. Şu an 22000.168.0 sürümünü kullanıyorum ve Windows 10'u tarihe gömdüm diyebilirim. Zaten sistemime göre eski kaldı artık, eski kalmasından ziyade en önemli unsur, bir türlü adam edilemedi bu Windows 10. Kullanmasını bile sevmiyordum ama mecburdum işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 2 Eylül 2021; 5:18:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FD3E26E25

Yıllardır böyle bir şey yapmadılar. Fakat her şey'in bir sonu var. Adamlar diyor ki; Ben sana stabil,güvenlikli ve en iyi oyun performansına sahip bir windows sunacağım, sende bi zahmet artık elini cebine at. Senin günümüze nazaran orta çağ'dan kalma sistemin yüzünden bir adım ileri gidemiyorum. Ya da kal Windows 10'da 2025'e kadar. Zaten bu sefer herkese hitap etme dertleri yok.

Windows 10'un temalı hali diyenlere itafen söylemek istediğim; Biz başka Windows kullanıyoruz heralde. Şu an 22000.168.0 sürümünü kullanıyorum ve Windows 10'u tarihe gömdüm diyebilirim. Zaten sistemime göre eski kaldı artık, eski kalmasından ziyade en önemli unsur, bir türlü adam edilemedi bu Windows 10. Kullanmasını bile sevmiyordum ama mecburdum işte.

Windows 11, desteklenmeyen bir PC'ye kurulduğunda güncelleme almayacakTheSpyHoodyoutube
    Windows 11 vs Windows 10 vs Windows 8.1 vs Windows 7 | RTX 3080 10GB | PC Gameplay Tested in 1440p and 4K System Specs : Operating System : Windows 10 Pro 64 Bit CPU : Intel Core i9-11900K @5.2GHz (Gigabyte Z590 AORUS Master) GPU : NVIDIA GeForce RTX 3080 10GB @Stock CPU Cooler : Corsair H100i RGB Platinum 240mm AIO Liquid Cooler PSU : Cooler Master V1000 SMPS RAM : Corsair Vengeance RGB Pro Series 4*8GB DDR4 3600MHz Thank You for watching........please hit the thumbs up button and share if you like it and also please subscribe to my channel as this will motivate me and help me to make more videos like this.......
    https://www.youtube.com/watch?v=PTiVAsLKnD4

• Sende bir zahmet imzamdaki sisteme bak nesi desteklemiyor? nesi eksik? neresi eski?Windows 11, desteklenmeyen bir PC'ye kurulduğunda güncelleme almayacak 

BU ÇAKALLIĞIN NESİNİ DESTEKLİYORSUNUZ ÇÖZEMEDİMWindows 11, desteklenmeyen bir PC'ye kurulduğunda güncelleme almayacak Windows 11, desteklenmeyen bir PC'ye kurulduğunda güncelleme almayacak 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 8 Eylül 2021; 0:49:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

Sende bir zahmet imzamdaki sisteme bak nesi desteklemiyor? nesi eksik? neresi eski? 

BU ÇAKALLIĞIN NESİNİ DESTEKLİYORSUNUZ ÇÖZEMEDİM  

İmzanız gözükmüyor Windows 11, desteklenmeyen bir PC'ye kurulduğunda güncelleme almayacak 

• fare ile soldaki nickime tutarsan görürdünWindows 11, desteklenmeyen bir PC'ye kurulduğunda güncelleme almayacak 

Windows 11, desteklenmeyen bir PC'ye kurulduğunda güncelleme almayacak

Cooler Master Case PRO5/Ryzen7 1800X 3.6 GHZ/NOCTUA NHU12SE/ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO//Sapphire Nitron Radeon RX 580 4G/GSKILL FlareX DDR4-3200Mhz C14 32GB (4x8GB)/Samsung 970 PRO 512 M.2 SSD/Samsung 850 PRO 512GB Sata3 SSD/Samsung 320GB 7200RPM 16MB SATA2 HDD)SamsungHD154UI 1.5TB HDD/Seasonic Focus Plus 750W 80 Gold/Viewsonic XG2401 24"1ms 144HZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 8 Eylül 2021; 7:31:50 >

• quote:

fare ile soldaki nickime tutarsan görürdün 

Cooler Master Case PRO5/Ryzen7 1800X 3.6 GHZ/NOCTUA NHU12SE/ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO//Sapphire Nitron Radeon RX 580 4G/GSKILL FlareX DDR4-3200Mhz C14 32GB (4x8GB)/Samsung 970 PRO 512 M.2 SSD/Samsung 850 PRO 512GB Sata3 SSD/Samsung 320GB 7200RPM 16MB SATA2 HDD)SamsungHD154UI 1.5TB HDD/Seasonic Focus Plus 750W 80 Gold/Viewsonic XG2401 24"1ms 144HZ

Hocam ne ispat etmeye çalışıyosunuz gerçekten anlamadım :)

Sisteminizin fiyatı benim Monitör-Kulak- Klavye ve Mouse'un toplamı bile etmiyor. Sisteme hiç girmiyorum, görgüsüzlük gibi olmasın.

Derdinizi Microsoft'a anlatın bi zahmet. Ben genel anlamda kişisel görüşümü yazdım sadece. Sizlik bir durum yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 8 Eylül 2021; 15:20:4 >

• Anlamazsın boş verWindows 11, desteklenmeyen bir PC'ye kurulduğunda güncelleme almayacak 

• quote:

Anlamazsın boş ver 

Ben anladım. Block istiyosun sen :) hemencecik atıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @eredin35 aynen senin gibileri de bloklamak lazım iyi hatırlattınWindows 11, desteklenmeyen bir PC'ye kurulduğunda güncelleme almayacak 

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.