Şimdi Ara

Windows 11 CS:GO açılış süresi hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Windows 11'de CS:GO oyunun açılış süresi çok uzadı. Resmen 20 saniye sonra açılıyor. Windows 10 ise 2. saniye de ekrana geliyor. Bu sorunu yaşayanlar var mı ? Çözülebilir mi ?

• Aynı sorun bende de var döndüm win10a adam olması 1 yıl gerek diyenlere hadi ordan diyordum gerçekten de öyle çok yolu var daha başka yerlerde de saçma sapan kararları soğuttu beni win 11den ( sürükle bırak engellenmesi ve sağ tık olayı )

• Ben geliştirici sürümünü kullanıyorum temmuzdan beri çok stabil ve çabuk açılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nyanaa N kullanıcısına yanıt

Geliştirici sürümünü ben ISO olarak indirip kursam da yada güncelleme yöntemi ile kursamda yeşil ekran hataları oluyor :) Ayrıca geliştirici sürümde Faceit Anti-Cheat açılıyor mu ?

• Çok fena. 20 saniyede sadece simgesinin görev çubuğunda gözükmesi sürüyor bir de kendine gelmesi ana menüsünün görünmesi 1 dk'dan fazla.

• Lautreamont kullanıcısına yanıt

Hocam faceiti bilmiyorum.

Geçen gün tam sürümü kurdum PC ye anlik olarak 230 Lara kadar FPS görüyorum artık. Stabil 160-170 civarı görüyorum. Win 10 da 120 lerdeydi. Geliştirici sürümünde daha yükseğe çıktı. Tam sürümde ise dediğim gibi 160-170 stabil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen. Başka oyunları denedim fakat onlarda böyle geç açılma problemi yok gibi. Dediğin gibi 20 saniye sonra görev çubuğunda görünüyor, sonra siyah ekrandan oyun içi menüye gelmesi de 5 saniyeyi geçiyor :D

• windows 11 tam oturunca bu da en az 6 ayı bulur o zaman kurmanızı tavsiye ederim.

• cs go ssd ye kurulu oldugu halde hdd miş gibi geç giriyor oyuna

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.