Şimdi Ara

Windows 11 7. nesil işlemçi desteği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu Windows11 e ne zaman 7.nesil işlemçi desteği gelecek. i7-7700hq işlemçi desteklemez mi yaaaa

• Güncellemeyin ekran gidip gidip geldi baktığımda işlemçi %102 deydi. aşırı fan çalıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihçe42

Güncellemeyin ekran gidip gidip geldi baktığımda işlemçi %102 deydi. aşırı fan çalıştı

Ben 3 gün önce win11 deneme sürümüne geçtim dün dediğinin aynısı oldu bir anda. Biraz uğraştan sonra win10 geri döndüm. İşlemci seninle aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 8 Temmuz 2021; 10:33:52 >
  • i5-7300hq var bende sorunsuz kullanıyorum

• malesef i7-7700hq işlemçide olmuyor ve bug'a giriyor.

• hocam i7-7700hq olan tüm işlemçilerde aynı Fransızca ve İngilizce US dilinde de aynnı problem var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.

7.nesil ve altı diyecektiniz sanırım?

Windows Processor Requirements Windows 11 Supported Intel Processors | Microsoft Docs

yalnız eğer microsoft yalan söylemiyorsa gelen aşırı tepkiler üzerine intel 7 serisi ve AMD ryzen 1000 serisini test edeceğini söyledi. eğer olumlu olursa destek verecekmiş.

ancak daha ses seda yok. hala uyumsuz işlemci olarak görünüyorlar ayrıca listede uyumsuz olarak gözüken işlemci win 11 bedava alamayacak lisans da yok kısaca.

ancak korsan bir şekilde yükleyen yükler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.