Şimdi Ara

Windows 11

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • görev çubuğunu otomatik gizle şeklinde kullanıyorum fare ile üzerine gidince ortaya çıkıyor, windows 10 da çok güzel oluyordu ama

windows 11 de illa fareyi sağ köşeden biraz orataya dogru getirmem gerekiyor ,bildirime bakmak için sağ köşeye fare ucunu götürüyorum ama görev çubuğu ortaya çıkmıyor ne yapmam gerek acaba ?

Windows 11

sağ alt köşede fare ama görev çubuğu hala gizli

buda olmasını istedigim durum

Windows 11

fare imlecini ethernet den sola doğru aşaya çekince görev çubuğu ortaya çıkıyor

• fareyi götürdüğünde çıkmazsa masa üstüne 1 kez tıkla imleci tekrar tut görev çubuğuna çıkıyor bazen bende de çıkmamazlık yapabiliyorWindows 11 

• mito1172 kullanıcısına yanıt

o bolgede sag tıklarsam zaten cıkıyor ama windows 10 da görev cubugunda nereye gitsem cıkıyordur demekki sağ uç bölgeyi yasak yapmışlar asla çıkmıyor bende...

• fsh77 kullanıcısına yanıt

sağ tıklamana gerek yok açılmazsa normal tıklaman yeterli. ama bende nadir oluyor normalde nereye götürsem çıkıyor

• mito1172 kullanıcısına yanıt

ilginç olmuş belki bir ayarı vardır ama bulamadım yada tam sürüm olmadığı için böyle

evet normal tıklamada da geliyormuş ama sag uca fare giderse task bar hiç çıkmıyor bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fsh77 -- 3 Ekim 2021; 0:33:56 >
  • fsh77 kullanıcısına yanıt

ayarı yok da sonuçta beta sayılır hatalar normal bende yapmaz sende yaparWindows 11 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.