Şimdi Ara

Windows 10'u yükleyemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yılbaşında aldığım dell inspiron 7000 serisi 4K ekran 16GB Ram i7 cillop gibi laptop 8.1 den 10 a yükselteyim artık dedim. Zırt pırt yüksel diyor malum.
    Dün akşam yükleme sekmesini açtım, indirme başlatılıyor dedi ve yuvarlak zımbırtı dönmeye başladı. Ama sabaha kadar hala indirme başlatılıyor yazıyordu.
    Neyse sabah restart yaptım, virüs programını kapattım. Sabahtan beri saat oldu 12 yine hala indirme başlatılıyor diyor, kum saatinin modern versiyonu yuvarlak zımbırtı dönüyor
    ama yine bir şey yok. İndirme Başlatılıyordan ileri gidemedim. İnternette problem yok. Dell teknik servisi aradım, Microsoft ile alakalı sorundur biz bir şey yapamayız dedi.

Yapılabilecek bir şey var mı?

Teşekkürler.

• windows 10 yükleyemiyorsan ya senin pc windows 10 için uyumlu değildir yani uyuşmazlık vardır yada microsoft ile ilgili sorun vardır
  • Cevap için teşekkür ederim. Uyumluluk raporu diye bir sekme var, oraya tıkladığımda her şey normal görünüyor.
    Bellek : gereksinimi karşılıyor
    İşlemci: 1GB yada daha hızlı
    filan falan
    başta da "Bilgisayarınız Win 10 ile çalışabilir" diyor.
  • Microsoft teknik destek bana link attı. 4gb gibi bir dosya indirip usb flashdiske kaydedeceğim. Ama ondan sonra ne yapacağımı anlamadım. Flaşa yükleyip format atın diyor.
  • az önce deneme amaçlı yükleme yaptım
    ve maalesef kendik ullanımım açısından win10 u beğenmedim

sistem hakimiyetiminn olmadığını gördüm.
    ekran görüntüleri paylaşmışarkadaşların paylaşımlarına bakınca ilk planda yeni başlangıç butonundaki görüntü çok ilginç geliyor olsa bile maalesef kişisel kullanımım için beğenmedim

win8 in tanıtımı yapılmadan netdeki iso larını indirip kurmuş biri olarak win10 a geçmeyi düşünenler ve sorunsuzluk çok önemli diyenler için win8 de kalmalarını tavsiye ederim
    zevk ve renkler tartışılmaz ama.. sonuçda Son Versiyon - Son Modele Sahip Olmak isteyenler tabiki kullanabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.