Şimdi Ara

windows 10 sürüm düşürme var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sa ben windows 10 kullanıyorum son sürüm. windows un sürümünü düşürmek istiyorum nasıl yaparım. sürüm düşürme derken windows 8 veya 7 ye değil windows 10 un güncel olmayan bi sürümüne düşürmeyi kastediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Malesef, format atıp sürümü düşürseniz bile güncelleme ile tekrar yükseltme işlemi yapılacaktır. Güncellemeleri kapatsanız. Virüs yeme olasılığınız çok artacaktır. Özellikle son günlerde dünya bu virüslerden dolayı zor günler yaşıyor. Uzun lafın kısası ben tavsiye etmem.
  • anladım sağol bunu bilgisayarı güncelledikten sonra siyah ekran vermesinden dolayı yapıcaktım eski sürümde çalışıyodu çünkü.

• Sürüm yükseltmesini yükseltme şeklinde yaptıysanız 30 gün içinde eski sürüme tekrar geri dönebilirsiniz. Eski sürümü kullanırken CBB dalına geçerseniz yeni sürüm güncelleştirmesi otomatik olarak yüklenmez.

• bilgisayar siyah ekran verince zaten atmak istiyordum format atayım dedim yani sıfırdan win 10 kurdum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9B1C37B48 -- 17 Mayıs 2017; 22:55:1 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.