Şimdi Ara

Windows 10 Sorun Bildirme'Sorunu'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biraz tekerlerme gibi oldu ama 2 gündür musalalt olan bir sıkıntı var.
    Bilgisayar sorunsuz çalışıyor ancak film/oyun açarken bazende sadece dosyalarda gezerken "windows sorun bildirme"adında nane musallat oluyor ve bilgisayar kasılıyor. Görev yöneticisinden kapatınca makina kendine geliyor.

bu naneyi birdaha çalışmamak üzere nasıl kapatabilirim
     Windows 10 Sorun Bildirme'Sorunu'

• Kardeş şunu bir dene bakalım, denetim masası>Sistem ve güvenlik>Güvenlik ve bakım solda windows smart screen ayarlarını değiştir de. küçük ekran çıkacak orada "hiç bir şey yapma" ya bas. Sonra
    Sol üsste güvenlik ve bakım ayarlarını değiştir de çıkan ekrandaki bütün iletileri kaldır. Sonra tamam'a bas. Bunu bir dene sonucunu yaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SturmTrooper

Kardeş şunu bir dene bakalım, denetim masası>Sistem ve güvenlik>Güvenlik ve bakım solda windows smart screen ayarlarını değiştir de. küçük ekran çıkacak orada "hiç bir şey yapma" ya bas. Sonra
    Sol üsste güvenlik ve bakım ayarlarını değiştir de çıkan ekrandaki bütün iletileri kaldır. Sonra tamam'a bas. Bunu bir dene sonucunu yaz.

onu en başından denemiştim başarılı olamadı.

Redstone kurdum dağlara taşlara..belgelerim içinde klasör açarken daha donuyor kitleniyor.
    Uzak dursun Windows 10.Windows 7 ile mutlu mesut takılacam bir süre daha.
  • Konuyu hortlatıyorum ama aynı sorun bende de bir çözümü var mı acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keksville -- 4 Aralık 2017; 23:45:11 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.