Şimdi Ara

Windows 10 Sorular ve Cevaplar [Ana Konu] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
10
Favori
10.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tremors

Hocam cahilliğimi mazur görün ama sıfır kurulum media creation tool mu?

esağfurullah, doğrudur kardeş. buyur;

http://forum.donanimhaber.com/m_108559833/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banrion

Üzerinde çalışıyoruz ekranı kaç dakika sürdü 20 dkdır bekliyoruz

yüklü olan programlarına ve dosyalarına göre süre uzayıp kısalabilir hocam. Ancak malum yükseltme olduğundan biraz uzun sürüyor.
  • Merhabalar bugun win 8.1 den win 10a gecis yaptim biraz internette falan takildim sonra bilgisayari yeniden baslat dedim demez olaydim pc acilirken bir sorunla karsilasti dedi sonra kac kere yeniden baslatsamda onarim yapilamadi dedi en son gelismis seceneklerden win 8.1 e geri döndüm nerede hata yaptim acaba tekrar win10a gecicem ama korkuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki Win10 2016'da bitince ne oluyor? Win8'e geri mi dönüyor yoksa zorunlu ücret tarzı bir şey mi var?
  • media creation tool ile iso indirirken %60'ta kapatsam sonra yarın açtığımda %60'tan devam eder mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MachineryGear

Peki Win10 2016'da bitince ne oluyor? Win8'e geri mi dönüyor yoksa zorunlu ücret tarzı bir şey mi var?

Birkere geçiş yaptıktan sonra ömür boyu sizin tabiki geçiş yaptığınız sürün korsan değil ise

• Budfox B kullanıcısına yanıt
    Yükseltme yapman gerek. Windows 7 keyini kabul etmez.
  • f_desat F kullanıcısına yanıt
    CMD'yi yönetici olarak çalıştın, şu komutu girin;
    sfc /scannow
    işlem bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlat sorun çözülmüş olacak
  • Uyarı zaten gayet açık. 1-2 gün içinde yükseltme için sizi bilgilendirecekler. Beklemek istemiyorsanız buradan yararlanın.
    http://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10
  • Briskhan B kullanıcısına yanıt
    Ayarlar --> Güncelleme bölümünden sürücüleri güncelleyin, sorununuz düzelecektir. Sadece webde bu sorun varsa codeck ve ekran kartı sürücülerini güncelleyin.
  • Be_Yourself kullanıcısına yanıt
    Sürücüleri tam yüklenmemiştir, kablo ile bağlayabilirseniz kablo ile bağlayın, güncellesin. Gine olmazsa üreticinin sitesinden sürücüyü indirip yükleyin.
  • sinna35 S kullanıcısına yanıt
    Sadece yükseltme yapabilirsin, yükseltme yapmadan direk temiz kurulum yaparsan lisansın çalışmaz. 1 kereye mahsus yükseltme yapman gerek sisteminin lisanslanması için. Daha sonra key girmene gerek kalmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

Sürücüleri tam yüklenmemiştir, kablo ile bağlayabilirseniz kablo ile bağlayın, güncellesin. Gine olmazsa üreticinin sitesinden sürücüyü indirip yükleyin.

Driverlarda sorun yokmuş FN+F2 yaptım düzeldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • crumblenaut C kullanıcısına yanıt
    Beklemen gerek, bekleyemem dersen buradaki adımları uygulayabilirsin;
    http://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10
  • Mustayfa24 M kullanıcısına yanıt
    Sürücülerde problem yaşamış olabilirsiniz. Tekrar windows 10 yüklerseniz önemli sürücüleri elle en güncel sürümüne güncelleyin.
  • Firaristt F kullanıcısına yanıt
    Sanmam ama denemekte fayda var.
  • Beyler şu mavi led gibi duran şeyler kapatılmıyor mu ? beni rahatsız ediyorda

• aktive etmiyor bende. 8.1 den yükselttim, microsoft'un aracını kullarak, reserve edilişti. Yasal geçerli lisansım var.

Benzer sorun yaşayan var mı?
  • Sabahtan beri verdiğim uğraş sonucu yüklemeyi başardım herşey çok güzel sadece etkinleştirme kaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: murlek

quote:

Orijinalden alıntı: MachineryGear

Peki Win10 2016'da bitince ne oluyor? Win8'e geri mi dönüyor yoksa zorunlu ücret tarzı bir şey mi var?

Birkere geçiş yaptıktan sonra ömür boyu sizin tabiki geçiş yaptığınız sürün korsan değil ise

Windows sürümüm orjinal 8.1 şimdi geldi yükleme şeyi basarsam Windows 10 yüklenecek ama 2016 da süresi bitiyormuş o süre bitince ne oluyor onu sormuştum?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.