Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1974. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.573
Cevap
621
Favori
1.762.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19721973197419751976
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kısayolu kopyalayın: Masaüstünde oluşturduğunuz kısayolu sürükleyerek Başlangıç klasörüne taşıyın veya kopyalayın. Bilgisayarınızı baştan başlattığınızda, bu klasöre eklediğiniz kısayollar başlangıçta çalıştırılacaklar
  • tonodias kullanıcısına yanıt

Oldu dostum teşekkür ederim.

Şimdi tersini nasıl yapabilirim? Başlangıç menüsünde klasör şeklinde bir sürü şey var bunları gizleyip veya kaldırıp düzenli görünmesini istiyorum.

• SnavS kullanıcısına yanıt

Yok ben önizleme kurmuyorum, önermiyorum.

• İyi geceler,

Win10 da 20H2 güncellemesini yaptım. Ürün kimliği görünüyor.

Update öncesi "Ürün anahtarı aktif edildi" yazısını görebiliyordum.

Bu yazıyı tamamen kaldırıldı mı?

• Arkadaşlar konu dışı olacak ama Toshiba Satellite L850 laptop var bunun driverlerini nerden bulabilirim. sitesini bile bulamadım bilginiz varsa paylaşabilirmisiniz.

• CorozeB C kullanıcısına yanıt
  • windows 10 64 bit pro ilk kurulumda 100 gb yer kaplaması normal midir? Tam olarak hatırlamıyorum ama belki 100 gb'tan bile fazla olabilir.

opera, edge, steam (sadece csgo var), epic games (hiç bir oyun yok), kendi dosyalarım da olsa olsa 45 gb falandır.

230 gb'tan şu an sadece 45 gb boş diyor?

• _zamazingo _ kullanıcısına yanıt
    Anormal.. Ekim ortasında SSD takınca kurdum, MSDN Windows ISO downloader ile indirdim, 23 GB filan di..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahferer -- 12 Aralık 2020; 3:45:41 >
  • win 7 den win 10 a geçtim arama çubuklarının hiçbirine birşey arayıpta yazamıyorum nette ne yapıyorlarsa yaptım olmadı.win7 de discord uygulamasında sesim daha çok giderken şimdi sesim azalmış en güncel sürüm olduğu halde

• 4Yankee 4 kullanıcısına yanıt
    Ses ile ilgili ya tekrardan format atman gerek yada ses driverını sil tekrar en güncel olanı yükle düzeliyor. Bende de ilk başlarda oyunda çok az ses geliyordu. Format ve güncellemeden sonra ses şu an çok iyi geliyor. Arama çubukları çok iyi çalışıyor ondan yana sıkıntı yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonodias

Ses ile ilgili ya tekrardan format atman gerek yada ses driverını sil tekrar en güncel olanı yükle düzeliyor. Bende de ilk başlarda oyunda çok az ses geliyordu. Format ve güncellemeden sonra ses şu an çok iyi geliyor. Arama çubukları çok iyi çalışıyor ondan yana sıkıntı yok :)

mikrofonda problem var win7de sesim daha gür çıkarken win10da sesim az çıkıyor

• 4Yankee 4 kullanıcısına yanıt

Mikrofon isini bilemeyecegim ama aramadaki sorunu ben de yasamistim. Format ile cozum buldum sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, dün win 8.1'den win 10'a uygulama ve dosyalarımı koru diyerek geçiş yaptım ancak steamden oyunlarımı açmaya çalıştığım zaman fotoğrafta yer alan hatayı alıyorum. directx i tekrar kurdum, ekran kartı driverini kaldırıp tekrar kurdum ama bir çözüme ulaşamadım. Konu hakkında bilgisi olan var mı? (Son olarak fifa 21 i açmaya çalışırken ayarlardan bakıyorum 1280x720 olarak açabiliyor, 1920x1080 çözünürlüğü yok)

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]
  • Arkadaşlar yakın zamanda iso indiren oldu mu aranızda?

Ben bugün indirdim şu şekilde iniyor 600mb daha fazla yeni bir kalıp yayınlanmış.

Gördüğüm kadarıyla UEFI Boot sorunu çözülmüş ve daha seri geldi sanki. (hep öyle olur zaten kafayı yedirtti bize bu microWindows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] )

Alıntı

metni:
    Win10_20H2_v2_Turkish_x645.39GB(5.795.915.776bayt)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 13 Aralık 2020; 18:22:7 >
  • _zamazingo _ kullanıcısına yanıt

Gereksiz yer kaplama var, ilk sayfada nasıl azaltacağınızı yazdım.

Hiberfil ve Sanal bellek olayları.

• slm yeni anakart değiştim eski win 10 yüklü ssd yenisine taktım ama görmüyor biosta görünüyor.

eskisi legacy bios yenisi uefi bios galiba bundan birde ssd de 500 mb dosyayı sildim belki repair yapar diye yapmadı .sonra usb win10 ie repair dedim gene yapmadı çözümü varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: erdemio

slm yeni anakart değiştim eski win 10 yüklü ssd yenisine taktım ama görmüyor biosta görünüyor.

eskisi legacy bios yenisi uefi bios galiba bundan birde ssd de 500 mb dosyayı sildim belki repair yapar diye yapmadı .sonra usb win10 ie repair dedim gene yapmadı çözümü varmı ?

Malesef uefi bios olan makina legacy yüklü sistemi görmez ya format atmalısınız yada biosu legacy ye çevirmelisiniz.

• merhaba benimde söyle bir sıkıntım var 10 senelik asus k50in laptop var uefi degil windows 10 20h2 dvd sitesinden indirip yazdırdım 2 kere 2 kerede usb flasha yazdırdım sonra biosdan ayar yapıp denemeye basladım esc tusu ile boot menüsünü acıp dvd sectim sonra asus logosu geldi bir tusa basın yazısı bastım sonra windows logosu göründü 2sn sonra siyah ekran sol üst kösede imlec yanıp sönüyor bir ilerlemede olmuyor o sekilde kalıyor flash bellek ile denedim yine aynı önceki sürümlerde sorunsuz boot ediyor ve format atıyordum yardımcı olabilirmisiniz

@MühendisMurat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 15 Aralık 2020; 17:30:27 >
  • Arkadaşlar güncel olmasına rağmen pc,yi her açışımda ''intel Management Engine'' sürücüyü güncelleştirin diyor

'MSI Gaming APP' çalışmıyor güncelliyorum 3 5 gün sonra yine aynısı anakart msi b150 bunu nasıl aşabilirim yada bunun en güncel versiyonu nedir

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CorozeB -- 15 Aralık 2020; 20:15:36 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam ben windows sitesinden direk usb'ye windowsu kurmuştum.Geçen hafta pc topladığımda bana seçtirmişti pro single falan şeklinde.

Bugün laptop'uma ssd alıp taktım,yine aynı usb ile yükledim ama hiçbir şey sormadan direk windows 10 Home single kurdu.Ürün etkinleştirildi diyor ama windows almadım ben.Ürün kimliği XXXXX-XXXXX-XXXXX-AAOEM

Yıllar önce format attırmıştım rastgele bir bilgisayarcıya o zaman windowsu etkinleştir diyordu bende kaçak yöntem olan cdm'yi kullanmıştım ki sonradan çok riskli olduğunu öğrendim.

Sonuç olarak laptopa sıfır bir ssd takıp windows yükledim ama ürünün neden etkinleştirilmiş olduğunu anlamadım.Geçmişte kullandığım cdm'ye yazdığım yöntem yüzünden olamaz değil mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19721973197419751976
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.