Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1477. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.566
Cevap
623
Favori
1.761.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14751476147714781479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Esd dosyaları malesef şuan için yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    iso hazırlayıp flash belleğe de kurulum yapabileceğimiz windows tool çıkmadı değil mi henüz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 1 Nisan 2017; 18:35:32 >
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    Çıkmadı.

Edit: Creators Update (Redstone 2) çıktı çıkacak. Redstone 3'e de 8 ay sonra kavuşacağız. Ama RS3'un sadece kod adını biliyoruz sizce asıl adı ne olacak tahminleri alalım.

Bence 2nd November Update olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 1 Nisan 2017; 19:42:53 >
  • arkadaşlar pc ye format atmadan güncellemeyi nasıl alacam bir türlü alamadım. Var olan esd yi yada iso yu indirsek yükseltme yapabilirmiyiz.
  • Yapabilirsin. ISO dosyasına çift tıkla içini aç setup.exe dosyasını çalıştır.
    Teşekkürler. Bi deneyeyim. Bütün kurulu programlar, ayarlar vs. olduğu gibi durur değil mi?
  • Her şey yerinde duruyor.

• empire1530 E kullanıcısına yanıt
    Sağolasın. İsoyu dvd gibi baglayarak setup u çalıştıracagız herhalde. winrar ile açmaycagız.
  • Dediğim şekilde DVD gibi bağlayıp içindeki setup.exe dosyasını çalıştır.

Sana 3 seçenek sunacak "Kişisel dosyaları ve uygulamaları sakla"yı seç ve devam et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 1 Nisan 2017; 20:0:23 >
    Tamam. Teşekkürler. 11 nisana kadar beklemek istemiyorum oyun modunu çok merak ettim. Oyun modu hakkında kimse bir bilgide vermiyor.
  • Bugün 1 Nisan bir arkadaşınıza veya bir yakınınıza şaka yapmak ister misiniz?

O zaman bu sayfa tam size göre

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

Siteye girin ve F11 tuşu ile tam ekran yapın. Sonra güncelleştirmenin bitmesini bekleyin.
    http://fakeupdate.net/win10/index.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 1 Nisan 2017; 21:56:52 >

Bunu görünce aklıma geldi de gelecek güncellemenin windows 10 update üzerinden gelip otomatik indirme veya yüklenmesine engel olmak için ne yapmamız gerekiyor bir seçeneğimiz var mı ?

Bilgisayarımda önemli datalarım var güncelleme yüzünden habersiz biçimde zarar görmek istemiyorum .
  • Windows 10 yükleme yardımcısıyka yükseltme yaparken yüzde 99da kaldı 8 saat bekledim ama bişey değişmedi neden olabilir?

Bu konudakiler özellik güncelleştirmesi içinde geçerlidir.

Konudaki birinci bölümü uygulayarak otomatik yüklenmesini kapatabilirsiniz.

Özellik güncellemesi bildirimi 11 nisanda veya daha sonra geldiğinde güncellemeyi gizleyebilirsiniz.

Windows 10 Home ve Pro'da İstediğimiz Güncellemeyi Seçip Yükleme veya Gizleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 2 Nisan 2017; 12:17:28 >
  • hsynk H kullanıcısına yanıt
    15063 yazan en güncel versiyon oluyor değil mi?

Windows update gelişmiş ayarlar altından özellik güncelleştirmesini geciktir özelliğini aktif hale getirmek yeterli olmaz mı hocam ?
    O ayar bir süre geçiktirir. Tamamen yüklenmesine engel olmaz. 11 Nisanda yayınlandıktan sonra hemen yükleyeceksenız sıkıntı olmaz.
  • Bilgisayarda olmayan lanet sahte bir ikinci ekran beliriyor. Bilgisayarı yeniden başlat dersem kayboluyor. Kapat aç yaparsam geliyor. Hem masaüstüm o tarafa doğru genişlemiş oluyor. Hem de bazen kendisini ana ekran yaptığı için bütün masaüstü oraya taşınıyor. Ayarları yapıyorum bir bakıyorum yine gelmiş. Herşeyi yeniden ayarlamam gerekiyor.

• Yeni güncellemede neler var türkçe bir makale var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hobar kullanıcısına yanıt
    Yeni versiyonda bu tip sorunların yaşanması şuan için normaldir. Güncellemeler geldikçe düzelecektir.
  • 
Sayfa: önceki 14751476147714781479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.