Şimdi Ara

Windows 10 Redstone heyecan verici özelliklerle gelecek (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
1.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Windows7 kullanmaya devam edin.Sadece video izliyor ve internette geziniyorsanız linux/ubuntu gibi sistemleride deneyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alembizim

Windows7 kullanmaya devam edin.Sadece video izliyor ve internette geziniyorsanız linux/ubuntu gibi sistemleride deneyebilirsiniz.

Önerileriniz için teşekkür ederim. Windows 7'nin update sistemi bozuldu hocam. İnternette araştırdım bu sorunu yaşayan çok var. Format attım, service pack 1 update üzerinden yükleniyor, ama ondan sonra update bozuluyor. Service pack 1'den sonra tekrar güncelleştirmeleri denetliyor ama öylece kalıyor, bıraksan saatlerce böyle kalıyor. İşlemci kullanımı % 67 lere çıkıyor ama bir şey yüklemiyor makina. Bende güncelleştirmeleri kapatıyorum. İnternetteki çözümlerin hepsini denedim. Microsoftun fix'i vardı onu denedim olmadı, güncelleştirme geçmişini sıfırlama yöntemini denedim ama yinede olmuyor. Bunun çözümünü bilen varmı. Windows 10'a geçelim diyemi microsoft bilerek bozdu windows 7'nin update sistemini

• Çare Lubuntu.
  • Microsoft artık kimseyi kolay kolay heyecanlandıramaz bence. O kadar yavaşlar ki çok iyi bir yenilikten bahsetseler dahi 2 yıl boyunca çıkmayacağını bildiğinden insan heyecanlanamıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Microsoft herhalde bana özel Windows 10 hazırlamış. Yorumları gördükçe şaşıp kalıyorum. Çıktığından beri kullanıyorum gayet de hızlı ve sorunsuz. Üstelik yükseltme şeklinde kurdum. Hız olarak ne 7den geride ne de 8.1den. Bence sorunu işletim sisteminde değil başka bir şeyde arayın.(Örneğin sürücüler) Görsel açıdan da beğeniyorum sistemi, devir flat tasarım devri, artık Windows Vista ve 7deki Aero temasını beklemek hata olur.

Valla ViaHd nin Win10 uyumlu son versiyon driverlarını kullanmama rağmen ses sürücüleri Win10 da en sıkıntılı konulardan biri. Hiç bir sürüm tam anlamıyla %100 performansta ve %100 sorunsuz şekilde çalışmıyor. Çoğu oyun keza aynı şekilde performans sıkıntılarıyla boğuşuyor. Ben Pc'yi win 10 a upgrade etmeden bütün oyunlarımı Steam üzerinden yedeklemiştim ve Win 7 de çatır çatır oynadığım bazı oyunlar( çoğunluk olmasa bile) ya sürekli kapat hatası veriyor ya da oyun tamamen kitleniyor. Nette yaptığım araştırmalar sonucu da görüyorum ki benimle benzer sorunları yaşıyan kullanıcıların hepsi Win10 kullanıyor. Win 10 belki 1 sene sonra çok daha stabil bir hale gelecek ama win10 şuanda özellikle bir gamer için ciddi sorunlara yol açabilecek eksikliklere sahip.

• Xbox oyunlarını port edeceklerdir en heyecan verici olan bu olur herhalde.

Bu win 10 da ilaçlı oyun çalışmıyor diyor lar doğru mu?

• Benim beklentim arayüzü bir karara bağlamaları. Tamam performans ve tasarımdan memnunuz ama hala denetim masası ve ayarlar kısmı tam oturmadı. Ya tamamen düz bir biçimde yeni windows 10 stilinde ayar yapalım. Ya da eski stil denetim masası vb. görünümde ayar yapalım. Microsoft şu şekilde düşünmüş olabilir. Başlat menüsünden basit arayüzle hızlı erişim, detaylar için ise denetim masası. Ama iş böyle değil. Biraz düzenlemeleri gerekli. Bu arada şu olaydan bahsediyorum;
    Bu mesaja eklenen görseller:

Windows 10 Redstone heyecan verici özelliklerle gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: madiko

quote:

Orijinalden alıntı: alembizim

Windows7 kullanmaya devam edin.Sadece video izliyor ve internette geziniyorsanız linux/ubuntu gibi sistemleride deneyebilirsiniz.

Önerileriniz için teşekkür ederim. Windows 7'nin update sistemi bozuldu hocam. İnternette araştırdım bu sorunu yaşayan çok var. Format attım, service pack 1 update üzerinden yükleniyor, ama ondan sonra update bozuluyor. Service pack 1'den sonra tekrar güncelleştirmeleri denetliyor ama öylece kalıyor, bıraksan saatlerce böyle kalıyor. İşlemci kullanımı % 67 lere çıkıyor ama bir şey yüklemiyor makina. Bende güncelleştirmeleri kapatıyorum. İnternetteki çözümlerin hepsini denedim. Microsoftun fix'i vardı onu denedim olmadı, güncelleştirme geçmişini sıfırlama yöntemini denedim ama yinede olmuyor. Bunun çözümünü bilen varmı. Windows 10'a geçelim diyemi microsoft bilerek bozdu windows 7'nin update sistemini

Kardeşim internette windows 7 service pack 1 ve mart ayı güncellemelerine kadar entegre edilmiş isolar mevcut.
    2016 yılında Windows 7 yükliyip servis paketini update üzerinden yaomak nedir Allah aşkına

• quexstre48 kullanıcısına yanıt
    Herşey karman çorman olmuş her yerden bir ayar çıkıyor. Aygıt yöneticisi vss. Bu ayarların hiçbirisi modern arayüze sahip değil win98 den kalma menüler. Artık bir tercih yapmaları bu 2 başlılığı ortadan kaldırmaları lazım. Yamalı bohçaya dönmüş sistem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazıları bahsetmiş.. sıkıntı Windows 10' dan çok sürücülerden kaynaklanıyor. Güncellemeler konusuna gelince; yapmasalar bir dert, yapsalar bir dert. Nasıl yaranacaklar bize? Yılın 365 gününün bilgisayarını açık tutan biri olarak sabah geldiğimde bilgisayarım gece yeniden başladığını görmek elbette sinirimi bozuyor ama bunu yapmaması içinde gerekli ayarlarını tembelliğimden dolayı bir türlü yapmıyorum. Benim gibi durumda olanlara MS nasıl çözüm üretsin ? Bence son yıllarda Microsoft iyi işler çıkarıyor. Bulut teknolojilerine odaklanmış durumda, ki bu platformda taşları neredeyse oturttu. Hem kurumsal hemde bireysel bazda emin adımlarla geliyorlar. Kendi fikrim rakiplerinden birkaç adım ilerde. Oyun oynamak, eğlenceli vakit geçirmek, sosyal medya da zaman geçirmek bir yere kadar. Ama konu iş dünyası olunca işin rengi değişiyor. Bu konuda en derin tecrübeye kuşkusuz Microsoft sahiptir.

• quote:

Orijinalden alıntı: RANCH SOS

quote:

Orijinalden alıntı: madiko
    quote:

Orijinalden alıntı: alembizimWindows7 kullanmaya devam edin.Sadece video izliyor ve internette geziniyorsanız linux/ubuntu gibi sistemleride deneyebilirsiniz.
    Önerileriniz için teşekkür ederim. Windows 7nin update sistemi bozuldu hocam. İnternette araştırdım bu sorunu yaşayan çok var. Format attım, service pack 1 update üzerinden yükleniyor, ama ondan sonra update bozuluyor. Service pack 1den sonra tekrar güncelleştirmeleri denetliyor ama öylece kalıyor, bıraksan saatlerce böyle kalıyor. İşlemci kullanımı % 67 lere çıkıyor ama bir şey yüklemiyor makina. Bende güncelleştirmeleri kapatıyorum. İnternetteki çözümlerin hepsini denedim. Microsoftun fixi vardı onu denedim olmadı, güncelleştirme geçmişini sıfırlama yöntemini denedim ama yinede olmuyor. Bunun çözümünü bilen varmı. Windows 10a geçelim diyemi microsoft bilerek bozdu windows 7nin update sistemini
    Kardeşim internette windows 7 service pack 1 ve mart ayı güncellemelerine kadar entegre edilmiş isolar mevcut. 2016 yılında Windows 7 yükliyip servis paketini update üzerinden yaomak nedir Allah aşkına

Nerden bulucam en güncel windows7 sürümünü.Güvenilirmi link atarmısın

• quote:

Orijinalden alıntı: selmand

Xbox oyunlarını port edeceklerdir en heyecan verici olan bu olur herhalde.

İlaçlı oyunlar eski win 7 laptopumdan bile daha güzel çalışıyor 1511 ile açılma süreside 6 7 sn ye düştü

• quote:

Orijinalden alıntı: Ipardon

quote:

İlaçlı oyunlar eski win 7 laptopumdan bile daha güzel çalışıyor 1511 ile açılma süreside 6 7 sn ye düştü

1511 nedir
  • quote:

quote:

quote:

1511 nedir

Yapı sürümü

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

O zaman gta4, half life 2 diger bolumunun nasil calisacagini bir zahmet anlativer de ogrenelim?

Windows 10 kullanıyorum. İki oyuna da sahibim Steam üzerinden. Bilgisayarım da baya eski bu arada hala Pentium kullanıyorum. Hiç bir şey sorun çıkarmadı bana. Biraz saçmalamışsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

1511 nedir

Yapı sürümü

ssd var mı?

• YereDusenAdam kullanıcısına yanıt
    Half lifeyi bitirdim sayilir. Sonda bug var maalesef. Profesörün oldugu bolum. Orayı gecemedim haliyle. Gtayi da bir kac kez denedim olmadi. En son yine bakacagim. Win10da demek istedigim su. Isletim sistemi cikiyor. Ayni surumun sonra yeni versiyonu cikiyor. Onu kuruyorsun sonra bir daha. 8.1e kadar yoktu bu durum. O acidan soyledim ben.

• pc nin dvd kısmından çil çil dolar fırlatıcak ki gerçek mana da çıldıralım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

1511 nedir

Yapı sürümü

ssd var mı?

ssd yok. 1 tb hdd. lenovo z50 75 kullanıyorum a10 7300 işlemci amd.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.