Şimdi Ara

Windows 10 Pro Başlat Menüsü Bozuldu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
30
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 2 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 7
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 312 . (1 mesaj) klement (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Windows 10 Pro Başlat Menüsü Bozuldu!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1017 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar Windows 10 Pro işletim sistemimde dün itibari ile başlat menüsü sorunu var.
    Başlat menüsüne tıkladığımda yada klavyedeki windows tuşuna bastığımda hiçbirşey olmuyor açılmıyor yani.
    Aynı şekilde bu sefer en sağda kalan saat tarih kısmına da tıkladığımda normalde takvim vs. açılır oda bozulmuş açılmıyor.

Dün akşam araştırdım birkaç çözüm buldum denedim olmadı en temizi format demişler bende format attım.
    Formattan hemen sonra çalıştı tabi ama tekrar güncellemelere girdiğinde büyük ihtimalle yine bozuldu.
    Sizde böyle bir sorun yaşıyormusunuz güncellemelerden sonra bu aralar?

|
    |
    Amd Ryzen 5 2600x - Asrock B450-ITX/ac - Asus Strix GTX 1080 - Corsair Vengeance RGB 16GB 3200MHz - Samsung 970 Evo Plus 500GB SSD/Seagate 6TB HDD - Fractal Design Nano S - Corsair RM 750x 80 Gold - Dell U2715H - Logitech Z4 2 1 - Logitech Illuminated K800 Wireless - Logitech MX Master 2S Wireless
  • Binbaşı
    1422 Mesaj
    Hocam sistem formattan sonra gerekli olmadıkça güncelleme almayınız Windows kendi sunucuları üzerinden yapılan güncellemelerde bu tip abidik kubidik hatalar alınır...
    |
    |
Reklamlar
Bitcoin
bankalar.org
Canlı Tv izle
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.