Şimdi Ara

Windows 10 'PC + PHONE' sahipleri bakabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilindiği gibi universal app modeli başladı, bugün baktım mağaza betada " universal app mağazası " Windows 10 pc de " " royal revolt 2 gelmiş, hem pc hem mobil kullananlar deneyebilir mi ya da herhangi bir oyunu.
    Telefondan kaldığımız yerden pcden devam edilebiliyor mu, ya da pc de kaldığımız yerden telefondan devam edilebiliyor mu?

Windows 10 'PC + PHONE'  sahipleri bakabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7D66DD504 -- 16 Nisan 2015; 14:40:10 >

• Royal revoltda olurmu bilmiyorum ama Xbox oyunlarında büyük ihtimalle olur oyun eposta üzerine savelediği için pcde ve telde aynı eposta kullanılırsa olur heralde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • normalde olmuyor, Xbox falan farketmiyor, universal app larda bu şekilde olacak artık ama çalışıp çalışmadığını görmek istiyorum, zaten mağaza betada çok uygulama yok henüz
  • Bu zaten olan birseydi. Universal app olayinin bu durumla alakasi yok. Mesela buggy racing mi neydi ismini tam hatirlamiyorum onda kaldığını yerden devam edebiliyordun. Asphalt da da ayniydi sanirim.

Universal app uygulamanin hem PC de hem telefonda calismasi olayıdır. Her cihaz için yazilmamasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    Denediğim hiç bir oyun o şekilde olmadı işte, kaldığım yerden devam edemedim, asphalt denemedim ama diğer oyunlar olmadı maalesef, universall app modeli ile artık tüm uygulamalar bu şekilde olacak, o yüzden sordum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.