Şimdi Ara

Windows 10 2022 Update 22H2 Build 19045.2130 GDR (18.10.2022) (245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.213
Cevap
85
Favori
604.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet doğrudur. En son sürüm ve insider yavaş kanaldayım. Tercihli güncellenme olduğundan ne yapayım bilemedim.

O sebeple sorayım dedim. Çalışan sistemi bozmak istemiyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 20h2 19042.867 Bu sürüm bende çok ciddi performans sorunları yarattı oyunlarda pubg/rocket/rainbow six de anlık stutter yaşıyorum özellikle rainbowda hiç sorun yaşamazdım update bana hiç yaramadı

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt

Ama nasıl olur o zaman size 21H1 sürümü gelmesi gerekiyordu. Şimdi bu fotoğrafta gözüken 20H2 ama kafam karıştı gerçekten.

• okinkurt kullanıcısına yanıt

Son sürümler özellikle sürücüler oyunlar ve 3. parti yazılımlarda sorun çıkartıyor.

Windows 10 bazlı sorunlarda olabiliyor oyun sürücü ve yazılım bazlı da uyum sorunu olabiliyor.

• MRT_ kullanıcısına yanıt
    En son dün gelen ve yüklediğim güncelleme bu 19042.906 (20H2)

Birde bu tercihe bağlı güncelleme görünüyor ama ne olduğu hakkında bilgim yok ve araştıramadım.

Belki biliniyordur diye buradan sormak istedim.

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt

Tamamdır şimdi oldu siz şuan 20H2 sürümünü kullanıyorsunuz ama sizde Insider Preview açık ve Release Preview kanalından gelen güncelleştirmeleri de alıyorsunuz.

https://changewindows.org/timeline

Burada gözüktüğüne göre;

25 Mart 2021 tarihinde

19041.906 sürümü Release Preview kanalından

19042.906 sürümü Release Preview kanalından

19043.906 sürümü Beta kanalından

yayınlanmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 28 Mart 2021; 21:13:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Son sürümler özellikle sürücüler oyunlar ve 3. parti yazılımlarda sorun çıkartıyor.

Windows 10 bazlı sorunlarda olabiliyor oyun sürücü ve yazılım bazlı da uyum sorunu olabiliyor.

Evet malesef 1607 kadar memnun olduğum bir sürüme denk gelmedim 2004 iyi çalışıyordu ancak bu son sürüm baya bozdu eski sürüme dönmeyi düşünüyorum sabah bir update gelmiş sürüm 19042.870 oldu biraz test edip duruma bakacağım olmazsa 2004 kurucam

• Şu hava durumu uygulamasını bir adam edemediler ya şaka gibi 😒

• hocam ben de sizin önerilerinizi dikkate alarak hep 2 önceki sürümden geliyorum. 1909 daydım kendi kendine son güncelleştirmeyi indirmiş ben şimdi 2004 geçicem de sizin önereceğiniz hafif windows var mı ve de kalıcı büyük güncelleştirmeleri engelleme yolu var mı

• RaiTrQ kullanıcısına yanıt

LTSC sürümünü deneyebilirsiniz. Büyük güncelleştirme almayan sürümdür.

• quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

LTSC sürümünü deneyebilirsiniz. Büyük güncelleştirme almayan sürümdür.

O sürümler eskide kaldı diye düşünmedim zaten ltsc den 1909 a geçmiştim. Ben daha çok sizin kendinize yaptığınız hafif windows 10 2004 var mıdır yada bildiğiniz diye sormuştum. Ghost spectre gördüm onu inceliyorum şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu son güncelleme 20H2 sisteme kurulduğundan beri müthiş bir fps sorunu yaşıyorum.nedir ne değildir bilgi verebilecek var mı ?

i7 7700k

1070ti bir sistemim var

sistem geri yükleme denedim olmadı

kurtarma kısmından önce ki sürüme yükle dedim onuda başaramadı.

20H2 ile başbaşa kaldık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaHele -- 1 Nisan 2021; 17:15:1 >
  • 20H2 güncellemesini formatsız yüklediğim halde pc serileşti 1903 sürümde baya ağırlaşmıştı bilerekmi yavaşlatıyorlar merakımdan formatsız güncelledim varmı böyle bi hissiyata kapılan sürümün ilk çıktığı zamanlardaki haliyle aylar sonra formatlı yüklenen hali bile aynı değil gibi

video programlarındaki ileri geri sarmalar bile hızlanmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RNNN -- 1 Nisan 2021; 22:17:52 >
  • Arkadaşlar Microsoft sunucularında bir sorun mu var? format atarken ağ ekranında bayağı bekletiyor

Microsoft mağazasından dosya indirirken güncelleştirmeleri ala tıklıyorum bekliyor manuel olarak olarak mail adresimi girmeye kalkıyorum bekliyor

format atarken en son internetsiz atmaya kalktı bağlatımda hiç bir sorun yok bu arada?

Format attıktan sonra driver indiriyor ya sistem ekran kartı klavye vs. o bile çok geç iniyor.

internetimde hiç bir sorun yok bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Billy -- 6 Nisan 2021; 22:6:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

En son dün gelen ve yüklediğim güncelleme bu 19042.906 (20H2)

Birde bu tercihe bağlı güncelleme görünüyor ama ne olduğu hakkında bilgim yok ve araştıramadım.

Belki biliniyordur diye buradan sormak istedim.

hocam siz bu son sürüm windowsu yüklerken aşağıdaki ekranda bayağı bekledinizmi? internetimde hiç bir sorun yok bu arada

Windows 10 2022 Update 22H2 Build 19045.2130 GDR (18.10.2022)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Billy -- 7 Nisan 2021; 10:33:23 >

• Yok bekletmedi. Başında değildim pc nin ama 4-5 dk. içinde başına geçtiğimde yüklenmiş açılmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Yok bekletmedi. Başında değildim pc nin ama 4-5 dk. içinde başına geçtiğimde yüklenmiş açılmıştı.

çok garip hocam dünden beridir bu ekranda bayağı bekliyorum ve microsoft storeyi açtığım zaman güncelleştirmeleri ala tıklıyorum orada bayağı bekliyorum

bir sorun var ama inan çözemedim eski sürümleri denedim gene aynı diyorum acaba microsoftun sunucularında problem'mi var?

o ekranda bekledikten sonra microsoft offline kurulum yapmayı tercih etti bana internetimde sorun yok oysaki

• 21H1 sürümü ne zaman yayınlanır?

• 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.