Şimdi Ara

Windows 10 2022 Update 22H2 Build 19045.2130 GDR (18.10.2022) (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.213
Cevap
85
Favori
604.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Laptop ve telefona kurdum , oldukça beğendim , tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Question-X -- 15 Ocak 2020; 23:47:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayarda Chrome'dan yeni Edge tarayıcıya geçiş yaptım ben de. Telefonda ise hem Edge hem Chrome beraber kullanıyorum.
  • microsoft kadar geri vites yapan bir firma daha yoktur herhalde yıllarca windows phone savun androide geç ,internet explorerı savun chromium tabnlı yazılım çıkar bu gidişle linux çekirdekli windows çıkarır herhalde
  • bahcivanb B kullanıcısına yanıt
    Ne yaptığı kimin umurunda. İnsanlara stabil düzgün bir işletim sistemi ve yazılım sunmaları yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahcivanb

microsoft kadar geri vites yapan bir firma daha yoktur herhalde yıllarca windows phone savun androide geç ,internet explorerı savun chromium tabnlı yazılım çıkar bu gidişle linux çekirdekli windows çıkarır herhalde
    Al buyur.
    https://www.webtekno.com/windows-10-linux-cekirdegi-h68167.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bahcivanb B kullanıcısına yanıt
    Daha önceki anlayış Ballmer a aitti. Özellikle mobil tarafta birçok şeyden geri kaldılar. Biraz daha kalsa şirketi batma noktasına gelebilirdi. Şimdiki şirket anlayışı Hindistanlı bir elemana ait.

• quote:

Orijinalden alıntı: spyae

Gayet iyi de zaten aslı varken çakmasına kim rağbet eder.

Not:Ayarlardan kurduktan sonra tarayıcı dili Türkçe olarak seçilebiliyor.

Alıntıları Göster
    Kurulum ve dili de Türkçe Microsoft Edge güncel indir.....

https://yadi.sk/d/XbhOmNM4aJtfow

https://www.gezginler.net/indir/microsoft-edge.html

• operayı çakmalamış ama opera daha iyi...
  • Ben de beğendim yeni Edge tarayıcısını. Gerçekten hızlı ve şu an herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Yine de yıllardan beri kullandığım Chrome'u silmeyecek olsam da ikisini beraber kullanırım.
  • beyler 14 ocakta çıkan son sürüm şu anhttps://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10 buradan indiremiyoruz sanırım..bende i5 li bir cihaz var ve baya kasıyor w10 dan mıdır bilemiyorum..
  • Yaklaşık olarak yarım saattir Microsoft Edge 79.0.309.65 (Resmi derleme) (64 bit) sürümünü deniyorum. Normalde Opera kullanıyordum. Gerçekten çok güzel bir tarayıcı olmuş kullanılabilir seviyelerde tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 16 Ocak 2020; 19:40:38 >
  • Yeni Edge kesinlikle tavsiye edilir , ilk stable release olmasına rağmen oldukça iyi.
  • Yeni gelen güncelleştirme gayet iyi gerçekten, Cihaz daha bir seri oldu gözle görülür fark var bende.

İnşallah bozmadan devam eder windows

Gelen bir yenilik var mı bu arada ? yenilikleri veya düzeltmeleri görebileceğimiz türkçe bir kaynak filan var mı ?
  • Microsoft birde mobil cihazlara işletim sistemi yapsa tam olucak.
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Adblock Plus, Edge'de düzgün çalışıyor mu acaba? Adblock yüklemeyince PC'ye virüs giriyor çünkü. Açılır pencereli kötü siteler oluyor, onları engellemeyince de PC'ye virüs giriyor. PC yavaşlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Adblock Plus, Edge'de düzgün çalışıyor mu acaba? Adblock yüklemeyince PC'ye virüs giriyor çünkü. Açılır pencereli kötü siteler oluyor, onları engellemeyince de PC'ye virüs giriyor. PC yavaşlıyor.
    ublock varken adblockda neymiş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Tavsiye edilir.

https://microsoftedge.microsoft.com/addons/detail/pdffkfellgipmhklpdmokmckkkfcopbh?hl=en-US

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Question-X -- 17 Ocak 2020; 0:59:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

ublock varken adblockda neymiş..

Alıntıları Göster
    Adguard varken ublock da neymiş

• adguardı beğenmiyorum fazla fazla kaynak yiyor, safya açılışını yavaşlatıyor ublock daha perfonmanslı bence..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

adguardı beğenmiyorum fazla fazla kaynak yiyor, safya açılışını yavaşlatıyor ublock daha perfonmanslı bence..
    Sebebi filtrelerden kaynaklı. Biraz ayar çektikten sonra hem çok iyi reklamdan virüsten koruyor hemde yavaşlama olmuyor.

• 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.