Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (1692. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.786
Cevap
115
Favori
891.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16901691169216931694
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mmucit

Hocam geç 10a gitsin. Tabii 8.1deki akıcılık yok ama görseller filan daha hoş, o kadar.

Ben 735'te geçtim 10'a bir kere. Eski androidler gibi geldi. Bir ay filan kullandım ve illallah ettim geri döndüm. Galeri bile 3)5 saniyede zor yükleniyordu. Resim kaydet diyorsun konum seç diyor filan saçma sapan huyları vardı. Çekemedim daha fazla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Hocam bir arkadaşta 830 var, alt taraftaki 3 tuş çalışmıyor, geri başlangıç ve arama tuşları. Önceden garantiye gitmişti sıfır gönderdiler, sizce yazılımsal mı donanımsal mı? Ekran dokunmatiği çalışıyor.

• kaazto28 K kullanıcısına yanıt
    Yazılımsalda olabilir kesin birşey diyemem en kötü format atsın

Bide sensor görmezse basmıyor ekranını temizlesin kırılmaz cam varsa ondan da yapabilir

• Eskilerden kim kaldı ya? Bi babasayfa yı hatırlıyorum. Lumia dan kurtulalı yaklaşık 1.5 yıl oldu lumia 735 im vardı. Şimdi xperia Z5 kullanıyorum. Gerçekten yani kıyasladığımda ikisi bambaşka çok farklı şeyler. Eskiden herkes inat ediyodu w10 androidden daha iyi stabilitesi daha iyi diyenler vardı. Hala burda mısınız? Ya da aynı şeyleri düşünüyo musunuz hala?

1 kaç sayfaya göz attım microsoft büyük bi darbe vurmuş gibime geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slimeys

Eskilerden kim kaldı ya? Bi babasayfa yı hatırlıyorum. Lumia dan kurtulalı yaklaşık 1.5 yıl oldu lumia 735 im vardı. Şimdi xperia Z5 kullanıyorum. Gerçekten yani kıyasladığımda ikisi bambaşka çok farklı şeyler. Eskiden herkes inat ediyodu w10 androidden daha iyi stabilitesi daha iyi diyenler vardı. Hala burda mısınız? Ya da aynı şeyleri düşünüyo musunuz hala?

Bunun cihazlarının bir akıllı telefon olmadığı ortada zaten. akıllı olanlar da fazla pahalı. Bundan önce 620 vardı. Yağmur banyosu yapınca bozulmuştu. Gidip yine bunlara para kaptırdım. 735in başına da böyle bir durum gelmesini bekliyorum. 1000₺ civarı androidlerin ise bundan daha iyi olacağını sanmıyorum. Onlarda da ram pil sarı ekran vs diye sorunları oluyor diyorlar. Telefona da 2.500 - 3000 vermek istemiyorum. Kısacası umarım bozulur da kurtulurum. O zaman mecbur kalıp basıcaz parayı.

Bu sistem bir rezalettir. ⚠

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• En kötü Android bile bundan iyidir hocam. Hiç değilse düzgün bir uygulama marketi var, uygulamalar çok daha stabil, Chrome gibi eli yüzü düzgün bir tarayıcı var.
  • quote:

Eskilerden kim kaldı ya? Bi babasayfa yı hatırlıyorum. Lumia dan kurtulalı yaklaşık 1.5 yıl oldu lumia 735 im vardı. Şimdi xperia Z5 kullanıyorum. Gerçekten yani kıyasladığımda ikisi bambaşka çok farklı şeyler. Eskiden herkes inat ediyodu w10 androidden daha iyi stabilitesi daha iyi diyenler vardı. Hala burda mısınız? Ya da aynı şeyleri düşünüyo musunuz hala?

Söz konusu marka Sony olunca android kalitesi de bir başka oluyor tabi
  • Bence bozulunca düşünmeden 2.el temiz bi amiral gemisi bakın derim. Emin olun bi ferahlama geliyo insana. Özelleştirebilmeden tutun rom yüklemeye farklı farklı rom yükleyerek göz zevkinize uygun olanı seçiyosunuz. 1000 tl civarı alacağınız en iyi telefon xiaomi mi 5 babama aldık telefon çin malı falan ama gerçekten kaliteli ve başarılı bi telefon olmuş. 1500 1600 tl barajında da xperia z5 veya z5 pre bakabilirsiniz. 15-20 dakika oyun oynadıktan sonra evinizi biraz ısıtıyor o kadar.
  • Stabil olmasa bile rom yükleme şansın oluyor. CyanogenMod yükledikten sonra telefon yağ gibi akar. Yeni ismiyle LineAge OS
  • quote:

Çünkü o dönem Android iyi donanım isteyen kasan bir işletim sistemiydi. Google her güncellemede Android'in üstüne bir şeyler ekledi hep ileri götürdü. Şuan gelinen noktada Android gayet iyi.

Microsoft o dönem Windows Phone'nun üstüne düşseydi alıp götürmüştü ama nerde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 18 Ağustos 2017; 0:0:43 >

• açmayın-bağıran-karı kullanıcısına yanıt
    Çok haklısınız z5 ten önce lg g3 kullandım 1 sene. Abimin telefonu bozuldu bende durur muyum telefonlara meraklıyım her türlüsüne rom root atılsın yeter hemen z5 aldım. G3 oyuncak telefon gibiymiş dedim. Ama lg nin arayüzü ve ergonomik yapısı gerçekten çok güzel telefon tutuşu çok rahat. z5 eline aldığında kalitesini hissettiriyo ama biraz bıçak sırtı gibi.
  • 3-4 yıl önce galaxy s2 vardı telefonu alalı 1.5 sene geçtikten sonra zaman yenik düşmüştü. Ciddi manada kasıyordu fakat Cyanogenmod rom ları telefonları gerçekten çok stabil hale getiriyor. CyanogenMod yükledikten sonra 1 yıl daha kullandım. En son suya düşüp bozulmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FuryMan

En kötü Android bile bundan iyidir hocam. Hiç değilse düzgün bir uygulama marketi var, uygulamalar çok daha stabil, Chrome gibi eli yüzü düzgün bir tarayıcı var.

Hocam androidin ultra güç tasarrufu modu var, geçen bataryam %6 da iken kullanayım dedim, telefon bir anda windows işletim sistemine döndü. Meğersem bizim android telefonların içine casus windows yazılımları yüklüymüş. Etkinleştirir etkinleştirmez hesap makinesi bir çalışmaya başladı anlatamam.
  • Harrow35 kullanıcısına yanıt

• Ben pes edip 6s aldım.

Hala yarışmacı arkadaşlar varsa başarılar diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Ben pes edip 6s aldım.

Hala yarışmacı arkadaşlar varsa başarılar diliyorum.

Evet halen yarışıyorum, teşekkürler ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serinaga -- 22 Ağustos 2017; 18:25:13 >
  • Hocam arkadaşın telefonu olmuyor, önceki lumia 830da da aynı ve başka sorunlar varmış telefonu sıfırlayınca değişen bir şey olmamış. O zaman garanti olduğundan birebir değişim yapmışlardı.

Şimdi ne tavsiye edersiniz aliexpress de dokunmatik ekran 105 tlye geliyor fakat takabilecek adam bulurmuyuz bilemiyorum sizce 105 tl vermeye değer mi?ayrıca Youtube da lumia 830 un ekranı nasıl değiştirilir. Baktım, yenisini takmak bayağı zor gibi gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaazto28 -- 22 Ağustos 2017; 22:1:5 >
  • kaazto28 K kullanıcısına yanıt
    105 i veren 250yi de verir 😀 takma parası falan benim kız gibi 830 u vereyim 😀

Bide sıfırlatın hard format atın tuşlarla öyle deneyin birde

•  Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu

Mobil sürümde video oynatılıyor artık

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 16901691169216931694
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.