Şimdi Ara

Windows 10 ilginc hata

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Oyun oynarken pc aniden kilitlendi ve fotograftaki uyariyi verdi windwows hatayla karsilasti diye acaba nedendir son guncellemelerle ilgili bir sorun olabilir mi? Bir yazi okuduydunm DH de Windows 10 guncelleme sonucu mavi ekran hataylariyla karsilasanlar olmus diye. Cevaplar icin simdiden tesekkur ettim.

Windows 10 ilginc hata

Windows 10 güncelleme hatasının portal haber linki:

https://www.donanimhaber.com/microsoft-windows-10-un-kimyasini-bozan-guncelleme-hakkinda-konustu--121152

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROG55 -- 13 Mayıs 2020; 16:58:48 >

• Siradan hata, devam ederse microsoft community ye sor biri cevap verecektir
  • Genelde Ram kaynaklı diye biliyorum, bizzat başıma geldi sıfır Ram hatası vardı değişince düzelmişti.. Yine de kodu araştırıp bakabilirsin, fazla Ram var ise söküp dene..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalbim_nefretim

Genelde Ram kaynaklı diye biliyorum, bizzat başıma geldi sıfır Ram hatası vardı değişince düzelmişti.. Yine de kodu araştırıp bakabilirsin, fazla Ram var ise söküp dene..
    PC yeniden başlattığımda sorun vermedi şuan sorun yok ama sorun iyice kötü hala gelirse servise gönderim diyorum.

Ek: windows bellek tanilamayla test ettim belleklerdede sorun yok arkadaslar sanirim sorun sorunlu windows 10 guncellestirmelerinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROG55 -- 13 Mayıs 2020; 20:29:14 >
  • ROG55 kullanıcısına yanıt
    Daha çok hatalı sürücü çakışmasından kaynaklanıyor, firmanın cihaza yayınladığı sürücüleri kurunuz.
  • -Hasan abi bilgisayar çöktü
    -reset at geçer
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.