Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

windows 10 ekran parlaklığı ve çözünürlük sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde samsung np nc110-p01tr model bir netbook var ben buna ssd aldım 4 gb ram taktım ve windows 7 den 10 a geçirdim makina cabavar ancak ekran parlaklığını bir türlü fn tuşlarından ayarlayamıyorum windows10 da da nerden ayarlanıyor bulmadım açıkcası

çözünürlükte 800*600 de kaldı yükseltemiyorum bunlardan dolayı makinadan soğudum valla yardımcı olursanıs sevinirim şimdiden teşekkürler

• Selam Arkadaşım bende şimdi kurdum Windows 10 pro fakat herşey sağlıklı gitti ama ekran 1024x768 kaldı ama ekranım 1920x1080 ekran hemen Windows updateyi açtım Windows update nvidia driverini buldu yükledi sorun çözüldü ayrıca nvidianın sitesindede girdim Windows 10 driveri çıkmış artık hangi kartı kullanıyorsan Windows updateyi dene olmazsa kartın sitesine gir en güncel driveri yükle çıkmamışsa bile betası çıkmıştır yazar sitesinde onu yükle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mujdatsayar744

Selam Arkadaşım bende şimdi kurdum Windows 10 pro fakat herşey sağlıklı gitti ama ekran 1024x768 kaldı ama ekranım 1920x1080 ekran hemen Windows updateyi açtım Windows update nvidia driverini buldu yükledi sorun çözüldü ayrıca nvidianın sitesindede girdim Windows 10 driveri çıkmış artık hangi kartı kullanıyorsan Windows updateyi dene olmazsa kartın sitesine gir en güncel driveri yükle çıkmamışsa bile betası çıkmıştır yazar sitesinde onu yükle.

netbook un on board driver ı var oda intelin sitesinde güncel driver ı yok betası bile yok :(
  • tcminyak T kullanıcısına yanıt
    peki windows update ile güncellemeleri arattın mı hocam
  • başlat simgesinin yanındaki arama seçeneğine girip ekran poarlaklığı yazdığında karşına çıkan seçeneğe tıklayarak açtığın pencerede alt taraflarda ekran parlaklığını ayarlayabilirsin.
    çözünürlük içinse bilgisayarıma sağ tıklayarak özelliklere tıklayıp açılan sayfada aygıt yöneticisine girip üzerinde ünlem olan seçenekleri internetten güncelleştir seçeneğine basarak driverlarını yüklemesini sağlayarak çözebilirsin.
  • mujdatsayar744 kullanıcısına yanıt
    update yaptım ayar kısımdan gene de olmuyor
  • tcminyak T kullanıcısına yanıt
    Şimdi oldumu biraz geç cevap yazdım ama :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.