Şimdi Ara

Windows 10'da İstediğimiz Güncellemeyi Seçip Yükleme veya Gizleme Ayarı Nasıl Yapılır (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
38
Favori
33.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Program ekle kaldırdan kaldırabilirsiniz.
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Şunu söylemeyi unutmuşum revo unınstaller ile kaldırıyorum ama tekrar kendiliğinden yükleniyor ve sorunda bu nedennn ?
  • Bu yüklenen program Windows Updateden mi geliyor?
    Hizmtler kısmında windows update yok. Sanırım kaldırmıştım onu ve nerden geliyor bilmiyorum. Windows update tamamen sildim ama hala devam ediyor.
  • TeamViewer programı varsa özelden veya buradan ID ve şifre yollayın bilgisayarınıza girip bakayım.
    pm attım ama nedense pm kutumda gözükmüyor gönderdiğim ..
  • Şuan zamanım yok. Az sonra işe gideceğim. Gece 12 gibi buradan ID ve Şifreyi yazın.
  • Windows 10'da İstediğimiz Güncellemeyi Seçip Yükleme veya Gizleme Ayarı Nasıl YapılırWindows 10'da İstediğimiz Güncellemeyi Seçip Yükleme veya Gizleme Ayarı Nasıl Yapılır

Selamunaleykum.
    Yukardaki hataları alıyordum ve sizin yöntem işe yaradı. Teşekkürler

• 1709 u yükledim cep telefonundan bağlanıyordum bütün interneti bitirdi,önemli güncellemeleri alayım diye düşünmüştüm nvidianın 400 kusur mb sürücüsünü ve bir sürü alakasız sürücüyü indirip yükledi,birde güncel olsa bari hiçbiri güncel değil.

Bu konuya rastladım çok sağolun ancak iş işten geçti akşam akşam deli etti beni.

Biraz daha bakarım sinir bozucu bir kaç biley daha olursa 8.1 veya 7ye geçerim.

Wp’den biliyorum ben bu Microsoft u kullanıcıları düşündüğünü hiç görmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler az önce acılarınıza son verecek bir uygulama keşfettim daha doğrusu telemetri ayarları için kullanıyordum ben bu programı ama programı güncellenmişler ve update ayarlarınada bir el atmışlar.actions bölümünden hepsini ve önerilenleri kapatabiliyorsunuz.

https://www.oo-software.com/en/shutup10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cmd.exe açıp sırayla bu komutları girincede sorun çözülmesi lazım akşam deneyim tekrar güncelleyeceğim

"HKLM\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\WindowsUpdate\AU" /v NoAutoUpdate /t REG_DWORD /d 0 /f
    "HKLM\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\WindowsUpdate\AU" /v AUOptions /t REG_DWORD /d 2 /f
    "HKLM\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\WindowsUpdate\AU" /v ScheduledInstallDay /t REG_DWORD /d 0 /f
    "HKLM\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\WindowsUpdate\AU" /v ScheduledInstallTime /t REG_DWORD /d 3 /f
  • quote:

Orijinalden alıntı: beedrill28

Windows 10 güncelleme yardımcısı adıyla sürekli kendi kendine yüklenen bir program var bu nasıl kaldırılacak acaba ?

Aynı lanet program bana da geliyor, ben 1511 de kalmak istiyorum laptop 6 yıllık ekran kartı sorunu felan çıkıyor 1709 larla. ne güzel fan bile açmadan çalışıp duruyordu 1511 de, hatta vindovs updateyide devre dışı bırakmıştım fakat devre dışı olduğu halde bu güncelleme yardımcısı habire geliyor ve fan deli gibi çalışıyor. Programlar ve özelliklerden kaldırıyorum sonra kendiliğinden yine geliyor. Deli etti beni geçmiş güncellemelerden son güncellemelerin baılarını kaldırdım ama fayda etmedi.
    Windows 10'da İstediğimiz Güncellemeyi Seçip Yükleme veya Gizleme Ayarı Nasıl YapılırWindows 10'da İstediğimiz Güncellemeyi Seçip Yükleme veya Gizleme Ayarı Nasıl YapılırWindows 10'da İstediğimiz Güncellemeyi Seçip Yükleme veya Gizleme Ayarı Nasıl YapılırWindows 10'da İstediğimiz Güncellemeyi Seçip Yükleme veya Gizleme Ayarı Nasıl Yapılır

• anadoluparsı kullanıcısına yanıt
    devam edince %32 de yükleme kalıyor bir de . Bende artık takmıyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beedrill364 -- 15 Aralık 2017; 23:29:53 >
  • Bende kalmadı 1709 oldu ama açılış 25 saniyeden nerdeyse 3 dakikaya çıktı sanırım ekran kartı ve bios tan oldu. bende tekrar 1511 e döndüm. fakat güncelleme yardımcısı yne geliyor siliyom geliyor bıktım artık.
  • anadoluparsı kullanıcısına yanıt
    Teamviewer verin şuan musaitim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 16 Aralık 2017; 0:45:8 >
  • Hocam açıköğretim sınavlarım var onlara çalışıyorum ama sınavlar bitince teamwiwer denenşey nesyse nasıl yapılıyorsa onu öğrenip sizle irtibata geçecem. Çok sağolun alakanızdan dolayı.
  • Ben de win10 tekli ev kullanıcısı 1709 sürümünü kullanıyorum ve sizler gibi insiyatifim dışında hemen hemen ayda bir güncelleştirme yapmasından rahatsızım. Başlığı okudum ve güncellemeyi denetlemeyi engelleyen kayıt defteri anahtarını indirip çalıştırdım ama biraz önce zat-ı şahaneleri yine güncelleme yaparak makinayı yeniden başlattı.

Güncelleme yapmaması için başka ne yapabilirim?
  • Proxy1 kullanıcısına yanıt
    Ayda bir gelen güncellemeyi kapatmak iyi olmaz pc için, burda özellik güncellemesini kapatmak önemli yani 1607 den 1703 e ondan da 1709 a geçmek sıkıntı yaratıyor. Konunun ilk sayfasındaki programları denediniz mi ?
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    Mesajımda da yazdığım gibi;
    "- Karşıdan yükleme ve kurma için uyar Notify_before_Downloading_and_Installing_Updates.reg
    Devre dışı bırakıldı Never_Notify_or_Check_for_Updates.reg"
    anahtarlarını indirip çalıştırdım.

Yine buradaki mesajlardan öğrendiğime göre benim sürümde "gpedit.msc" çalıştırılamıyor ki denedim gerçekten çalışmadı.

Atladığım ve yapabileceğim başka bişey var mı?
    Ben hiç bir şekilde güncelleme yapmasını istemiyorum.
  • Proxy1 kullanıcısına yanıt
    7-8 mesaj önce zultaran isimli arkadaş bir program tavsiye etmiş onu deneyebilirsiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.