Şimdi Ara

Windows 10 Creators Update güncellemesi başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
2
Favori
5.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11 ini bekleyemeden indirmeye başladım bakalım yenilikler nasıl olmuş.

Windows 10 Creators Update güncellemesi başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya123450

Creators Update yüklü olmadığı halde bu iletiyi alanlar?

kendiliğinden çözüldü.

• bende enterprise yüklüymüş, işletim sistemi hatası verdi

• Windows 10 Creators Update güncellemesi başladı

Haydi hayırlısı.
  • Yükledik ama şifreyi giriyorum ama tekrar kullanıcı ekranına atıyor açmıyor mada üstünü

• Windows 10 Creators Update güncellemesi başladı

güncelleme yüklemesi sorunsuz bir şekilde tamamlandı ve hemen ardından oturum da sorunsuz ve hızlı bir şekilde açıldı. şu ana değin herhangi bir problemle karşılaşmadım, umuyorum böyle de devam eder.
  • Creators Updateyi sorunsuz bir şekilde yüklemeyi tamamladım.Herhangi bir uyumsuzluk ve çalışmayan uygulama şu ana kadar mevcut değil ve kişisel dosyalar hatta arama geçmişi bile bıraktığınız gibi duruyor.
  • yeni 3D öğeleri ile ilintili portal/komünite Türkiye'yi desteklemiyor... peki buna şaşıran var mı? tipik Microsoft işte, al Microsoft'u vur Google'a!

• Bu tür işlemlerde en önemli şey yedek almaktır. Ne olur ne olmaz diyerek mutlaka yedek alın. Umarım herkes sorunsuzca yükseltir ve kullanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Bu tür işlemlerde en önemli şey yedek almaktır. Ne olur ne olmaz diyerek mutlaka yedek alın. Umarım herkes sorunsuzca yükseltir ve kullanır.

valla yedek aldım almasına yükledim ama kilit ekranında ötesine gitmedi şifrede doğru idi sıfırdan kurdum windowsu yeniden yükleyeceğim bunu
  • .
  • Güncelledim ama pek bir değişiklik görmedim.

• rezalet beyler yüklemeyin insider ile 2 haftadır kullanıyorumda gereksiz bir güncelleme gibi iş için yüklenebilirde standart kullanıcı yada oyun oynuyorsanız kalın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunsuz bir şekilde kuruldu , "Game Mode" oyunlar da %5 civarı performans artışı sağlıyor , hayat kurtarıcak bir oran değil lakin hiç olmamasından iyidir.

Not : "Game Mode" halen geliştirilmekte olan bir özellik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 6 Nisan 2017; 16:35:10 >
  • Bende zaten aynısı var, sadece baktım. Creators Update gelmiş mi diye baktım, karşıma bu haber çıktı ve bu haberi okudum. Gerçekten bu haberi yapmışsınız ama ne yazık ki bu sürümü indiremiyorum. Çünkü ben Creators Update'in "Preview" sürümündeyim. Yakında belki bilgisayar format ihtiyacı duyduğunda belki bu sürüme geçebilirim, bilmiyorum. Hadi hayırlısı bakalım :D

• macromedia21 M kullanıcısına yanıt
    Tamam ustam yeni geldi teşekkürler.
  • dişe dokunur bi değişiklik göremedim ben.
  • kurulum sırasında 4 kere mavi ekran verdi ve en son recovery moda geçti. orjinal windwos10 home sürümü* Monster Abra A7 v5

• İşlem başarılı oldu. Başta siyah ekran hatası versede sonra çözüldü. İlk izlenim açılış hızlandı sistem genel olarak hızlandı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.