Şimdi Ara

Windows 10 Creators Update güncellemesi başladı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
2
Favori
5.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sana PM neden atsınlar :D
    Aha direk link verelim Donanım haber yabancı kaynaktan almış tabi oda edgede yapmış
    https://www.dijitaller.com/windows-10-creators-iso-dosyasini-simdiden-indirebilirsiniz/ Edge kullanmadan Google Chrome üzerinde de yapabilirsiniz.
  • otosinan O kullanıcısına yanıt
    Benim bildigim ilk win 10 ciktigi zamanlar key sorunu vardi sonradan cozuldu diye biliyorum. Ama o halde arastirin tekrar ona gore media creationdan indirin sorun yasamayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ULTILIX U kullanıcısına yanıt
    Buda olur tabi, ben direk telefon uzerinden girip cekiyorum linkleri hic ugrasmiyorum :)

• adilkahraman A kullanıcısına yanıt
    bende serverdan indirdim Google drive yedekledim :D şuanda zaten rtm sürümü kurulu elimdeki isoda bu hafta gelen 3 güncelleme dahil değil . ondan tekrar çektim.
  • bu geri zekalı sistem benden bluetooth kulaklık için pin gir diyor.daha önceki sürümde bu saçmalık yoktu.
    kulaklığa nasıl pin giricez bu adamlar hiç düşünmemişmi acaba bunu ?
    varmı bir çözümü yoksa bekliyeceğizmi yeni sürümde düzelmi bu ?

allahtan klavye ve fare ikilisine istemedi.isteseydi şaşırmazdım açıkcası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 7 Nisan 2017; 8:44:28 >
  • adilkahraman A kullanıcısına yanıt
    teşekkürler üstadım biraz daha araştırayım.
  • Orijinalden alıntı: GOKHANBABAMJ

Selam herkese evdeki pc ye dün kurdum.Ssd var inanılmaz hızlı açılış ve kapanış süresi var.İş yerindeki hdd olan pc ye de kurdum gayet stabil.Edge baya hızlanmış ve yeni sekme özelliği 3d paint gece modu oyun modu gibi güzel özellikler var.Ama masaüstünde önceki windows 10 dan daha hızlı gözle görülür şekilde fark var.Oyunlardada cs go da akıcılığı daha çok hissettim (144 hz monitör) kesinlikle durmayın geçin.(not sıfır kurulum yapın güncelle deyin şu anlık 1 adet defender güncelledi kurulum sonrası) bende key fln yok microsoftun sitesinden indirdim.İso olarak kurdum,öylece kullanırım yıllardır keysiz :) etkinleştirmek kişinin tercihi..
    Windows 10 Creators Update güncellemesi başladı

• güncellemeyi yapıyorum şuan sizde sürüm 1703 yazıyor bende 1503 dedi
  • Trump dan şüpelenmesen indirecem...

• Temiz kurulum yaparak 1703 creators updateyi kurdum. Bir onceki Anniversay guncellemesine gore daha stabil olmus ve acilis ve kapanis hizlari farkedilebilecek kadar daha hizli olmus. Ben sifirdan temiz kurulum yapmanizi oneririm.

• [simage][/simage]

• Yeni güncellemeyi yapıyorum şu an. Hadi hayırlısı :)

• Yarını bekleyemedim , bende indiriyorum bakalım..
    Edit; %100 oldu indirdi , daha sonra tekrar sıfırlandı ve yeniden indirmeye başladı , iptal ettim bende...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNTLG -- 10 Nisan 2017; 23:28:48 >
  • Arkadaşlar bende hali hazırda Windows 10 Pro 64 Bit kurulu. Ben bu Creators Update'i direk güncelleme olarak alamaz mıyım? İlla ISO indirip kurmak mı gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: menesozun

Arkadaşlar bende hali hazırda Windows 10 Pro 64 Bit kurulu. Ben bu Creators Update'i direk güncelleme olarak alamaz mıyım? İlla ISO indirip kurmak mı gerekiyor?

YOK HOCAM DİREK GÜNCELLEMEDE YAPABİLİRSİN AMA SANA TAVSIYET TEMİZ KURULUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkhell86

quote:

Arkadaşlar bende hali hazırda Windows 10 Pro 64 Bit kurulu. Ben bu Creators Update'i direk güncelleme olarak alamaz mıyım? İlla ISO indirip kurmak mı gerekiyor?

Hocam temiz kurulum yapacak vaktim yok uğraşamam çok, update olarak nasıl yapabilirim? Windows Update kısmından güncelleştirmeleri denetle diyorum ama bulamıyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: darkhell86

quote:

Hocam temiz kurulum yapacak vaktim yok uğraşamam çok, update olarak nasıl yapabilirim? Windows Update kısmından güncelleştirmeleri denetle diyorum ama bulamıyor.

OZAMAN ÜSTADIM BUGUN 21:00 BEKLİCEKSİN YAVAŞ YAVAŞ GÜNCELLEMEYİ DAĞITIYOLAR BİZ TÜRKİYE OLARAK 21:00 SONRA GELİCEĞİNİ BİLİYORUM SEN YARIM SAATTE BİR DENETLE ZATEN DENETLEMESENDE BULUR AMA GARANTİ OLSUN :)

• windows 10 creators update yükledikten sonra her açılışta tarama yapmak için geri sayım yapıyor bunun nedeni nedir kapatmanın yolu var mı?
  • Benim bilgisayar şu lanet güncellemeden sonra masaüstü gelmiyor siyah ekranda kalıyor. Lütfen yardım edin. Bir çok çözüm denedim olmadı
  • Kurdum bende sorunsuz ekstra bişey yapmana da gerek yok gayet güzel.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.