Şimdi Ara

Win10 Pro yapma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benim bilgisayar lisansı win10 single language win10 pro yapmak istiyorum olmuyor win10 enterprise ile atıyorum geçmiyor nasıl yapabilirim bu arada hdd mi çıkardım ssd taktım orjinal şekilde pro yapabilirmiyim aslında orjinal olmasınada gerek yok crack lerim şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ssd yi takıp pro bile kursan lisans yine single languange olur. home pro yapma keyi var.bu key ile proya yükseltip crack yapabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pro lisans satın alıp windowsu tekrar kurmalısın.
  • jackal___61 kullanıcısına yanıt
    Microsftun vermiş olduğu keyi diyosanız o artık geçersiz yazıyor farklı bir yöntemi varmı aceba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • selo.66 S kullanıcısına yanıt
    regediti açıp single languange yazan her yazıyı Pro olarak değiştiriyorsun.win10 isosunu açıp çalıştır. drekt masaüstünden kur yani. işletim sistemini pro olarak algılaması gerek. yoksa pro ya çevirmediğin kayıt kalmıştır.proyu bu şekilde kurduktan sonra tekrar temiz kurulum yap. microsoft bana bu şekildr belirtti ve denedim. orjinal keyimi dahi kabul etmiyordu çünkü.bu şekilde oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 de falan 10 TL lisans satıyorlardı al bir tane orjinal kur.

Ancak pro ya geçmek istemenizin özel bir sebebi var mı? Standart kullanıcılar için çok fark olacağını zannetmiyorum da.

Bu arada lisanslar anakarta tanımlı oluyor HDD konusunda sıkıntı çekmezsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.