Şimdi Ara

win10 1703 güncellemesi sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba beyler. geçen gün gece pcyi kapatırken hiçbir sıkıntım yoktu çatır çatır çalışan windows otomatik update indirdi sonraki günün sabahı açtığımda update yüklendi, updateden sonra bilgisayar bi salaklaşmaya başladı, normalinden 5 kat daha yavaş açılma kullanırken kasmalar donmalar operayı kapatıp açtığımda aynı sekmelerin açılması güncelleme öncesi gayet iyi oynadığım bf3'ün açılınca siyah ekran olarak donması ve tekrar kasılmalar, öncekinden daha fazla ısınmalar, fotoğraf dosyalarını açmak için tıklamamdan 10 dakika sonra açılması, geforce experience ekranı açılmaması ve hep "yükleniyor"da kalması gibi çok sinir bozucu sorunlar yaşıyorum. anti-malware ve nod32 ile tarattım ama virüs yok. güncellemeleri windows update kısmından kaldırdım kasmalar az da olsa geçti ama diğer sorunlar hala var. ben bunu formatsız çözemem mi? donanımsal bir şey olabilir mi diye düşünüyorum fakat hiçbir hasar almadan donanımsal böyle sorunların olması mantıklı gelmiyor bana. yardım ederseniz sevinirim.

edit: belleğin daha fazla kullanılmaya başladığını eklemeyi unutmuşum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigithan.sahinel -- 2 Haziran 2017; 19:24:52 >

• Formatsız düzelen bir windows 10 sürümü görmedim henüz :)
  • Tarayıcıda bir sorun olabilir mi? Her durumda, bu liderlik var, kontrol etmeye değer soft2secure.info.tr/bilgi-tabani/yeadesktop
  • kurtarmada eski haline gelmekte..bu sorunuda geri bildirim olarkata gönderin şu aşamada..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.