Şimdi Ara

win 7 widows live messenger sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben yeni laptop aldım izmir mediamarkt dan teshir malıydı. o yüzden windows live msnger yüklü haldeydi eve geldkten sonra fark ettim ki messenger aaçılıo fakat bi türlü bağlanamıyor. kullanıcı adı ve parola bölümlerine yazıorum adresi falan bağlan diyorum hemen bağlanamadı dio 1 sn sonra sonra fark ettim ki parolayı koru kullanıcı adını koru otomatik aç kutuları kapalı işaretlenemiyor.
    laptopta 64 bit kurulu acaba bunun yüzünden mi veya bi cözümü olan var mı ?

• Teşhir için kullanıldıysa millet kurcalamasın diye bazı engellemeler yapılmış olabilir. Ne tür yöntemler kullanıyorlar bilemeyeceğim ama yerinde olsam recover cd ile ilk haline döndürürüm makineyi. Temiz iş
  • olabilir ama yapması zor geldi cok şey attım alete cünkü ya bi yerde okudm farklı bi oturum acınca orda acılıyomuş denedm oldu da ama sırf messenger icin oturum değiştirmek anlamsız acaba yapabileceim baska bisi var mı ki ?
    bir de silemiorum windows live messengerı :D uninstall ı yok pragram ekle kaldrda gözükmüyo !
  • arkadaşlar ben media marketn lapton aldım kurulu halde geldı laptop msn yüklü degildi yüklemeye calişiyorum 0x80072f76 hatası verıyor win 7 war lütefen bi yardım
  • ben çözdüm olayı windows live messenger saten laptop yüklüymüş sadece masaüstünde yokmus ara dan arıyınca ortaya cıktı xD
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.