Şimdi Ara

Win 11 Boot And Upgrade FiX KiT v2.0 (Tpm)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çoğunluk tpm den şikayet etmiş bu script tpm uyum sorununu kolayca ortadan kaldırıyor iso dosyasını sources win11 klosörüne atıp option 2 seçmeniz yeterli.

2013 model pc ye kurdum sorunsuz güncellemede alıyor sorun yok.

link.

https://bafybeif2zs4t5clvzulbbiqbjqfwrug2n6na33p2vdm3xo6dgo636t2gke.ipfs.dweb.link/

Kod

Yığını:
    şifre :MDL2021

Kod

Yığını:
    Select the desired FiX... ================================================================================ [ 1 ] - Puts the Win 11 install.wim/esd in a Win 10 ISO (Provide a Win 10 ISO in the "Source_ISO\W10\" Folder) This method is usefull for clean installs from boot, using the standard W10 setup. A generic EI.CFG file will be copied to the sources folder. [ 2 ] - Integrate Diskpart & Apply Image script (v1.3.1), modify boot.wim to skip the SB, RAM, DiskSize and TPM 2.0 check and replace "appraiserres.dll" with one from a 1703 ISO. A generic EI.CFG file will be copied to the sources folder. This method enables you to: - Use the standard Win 11 setup for clean installs on devices without Secure Boot and TPM 2.0 and low amount of DiskSize & RAM. - Use the alternative Diskpart & Apply Image installation script for clean installs. - Circumvent "TPM 2.0 is required" error when (inplace) upgrading. - Enables to install on LegacyBIOS/MBR only systems. - Circumvents the 64GB (52GB) minimum disk size check.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 2 Eylül 2021; 15:20:5 >

• alıyorda insider'da önemli. şuan dev kanaldakiler güncelleme almamaya başladı. insiderenroll işe yarıyormu bilmiyorum. bi deneyebilirmisin

• quote:

Orijinalden alıntı: Batuhan445

alıyorda insider'da önemli. şuan dev kanaldakiler güncelleme almamaya başladı. insiderenroll işe yarıyormu bilmiyorum. bi deneyebilirmisin

skıntısız cab güncelemme alıyor sıkıntı yok denedimde ama offline yapıyorum uzun zamandan beri ..

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Yani şuan desteklenmeyen cihaza 22449 sürümünemi güncelleştirdin?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuhan445

Yani şuan desteklenmeyen cihaza 22449 sürümünemi güncelleştirdin?

22449 ara beta bir sürüm 22000 final olucak onun üstüne cab gelip finale bağlıycaklar atıyorum 22000.200 diye.

176 a offline yülselttim az once zaten scriptle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 2 Eylül 2021; 22:2:51 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Birşey anladıysam ne olayım. Ayrıntılı soracağım. Şuan offlineinsider programıyla hangi kanaldasın? Dev kanalındaysan 22449 sürümüne update ilemi geçtin?

Betadaysan ise 22000.176 sürümüne update ilemi geçtin desteklenmeyen bilgisayara?

Edit : desteklenmeyen bilgisayarda beta kanalındaymışsın ve 22000.176 sürümüne update ile geçmişsin. O kadar karmaşıkki tam anlayamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuhan445 -- 2 Eylül 2021; 22:24:55 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Batuhan445 B kullanıcısına yanıt

*.176 sıradan cab update iş güç ten insidera bakmıyorum bile ayrı imaj kurmuyorum,win11 i iso ile temiz kurulum yaptım.

offline update için script var onla kolayca update yapabiliyorsun microsoftun keyfini beklemene gerek yok .

ana konuda paylaştım.

• Batuhan445 B kullanıcısına yanıt

insiderenroll kullanıyorum başta tpm hatası verdi ancak ekteki appraiserres.dll dosyasını C:\$WINDOWS.~BT\Sources klasörüne atarak tpm 2.0 hatasını aştım ve en güncel sürüme yüklemeyi başardım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.