Şimdi Ara

Wildstar (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.719
Cevap
8
Favori
73.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

WildStar support is not currently giving out beta keys upon request. Players who are chosen for the beta are randomly taken from our sign up list.

Yukardaki linki sordum.
  • beta daveti bana da geldi.... notebook 4gb ram ama launcher başlamadan önce yetersiz ram uyarısı verdi yine de indirsem mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

beta daveti bana da geldi.... notebook 4gb ram ama launcher başlamadan önce yetersiz ram uyarısı verdi yine de indirsem mi acaba?

Beta davetiyesi için herhangi bir işlem yapmak gerekiyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza53

quote:

beta daveti bana da geldi.... notebook 4gb ram ama launcher başlamadan önce yetersiz ram uyarısı verdi yine de indirsem mi acaba?

Beta davetiyesi için herhangi bir işlem yapmak gerekiyor mu ?

Evet daha önceden başvurmak gerekiyor baya oldu ben başvuralı hatta 2 maille başvurmuştum birisne çıktı.
  • quote:

Sen bilirsin ama oyun şu an teknik açıdan biraz sorunlu. SLI desteği olmadığı için ben istediğim gibi oynayamıyorum. Yine de oyun çok güzel geldi bana. Çıksa da oynasak. Betada oyun oynamayı hiç sevmiyorum
  • Beyler oynamayan varsa hayrına hesap verebilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

quote:

Sen bilirsin ama oyun şu an teknik açıdan biraz sorunlu. SLI desteği olmadığı için ben istediğim gibi oynayamıyorum. Yine de oyun çok güzel geldi bana. Çıksa da oynasak. Betada oyun oynamayı hiç sevmiyorum

oyunu indirdim serveralar kapalı olduğu için başlayamadım ama en azından başlangıç ekranına kadar geldi :)
    bu arada bana gönderilen stress test için olanıymış....sonraki closed betalarda geçerli olmayacakmış...Türkiye saatiyle kaça denk gelir acaba?

Friday
    5pm – 9pm PST (Saturday 1am – 5am UTC)
    Saturday
    11am – 3pm PST (7pm – 11pm UTC)

• Arada 10 saat var 5pm diyorsa sabah 3 oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marwo

http://www.timeanddate.com/worldclock/converter.html

quote:

Orijinalden alıntı: _Beramus_

Arada 10 saat var 5pm diyorsa sabah 3 oluyor.
    converter ı bulmuştum :) Teşekkürler...cumartesi sabahı oluyor demek ki bu
  • Stres testi için davet göndermişler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xbalanque

Stres testi için davet göndermişler :)

benimki de öyle de...wildstar forumlarına girerken İP adres uyarısı veriyor.... başvuruda amerika edresi vermiştim ondan mı acaba :D ip değiştirici program mı kursak.
  • oyun türkiye saati ile kaçta aktif oluyor ?
  • Ya şimdi oyun iyi güzel hoş ama sıkıntı şu oyunu oynarken oynamıyormuşsun gibi geliyor.
    Çıkış tarihi çok saçma sapan eso ve archage den önce çıkartmaları farz bir şeyler kazanmak istiyorlar ise.
    Birde p2p herzaman iyidir diyen arkadaşlara diyorum p2p oyuncu varken iyidir herkesin sevmiyeceği bir tarz bir oyun türün sevenleri oynayacak yani adam eso war wow var archage var diyecek ayrıca eq next var neden buna para veriyim diyebilir.
    Şuan rift in adını duyan varmı ben duymuyorum. Piyasada biraz kalmak istiyorlar ise oyunun çıkış tarihi en geç şubat ve f2p çıkmalı.
    Sevmiştim yazık olacak.
  • mrt522 kullanıcısına yanıt
    İşte bakacaklar önce alabildikleri kadar para toplucaklar.Baktılar iyi gidiyor devam ederler.Baktılar yemiyor yavaş yavaş fiyatı çekerler ve en son f2p.
  • beta key göndermişler bana ekledim hesabıma ama oynarmıyım bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

beta key göndermişler bana ekledim hesabıma ama oynarmıyım bilmiyorum.

wildstar hesaba eklenmiyor ki?
  • quote:

quote:

Hesabına giriş yapıyorsun verdiği keyi ekliyorsun o hesapla betaya girebiliyorsun.
     Wildstar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 13 Aralık 2013; 9:21:44 >

• quote:

quote:

quote:

Hesabına giriş yapıyorsun verdiği keyi ekliyorsun o hesapla betaya girebiliyorsun.
     Wildstar

ha onu diyorsuuun :) ben de steam türü bir hesap şeklinde anladım.evet öyle yapılıyor.

• çok ilginç bi forum burası beş para etmez oyunlar hakkında 20-30 sayfa konusulmuş boyle kaliteli bi oyun için 2 sayfa anca konusulmuş enteresan
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.