Şimdi Ara

Wikipedia İngilizce Sayfasında Türkiye Hakkında Yalan Yanlış Bilgiler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
11.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
139 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maalesef biz çözümü yasaklamakta buluyoruz.
    Yasaklamak yerine Wikipedia yetkililerini cagirirsin ülkene doğrusunu anlatır gösterirsin sonra da tüm yanlış bilgiyi, kara propagandayı duzeltirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wikipedia'da kurdistan adı altında iyi bir admin lobisi var. O yüzden bunları şaşırmadım.

Tabi bir de işin Ermeni Soykırımı tarafı var. O bilgiler de oldukça ilginç.
  • Bizde yasaklı olduğu için herkes istediği gibi at koşturabiliyor.
  • MrBlackEagle kullanıcısına yanıt
    Çağırırsın da gelirler mi acaba, boş yere tutuklanmak istemezler bence...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elk.de

Haklısın

Avrupa battı,
    Maaş 1411€

Yıllardır bunu anlatamıyorum şu forumdaki Avrupa'ya özenenlere

Dua ile

Alıntıları Göster
    Geri dön o zaman Sizin gibileri bilerim Merkel çifte vatandaşlığı kaldırsa hepiniz Alman vatandaşlığını seçersiniz yaşadığınız katkıda bulunduğunuz ülkeye ihanet etmeyin. Almanlar sizin gibi tipler yüzünden bizden nefret ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6B5A59FD1 -- 27 Ocak 2019; 20:19:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6B5A59FD1

Geri dön o zaman Sizin gibileri bilerim Merkel çifte vatandaşlığı kaldırsa hepiniz Alman vatandaşlığını seçersiniz yaşadığınız katkıda bulunduğunuz ülkeye ihanet etmeyin. Almanlar sizin gibi tipler yüzünden bizden nefret ediyor

Alıntıları Göster
    Elde yok,avuçta yok nasıl dönem gurban.

Dua ile

• quote:

Orijinalden alıntı: Elk.de

Elde yok,avuçta yok nasıl dönem gurban.

Dua ile

Alıntıları Göster
    Hadi kekleme bizi ayda 4000-5000 euro falan alıyorsun forumda gelip trollük yapıp kekliyorsun bizi, koltukta otururken kahkahalara boğuluyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6B5A59FD1

Hadi kekleme bizi ayda 4000-5000 euro falan alıyorsun forumda gelip trollük yapıp kekliyorsun bizi, koltukta otururken kahkahalara boğuluyorsun

Alıntıları Göster
    Abim kardiyalog doktor,henüz yeni işe başladı,ilk iki yıl hastaya reçete bile yazamıyor,aldığı para 2800€

Dediğin paraları kazanan kişi çok az
    Dua ile

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIME -- 27 Ocak 2019; 21:36:21 >
  • Haklısın hocam takdir ediyorum seni

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • işte yasak olmasa aslinda girip düzeltme hakkimiz var ama girip goremiyoruz ki ne olup bitiyor

• Sen değiştiriyorsun dümbüğün biri çıkıp yine çat diye hemen değiştiriyor.

O işin sonu yok kardeşim.
  • Merhaba ben bu Wikipedia'da işler nasıl yürüyor bilmiyorum birisi aydınlatabilir mi ?
    Wikipedia sitesinde üyelik açan birisi kafasına göre birşey hakkında bilgi veren yazılar yazabiliyor mu ? Biz nasıl dediğiniz gibi ingilizcemiz iyiyse bu yanlış bilgileri düzeltebiliriz biraz detay verebilir misiniz ?

Bu arada çok güzel bir konuya da değinmişsiniz elinize sağlık. :)@Ölüyen Yürüler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RundeLL -- 28 Ocak 2019; 1:5:32 >
  • Bizde engelli olduğu için sıkıntı yok

• Amerika ve dengi ülkeler yıllardır bizim gibi 3. Dünya ülkelerinin ve geri kalmış ya da bi şekilde çıkarları kendileriyle çakışan toplumların kara propagandalarını yapmak için basın, yayın, sinema, edebiyat vs... her alanı kullanıyorlar. İçimizde yaşı 40 üzeri olanlar hatırlayacaklardır daha öncede Texas Tommix lerde vatanını ellerinden aldıkları Amerikan yerlisi kızıl derilileri yıllarca canavar, vahşi olarak tanıttılar tüm dünyaya sanki hakları tecavüze uğrayan kendileriymiş gibi işgal ettikleri ortadoğu ülkerinin insanlarını sinema yapıtlarında nasıl şeytan, tecavüzcü, terorist olarak gösterdiklerine yıllardır sürekli şahit oluyoruz bu yaptıklarına şaşıracak değilim ama performanslarını yeterli bulmadım eskiden daha yaratıcılardı 😁
  • Devletin sırf bu iş için sağlam bir ekip kurup, yanlış bilgileri düzelttirmesi gerekiyordu. Dediğiniz gibi, kapatmak çözüm olmuyor.

"Site engelli, yasaklı" vs. gibi bahaneleri öne sürmeyin. Sanki girmeye çalışınca açamıyorsunuz.
  • MrBlackEagle kullanıcısına yanıt
    Bu dediğiniz yapıldı zaten, Wikipedia Yönetimi "biz değiştiremeyiz" deyince, erişimi kapattılar. Hâlâ da söyleniyor; ülkemiz hakkında verilen yalan yanlış bilgileri düzeltirseniz erişimi açarız, diye.

Bu konuda terör destekçileri hariç hiçbir kesimin Wikipedia tarafını savunmaması gerekiyor.
  • Türkiye'nin İngilizce sayfasında da "ermenilere, pontus rumlarına ve asurlulara soykırım yaptılar" yazıyor. Bu bilgileri muhtemelen Türkiye düşmanı birisi girdi, peki değiştirilmesine izin verilmiyor mu da kalıcı olmuş böyle? Fransanın yine İngilizce sayfasına bakıyorum mesela, yaptıkları soykırımlar ile ilgili en ufak bir yazı yok bizde ise tüm etnik kökenleri sıradan yazmışlar. Madem öyle diğer ülkelere de eklensin bu metinler, biz eklesek hemen silerler adım gibi eminim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.