Şimdi Ara

wii mi ps3 mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşllar kararsiz kaldim ps3ünde çikmasina az kaldi sizce hangisi daha iyi?

• garantili alcan dostum
  • Grafik olarak iddalı bir şey istemiyorsan, arkadaşlarınla ve ailenle çok eğlenceli vakitler geçirmek istiyorsan ve kendini oyunda gibi hissetmek istiyorsan Wii istiyorsun demektir.
    Bnm aldığım konsol çok iyi grafik vermeli zaten HDTVde var onda oynucam arkamda da SONYnin ismi olsun arada sırada arkadaşlarla oynarım bana yeter diyorsan Ps3 almalısın.

Tabii bunlar bnm fikirlerim aynı düşünceleri paylaşmayanlar çıkabilir saygı duyarım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tanty

Grafik olarak iddalı bir şey istemiyorsan, arkadaşlarınla ve ailenle çok eğlenceli vakitler geçirmek istiyorsan ve kendini oyunda gibi hissetmek istiyorsan Wii istiyorsun demektir.
    Bnm aldığım konsol çok iyi grafik vermeli zaten HDTVde var onda oynucam arkamda da SONYnin ismi olsun arada sırada arkadaşlarla oynarım bana yeter diyorsan Ps3 almalısın.

Tabii bunlar bnm fikirlerim aynı düşünceleri paylaşmayanlar çıkabilir saygı duyarım.

ekleyecek başka birşey bulamıyorum aslında bu soruyu kendine sorman lazımsonuçta zevk senin zevkin...Bence bekle,sabret ileride duruma göre dilediğini alırsın
  • ps3 nerden bulucan türkiyede çıkmıyor getirtenlerde garanti vermiyopr
  • önce wii oyna cıktıktanm uzun bir süre sonraa zaten güzel oyunlar cıkmaya başlar ps3 sonra duruma bakarsın cıkar cıkmaz almak hiç mantıklı değil zaten evde lcd yada plazma yoksa alma zaten ps3
  • Wii tabiki
  • YAŞIN VE BULUNDUĞUN ORTAMI BİLMİYORUM ANCAK..Wİİ ALIRSAN KONTROLLERE GETİRDİĞİ RADİKAL YENİLİK SAYESİNDE AİLE BİREYLERİ İLE BİRLİKTE GÜZEL VAKİT GEÇİREBİLİRSİN..YETER Kİ, YETERLİ OYUN ALACAK KADAR PARAN YADA YURT DIŞI BAĞLANTIN VARSA TABİİ...

BENCE Wİİ...
  • dostum bu isteklerine göre değişir.

Şahsen ben wii isterim başkası PS3 ister bu değişir kişiden kişiye

Denildiği gibi grafik istiyorsan ve HDTV ye sahipsen PS3 al. HDTV sahibi değilsen ve ona param yetmez alamam diyorsan hiç alma PS3 zaten

Eğlence felan istiyorsan wii al.
    Arkadaşlarınla felan PS3 den daha çok eğlenirsin wii ile emin ol.
  • bende kesinlikle wii ve 360 diyorum
  • 360 ne yaf?

bende wii sahibiym ama henüz verimli olarak kullanmaya başlayamadım geleli 1gün oldu!
  • sanırım x box 360 tan bahsedio
  • PS3
  • Yaw bir de bu çıktı başımıza...360 gitti Wii geldi, biri gider öbürü gelir ve gelende gideni aratır...Hadi hayırlısı...Tabiiki PS3, Wii'de neki...
  • Oyun sitelerine gir, çıkmış ve çıkacak oyunlara bak. Hangi oyunları oynamayı seviyorsan o konsolu seç. Yani sonuçta ikisine aynı oyunlar çıkmıyor.
  • bende 360 ve wii var.
    PS3 le wii karşılaştırmak zor.Zevk işi ve tartışması gereksiz.
    Kendi zevkime göre bende wii olduğu halde ps3 derim.
    Wii yi aldım ve öylece duruyor.Biraz çocuk işi geldi.Kontrolleri ise çok da iç açıcı değil.Belki ilerki oyunlarında daha iyi olabilir.
    ps3 de 1 sene sonra ancak alınır.Gerçek anlamda oyunları çıkmalı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Weycell 61

Yaw bir de bu çıktı başımıza...360 gitti Wii geldi, biri gider öbürü gelir ve gelende gideni aratır...Hadi hayırlısı...Tabiiki PS3, Wii'de neki...

amma ballandıra ballandıra övüyosun valla şu ps3ü.

bence wii al. sırf weycelle inat yok canm ne istersen al ama yani fiyat farkı çok fazla aradaki wii alırsan avrupadan al kesinlikle türkiyede çok pahalı. ayrıca ps3 ve wii ayrı aletler. wii oynarken gayet efor sarfetmen gerekiyor ama arkadaşlarınla, grup olarak oynamak muhabbeti, arada geçen geyikler çok iyi oluyor. ps3 tarzı konsollarda çok fazla eğlence olmuyor grup halinde genelde arkadaş ortamında sırayla karşılıklı turnuvalar yapılıyor oyunu izleyenler veya bekleyenler kendi aralrında muhabbet ediyor. ama ps3ün grafikleri filan wiiniknin 4 katı.

wiiyi oturup annen, amcan, deden, kardeşin sülalendeki herkesle rahatlıkla oynarsın ve onlarda çok sever. ama ps3 gibi konsolları oyunlara uzak kişiler sevmez ve oynamayı tercih etmezler hatta kafana binip kapa o aleti, git ders çalış, kalk şunun başından artık tarzı lafları çok işitirsin. wiiyi alırsan çevrendekilere bi kere oynat bak bakalm bidaha bişi diyolarmı
    sen istediğini al vallahi arkadaşlarla oynamak için istiyosan wii al, tek başına oynıcaksan xbox360 yada ps3 al.

• quote:

Orjinalden alıntı: boylum

bende 360 ve wii var.
    PS3 le wii karşılaştırmak zor.Zevk işi ve tartışması gereksiz.
    Kendi zevkime göre bende wii olduğu halde ps3 derim.
    Wii yi aldım ve öylece duruyor.Biraz çocuk işi geldi.Kontrolleri ise çok da iç açıcı değil.Belki ilerki oyunlarında daha iyi olabilir.
    ps3 de 1 sene sonra ancak alınır.Gerçek anlamda oyunları çıkmalı.

ewt bende şu anda pek wii oynamıyorm. şöyle adamakıllı oyun çıksın diye bekliyorm mortal combat filan arkadaşlarla oynayabileceğimiz. bide chipi çıktı zaten birazdaha gelişsin o zaman taktırcam bende.
  • Bende bir wii sahibiyim,Wii gerçekten çok zevkli makina.Zelda sı olsun wii sports u olsun gerçekten çok zevkli.Umarım çok daha güzel oyunlar çıkar.Ama bende bir ps3 fanıyım ps,ps2,ps3 kaçırmam yani ps3 te alırım.Bence wii ps3 e rakip bile değil ama ayrı zevkleri var.Ps3 hdtv varsa kendini oyunun içinde gibi hissediyorsun.Eğer imkanın varsa önce ps3 sonra tercihine bağlı olarak wii al derim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.