Şimdi Ara

Wii ile ilgili sorular

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar wii ile ilgili birkaç sorum var.

1)Wii'ye Opera'yı nasıl indirip yükleyeceğim.PC'mden veri mi aktaracağım yoksa wiinin kendisi ile mi yapacağım bunu...
    2)Wiide film izlemek için iki şey buldum.Biri Media Center X...PC'ye bağlanıp videoları falan açıyor.Bir de Wii Video 9'da filmleri MJPEG gibi bir formata çevirip açıyor.(Zannersem SDCarda falan atma mevzusu vardı)Peki Wiide film izlemek için farklı yöntemler var mı?Bunların için altyazılı izlemek gibi bir seçenek olabilir mi? :D

3)Wii'de radyo dinlemem mümkünmüş.Bunu nasıl yapabilirim.

• 1)Opera artık wii point ile alınıyor diye biliyorum yani ücretli.Ama emin değilim başkaları kesin bir cevap verir
    2)Zımbırtı takınca bir yazılım yüklenip yapılıyor diye duydum.Hatta torrent sitelerinde gördüm DVD player diye geçiyordu
    3)Radyo olayını ilk kez senden duydum.
  • radyo olayını bendehttp://www.wiiturk.com/ da gördüm.
  • Aynen
    quote:

Orjinalden alıntı: L-H-T

radyo olayını bendehttp://www.wiiturk.com/ da gördüm.
  • Konu biraz eskimiş ama benim de birkaç sorum olacaktı o yüzden yeni konu açmak yerine burdan sormak istedim. Eğer cevaplarsanız sevinirim.

1) Yakın gelecekte Wii almayı düşünüyorum. Hangisini almak en mantıklısı? Nerden kaça almamı tavsiye edersiniz? Bölge kodu önemli mi? Garanti önemli değil zaten hiç bozulmuş bir wii duymadım daha. İkinci el mi alsam?

2) 32" HD LCD televizyonum var. Wii'nin görüntü kalitesi nasıl olur? D&R vitrininde LCD Tv'ye bağlamışlardı, ekran biraz bulanık gözüküyordu. CRT Tv'deki kadar güzel olur mu? Aslında salondaki televizyonda oynarım en kötü annemle.

3) İlaç taktırmayı düşünüyorum neye dikkat etmeliyim?

4) Gamepad yok sanırım, ayrıca almak mı gerekiyor? Sadece çubukla oynamak zor değil mi? Mesela Mortal Kombat, pes nasıl oynanıyor?

5) En sevdiğim oyun türü RPG, birde bulmaca tarzı. Zelda gibi özellikle başka çıkmış iyi oyun var mı, yada çıkacak mı?. Ayrıca Vampire Bloodlines, Kotor, Mass Effect, Oblivion tarzı oyunları da çok seviyorum. Bu tarz oyun var mı?

6) Nintendo DS ile Wii arasında kaldım. DS de çok tatlı geliyor bana. Ps3 ve Xbox360ım var ama hiç el konsolum yok. Wii yerine DS alsam mı? Oyunları hoşuma gidiyor. Özellikle Final Fantasy Tactics hastasıydım Ps1'de. DS için de bir tane çıkartmışlar.

Cevaplarsanız şimdiden teşekkürler.

• Önce DS sonra Wii al
  • wii'yi hdmi ve vga girişleri olan bi lcd monitöre bağlamam mümkün mü? eğer mümkünse almayı düşünüyorum.
  • 1-) opera artık ücretli,kredi kartı ile wii point satın alabilirsin yada yakında türkiyede wii points kartlar satışa sunulacakmış onları bekleyebilirsin
    2-)wii de film ve müzik sd karta yüklenip izlenmiyor,wireless modeminin olması lazım çeşitli media center programları var bunlardan birini pc ye yüklüyorsun ve paylaşıma açtığın görüntü ve ses dosyalarını wii de izleyebiliyorsun ama bildiğim kadarıyla bunun içinde opera gerekiyor
    3-)radyo ile ilgili kesin bir bilgim yok ama bunun içinde opera yüklemen gerekebilir
  • arkadaşlar ben daha dün aldım wii memnum ama internete giremedim biraz araştırmım 7 euro 1000 point (500 poin opera )
    1- peki başkalarıyla nasıl wirres dan onlie oyun oynaya bilirim
    2-wii fc ne işe yarıyor cevaplarsanız sevinirm
  • quote:

Orjinalden alıntı: lord831

arkadaşlar ben daha dün aldım wii memnum ama internete giremedim biraz araştırmım 7 euro 1000 point (500 poin opera )
    1- peki başkalarıyla nasıl wirres dan onlie oyun oynaya bilirim
    2-wii fc ne işe yarıyor cevaplarsanız sevinirm

1-) önce wireless modemini wiiye tanıtıp bağlantıyı kuracaksın,sonra oynadığın oyunun online özelliği varsa yazar zaten online bölümünden girip oynayabilirsin
    2-)wii friend kodu ,diğer wii kullanıcıları ile mesajlaşmak için kullanılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riaz -- 24 Aralık 2007; 13:24:40 >
  • internete bağlanıyorum (ama sörf falan yapamıyorum )sadece wii shop canıla giriyor okadar başka bir yerden mi (Internet Explorer)giriyor ..
    birde internette bağlıyken online oynuyor dimi bağlı değilken oymaz her halde :)
    benim nerde yazar wii fc kodu atıyorum sana nasıl msj atabilirm?
  • evet bağlanırsın ama dolaşman için ücretli olan opera lazım , friend koduna ise wii message board :create mesage:adress book :orda yazan numaralar senin friend kodun
  • pek anlamadım yinede çok saol ben daha wii kullanmayı bilmiyorm nereye giricem mesj atıcam şeyednmi mii var ordanmı kızıcaksın ama tam detaylı anlatırsan sevinirim bu operaya bir kezmi para veriyorsun sende varmı wep
  • ben opera yok çünkü kredi kartım yokbiriyle mesajlaşmak istiyorsan sağ alt köşede message board var oraya giriyorsun,create messageye giriyorsun,en sağda register var oraya istediğin kişinin wii friend kodunu yazıyorsun ve listene eklemiş oluyorsun
  • seni ekleye bilirmiyim
  • tabi, fifa 2008 varsa maçda yaparız senle
  • daha dün aldım wii oyun aldığım zaman oynarız bu senin alta yazan dimi wii fc no onu yazıcam okadar dimi ben istanbulluyum sen nerden yaş 1983 doğumluyum
  • bu yazdııklarımız sohbete girer,burası paylaşım alanı özelden mesaj attım sana
  • arkadaslar ps3 um var ama wii de almak istiyorum onerırmısınız o kol ıle nfs falan oynanmaz gıbı sankı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgur106

arkadaslar ps3 um var ama wii de almak istiyorum onerırmısınız o kol ıle nfs falan oynanmaz gıbı sankı

Ne yaptin dostum 8 kiloluk ps3 varken ufacik wii alinirmi olurmu ya yapilirmi bu aman arkadaslar duymasin yan bolumdeki
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.