Şimdi Ara

wii hdmi yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
10.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar, konu hakkında bilgim yok, full hd tvde wiiyi daha kaliteli kullanabilmek için herhangi bir kablo var mı?
    bazı arkadaşlar component kablo demişler, ne olduğunu tam olarak bilmiyorum, iki ucu hdmi olan kablolar uymuyor değil mi? wiinin arkasında hdmi girişi yok.
    kaliteli görüntüyü elde edenler bu konuda beni bilgilendirebilirlerse çok mutlu olurum, yazılacak her mesaj için şimdiden teşekkür ederim.

• Wii'nin hdmi girisi yok, component kablo kullanmaniz gerekiyor 480p cozunurluk icin (en yuksek 480p). Resimdeki tarz bir kablo kullanmaniz gerekli.

wii hdmi yardım
  • evet bende wü diye bi marka kablo aldım görüntü gayet iyi
  • Wii içn HDMI kabloda var ama yine zaten HD görüntü vermiyor. Ya yukarıda resmi görünen kabloyu(component) veya bir ucu wii'nin görüntü girişi bir ucu Hdmi olan kabloyu kullanmanız lazım. Kablo fiyatları orjinal olunca ence biraz fazla. Dealextreme.com dan bir kablo almanızı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seljuks

evet bende wü diye bi marka kablo aldım görüntü gayet iyi

nerden ne kadara temin ettiğinizi öğrenebilir miyim?
  • VDIGI bir cihaz üretmiş VD-V3 diye Wii HDMI Upscaler Processor Wii'deki görüntüyü Full HD ye çıkartabiliyor ve çok güzel görüntü kalitesi sunuyor :) fiyatı ise $59 :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bethrezen

Wii'nin hdmi girisi yok, component kablo kullanmaniz gerekiyor 480p cozunurluk icin (en yuksek 480p). Resimdeki tarz bir kablo kullanmaniz gerekli.

wii hdmi yardım

şu renkli 5 kabloyu televizyonun neresine sokucaz?? bizim tvde onun gibi 3 girişlisi var anlayamadım ??
    takılı vaziyette resim falan atarmısınız???
    yada bunun gibi bi aparat bulamazmıyız ?
     wii hdmi yardım

• Arkadaslar hdmi kablosu goruntude gercekten buyuk bir fark yaratiyormu eger yaratiyorsa goruntu kalitesi ps3 kadar iyimi Kullanan arkadaslardan cevap bekliyorum
  • Sitesini okursanız pek de işe yaramadığını görecekiniz;hacı muratın kasasını ferrari kasasıyla değiştirmek gibi.Motoru aynı paketini değiştirsen ne fayda
    http://www.neoya.com/shop/wii2hdmi/
  • belki murat ferrari kaporta değişimi gibi olcak ama bazı caddeler ferrari kaportasından başkasını kabul etmiyor :D mesela lcd monitor var bende hdmi dvi yada vga girişi ile bağlamaktan başka şansım yok yada 37 ekran tv ye talimim o yüzden bu yada benzeri bi kablo şart bana dealextrem de var bir adet en olmadı onu sipariş geçicem keşke tr de olsa şöyle şeyler ramson shop da var ama 85 tl aynısı dealextrem de 20 dolar bu kadar da kazık olmamalı şöle burlarda da 40 tl ye falan verseler hiç düşün meden alıcam ya neyse...
  • Slm,

ben bugun compenent kabloyu aldim.Elimdeki lcd yi degistirdigim icin almak zorunda kaldim.Oncesinde birkac arkadasin dedigi gibi compenent cikisi yoktu eski lcd imde.Simdi aldigim sony led tv imde compenent cikisi vardi ve bende 30 euro verip kabloyu aldim.Sonucuna gelince sonuc gayet gozle gorulur sekilde belli.Daha onceki lcd imde yazilar biraz bulanikti renkler soluktu.Kullandigim kablo icinden cikan kabloydu(SCART). Bi de simdikine bakiyorum görüntü aktarimi harika yazilar net renkler gayet guzel.LCD im ise 3d 200mhz.Tavsiye ederim eger tvniz büyükse ve compenent cikisi varsa mutlaka alin derim.
  • burada
    http://www.neoya.com/shop/
    da satılan hdmı2wii aparatı denenmiş bir göz atın derim....

24 dolar.....

http://www.youtube.com/watch?v=nk31PRa4o-E

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemdede -- 12 Mart 2011; 16:47:12 >
  • bu ürünü alıp deneyen varmı arkadaslar
  • ben bu urunu aldim denedim, güzel çalışıyor görüntüde az da olsa iyileştirme yapıyor. wii nin en zayif noktasina olumlu katkı yapıyor. fakat sonuçta wii nin kapasitesi belli çok da bişey beklememek lazım. fiyati 6,30 dolaros. kargo dahil. ben memnun kaldım.

http://www.dealextreme.com/p/gold-plated-component-video-and-audio-av-cable-for-wii-white-1-8m-length-24297

altın kaplama hikayesine de inanmamak lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: hull

bu ürünü alıp deneyen varmı arkadaslar

aldım henüz elime ulaşmadı kargoda gelince denicez bakalım inş.
  • ya hiç bi fark olmuyo sadece oyunlarda falan grefik de düzelme çok az oluyo .. mesela kare taş düşün ... onun kenarlarını daha da yumuşak hale getiriyo .. sanki karton kutu değilde birazcık daha gerçekçi kılıyo :D anlarsın :D

• quote:

Orijinalden alıntı: carteleren

ya hiç bi fark olmuyo sadece oyunlarda falan grefik de düzelme çok az oluyo .. mesela kare taş düşün ... onun kenarlarını daha da yumuşak hale getiriyo .. sanki karton kutu değilde birazcık daha gerçekçi kılıyo :D anlarsın :D

siz ne bekliyordunuz ? görüntü ps3 e ulaşacak mı bekliyordunuz ?

bırakın bu işleri

hd bağlantı 0-1 lerle olduğu için görüntü netleşir güzelleşir. bulanıklığı düzeltir. görüntü yine aynı görüntü ancak daha net olur. %40 50 civarında gözle görünür şekilde iyileşir

• Gerekli :)
  • ben zaten ps3 kadar olsun demedimki .. sadece biraz daha iyi oluyo ...
  • hdmi dönüştürücüyü aldım bugün geldi
    amacım wii yi pc monitörüne bağlamaktı iyi görüntü almak değil
    henüz denemedim hdmi girişli monitörüm yok
    hafta sonuna alırsam denerim inş.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.