Şimdi Ara

Wii efendi internete neden bağlanmaz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
12.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kadheerjahn

Benim Wii'de Homebrew Channel USb Loader falan kurulu. Acaba internete bağlasam ve update yapsam bu kanallar silinir mi?

Arkadaşlar biriniz bu soruma ceevap verirseniz çok memnun olurum. Makinemde zamazingo mevcut. ;Internete girersem sanırım update yapıyormuş bu kanallar silinir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Fisher

quote:

Orijinalden alıntı: cahitdikici

çipli wiiler hem orjinal hem kopya oyunları online oynatabiliyor. online için illa orjinal diye bi lüks yok

Usta sen nediyorsun ya :D brick gibi bi sorun olmuycak yani ?

Edit : bizim çip wasabi .

aynen öyle mochip ile dilediğin gibi girebilirsin.

quote:

quote:

Benim Wii'de Homebrew Channel USb Loader falan kurulu. Acaba internete bağlasam ve update yapsam bu kanallar silinir mi?

Arkadaşlar biriniz bu soruma ceevap verirseniz çok memnun olurum. Makinemde zamazingo mevcut. ;Internete girersem sanırım update yapıyormuş bu kanallar silinir mi?

Evet, ancak "update yapılsın mı" sorusuna "hayır" dersen update yapmaz, dolayısıyla internete bağlandığı için kanallar silinmez. Ama sen evet deyip update edersen 4.2'ye update edileceğinden trucha bug son versiyonlarda kaldırıldığı için oyun yükleyemiyorsun, trucha bug içeren kanallar da siliniyor.

• 1: Dil Olarak İngilizceyi Seçin
    2: Ülke Olarak United Kingdom 'u Seçin (Aksi Taktirde Bağlanmaz)
    3: Nintendo Wii Internet Ayarlarından Kablosuz Ağ Baglantınıza Baglanın
    4: Wİİ24CONNECT Update Yapın Sözlesmeyi Kabul Edin
    5: Shop 'a Gidin İnternet Uygulamasını İndirin.
    6: Google YouTube Facebook vs Sitelerin Keyfini Çıkartın.
  • hoooorrrrtttt
  • internet bağlantısıyla ''internet channel''i yükleyince zaten opera destekli browser yükleniyor..sıfır wii puanına..tekrar opera almak gerekmiyor.
  • Wireless'in şifreleme türünü değiştir.Emin değilim ama tkıp türü şifrelemeyi veya wpa'yi kabul etmiyordu.
  • Vay arkadaş, zorla ülkeyi değiştirtti bana...
  • bende yarın bir bakıcam
  • Arkadaşlar bikaç sorum var:
    1-Softmodlu wiiyle dvd ye oyun yazıp oynayabiliyo muyuz?

2-Diyelimki aleti internete bağlayıp multiplayer oynadık,xboxta ki livedan ban yeme gibi ya da aletin brick olma gibi durumlar var mı?

3-Daha alete ne soft ne hard hiç bir mod kurmadım,online da oynamak istiyorum,sizce orjinal mi devam edeyim ya da başka öneriniz var mı(pm aracılığıylada olabilir)?
  • Arkadaşlar internete giremeyen arkadaşlar için; ülke seçimini Türkiye yaparsanız malesef girmiyor. United Kingdom yaptığınız zaman başka bir sorun yoksa girecektir. Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carteleren

Arkadaşlar internete giremeyen arkadaşlar için; ülke seçimini Türkiye yaparsanız malesef girmiyor. United Kingdom yaptığınız zaman başka bir sorun yoksa girecektir. Saygılar.

Zekan kulaklaribdan fiskirmis eren kimsenin aklina gelmemistir bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeçmeceKarpuz

quote:

Orijinalden alıntı: carteleren

Arkadaşlar internete giremeyen arkadaşlar için; ülke seçimini Türkiye yaparsanız malesef girmiyor. United Kingdom yaptığınız zaman başka bir sorun yoksa girecektir. Saygılar.

Zekan kulaklaribdan fiskirmis eren kimsenin aklina gelmemistir bu

Sağolasın paşa abi. bilmeyen mutlaka vardır. bilgilendirici olmak lazım yarın öbür gün ben de giricem internete inş :D

• Merhaba aynı sorun bende de var doğru şifreyi girmeme rağmen ağı test ederken 51330 Nolu hata kodu veriyo yardım ederseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.