Şimdi Ara

Wifi üzerinde x işareti var acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oncelikle merhaba beyler bilgisayarıma girdigimde internet var gozukuyo sonra 15 dk sonra filan internet kopuyo ve gonderdigim fotodaki gibi x isareti geliyor TTNET müşteri hizmetlerini aradım kablolu olarak baglanın dedi onuda denedim yine aynısı oldu bu sefer bana dedilerki ya bilgisayarın wifi ayarı bozuldu yada modeminiz bozuldu facebook ve google ye girmiyor ama diger sitelere tak diye giriyor bi yardım ederseniz sevinirim

• Bağlantı olmadığında görünen bir işaret
    Uzerine sag tik Bağlantı sorun giderici denedinmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Driver güncellemeyi, silip tekrar kurmayı denedin mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wolfsado kullanıcısına yanıt
    Evet denedim bir sorun yok dedi ttnet ise modem yada pcnin wifi algılayıcısı bozulmuştur dedi
  • O nasıl hiç bilmiyorum biraz aceiyimde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mawhinney

O nasıl hiç bilmiyorum biraz aceiyimde :)

Bilgisayarın yanında gelen cdlerdeki sürücülere Driver deniyor. Ethernet kartı modeline bakıp sürücüyü tekrar indirip kurmayı deneyin.

• Bir hints sana. eğer aynı çarpı işaretini sıralanan modemlerde bağlanmak istediğin modemdede görürsen üstüne gel sağ tıkla ve gelen pencerede Şifreleme Protokollerini sırayla dene tamam de.Kimisi WPA2 /AES veya KIP şeklinde kimisi WEB veya WPA / KIP şeklinde haberleşmeye ayarladır. MOdem içinden yapılan bir işlem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desperadotr

Bir hints sana. eğer aynı çarpı işaretini sıralanan modemlerde bağlanmak istediğin modemdede görürsen üstüne gel sağ tıkla ve gelen pencerede Şifreleme Protokollerini sırayla dene tamam de.Kimisi WPA2 /AES veya KIP şeklinde kimisi WEB veya WPA / KIP şeklinde haberleşmeye ayarladır. MOdem içinden yapılan bir işlem.

Ama diğer modemlerde o çarpı işareti yok
  • ethernet kartı modelini napıcam ethernet kartı modeli gereklimi
  • quote:

ethernet kartı modelini napıcam ethernet kartı modeli gereklimi

Evet gerekli. Aslında bilgisayardan daha iyi anlayan birisi baksa daha güzel olur hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: TqMaqe

quote:

ethernet kartı modelini napıcam ethernet kartı modeli gereklimi

Evet gerekli. Aslında bilgisayardan daha iyi anlayan birisi baksa daha güzel olur hocam.

:) belki wifi si kapalidir:)

• quote:

Oncelikle merhaba beyler bilgisayarıma girdigimde internet var gozukuyo sonra 15 dk sonra filan internet kopuyo ve gonderdigim fotodaki gibi x isareti geliyor TTNET müşteri hizmetlerini aradım kablolu olarak baglanın dedi onuda denedim yine aynısı oldu bu sefer bana dedilerki ya bilgisayarın wifi ayarı bozuldu yada modeminiz bozuldu facebook ve google ye girmiyor ama diger sitelere tak diye giriyor bi yardım ederseniz sevinirim

Belki sertifika hattasi veriyor dur yoksa DNS sen olabilirim ilgin ilk kez boyle bisey düşünüyorum otomatik mi aliorwun

• Wifi Kapatmışsın driverda sorun falan yok hocam
  • x varsa pcdendir aygit yoneticisine gir oradan guncelle driveri

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.