Şimdi Ara

WiFi Problemine Son - Mutluluktan Ağlıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, iyi bayramlar herkese. WiFi problemi uzun yıllardır yaşadığım bir problemdi. 9dbi'lık antenlerle bile çözüm bulamadım. TP-Link Deco E4'ün Mesh teknolojisini ve evimdeki çekim kalitesini göstermek istedim sizlere. Sorusu olanlara elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.

• niye kimse beğenmedi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: detanaoq

niye kimse beğenmedi acaba?
    Bilmem ki dostum. Ben bilgimi paylaşırım, beğenmek isteyen beğenir :)
  • DECO E 4 , M4, M5 VE M9 PLUS farklılıkları nelerdir? Aralarında ciddi fiyat farkları var. Evdeki modem salonda Airties 5650 TT ve ona kablolu bağlı arka koridordaki TL-WA850RE den kurulu bir sistem. Eğer alırsam decoları modeme bağlayacağım. Ve Decoların kendi aralarındali bağlatıyı da çok farkedecek olursa kablolu da yapabilirim. Smart tv zaten modeme kablolu bağlı. evde 3 -3 laptop, 4-5 cep telefonu, wifi yazıcı ve robot süpürge var. Mevcut Modemin ethernet çıkışı fast ethernet gücünde decoları bağladığımda modemde herhangi bir ayar yapmam gerekecek mi? (örneğin modemin, wifi yını kapatmak, dhcp sini kapatmak ya da modemi brdge moda almak gibi? ) ve bu ayarlamayı yapınca modemden tv ye yine kablolu internet alabilecek miyim?

Cevaplarsanız sevinirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.