Şimdi Ara

wifi ile internete baglaniyorum ancak pc de kablo ile baglanti yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ilginç bir sorun ile karşılaştım ve yardimlarinizj bekliyorum evde kullandığım masa üstü pc ile kablo vasıtası ile internete giriş yapamıyorum lakin aynı modem ile telefon ile giriş yapabiliyorum su anda yazdığım gibi fakat işin ilginci masa üstünde internet bağlantısı var gözüküyor ethernet girisince sorun yok sanırım masa üstünde internete girmek istediğimde vekil sunucu bağlantıyı kabul etmiyordiyor ağda her hangi bir sorun görünmüyor yardımcı olursanız çok sevinirim hayırlı akşamlar
     wifi ile internete baglaniyorum ancak pc de kablo ile baglanti yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeksasStyLe -- 24 Şubat 2014; 19:53:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TeksasStyLe kullanıcısına yanıt
    her ne kadar çoğu soruna derman olamasa da windows troubleshooter bazen çözüm bulabiliyor. Ağ bağlantısı simgesine sağ tıklayıp sorun çözme gibi bir kısım var onu bir tıkla bakalım windows sorun bulabilecek mi? O da olmadı ağ bağlantını silip yeniden kurmayı deneyebilirsin. O da olmadı en nihayetinde modeme reset at.
  • notther kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler öncelikle sorun gider dediğimde bir sorun algilamiyor fakat sanırım ethernet kartı yanık gibi geliyor ama ama simgede bağlantı var göstermesi çok ilginç geldi bana bakalım

• TeksasStyLe kullanıcısına yanıt
    PC den ethernet kablonu çıkartıp takınca tepki vermiyor mu hiç? Tepki yoksa dediğin gibi olabilir.
  • notther kullanıcısına yanıt
    Kabloyu çıkartınca bağlantı yok diyor takınca ekteki resim gibi ilginç

• Merhaba;

Komut istemini yonetici olarak calistirin. Gelen siyah ekrana netsh int ip reset c:\resetlog.txt komutunu verip enter tusuna basin. Islem bittikten sonra da bilgisayarinizi yeniden baslatin. Bu islem ethernet protokollerinizi ve tcp/ip yapilandirmalarinin hepsini sifirlayacaktir.

Kolay gelsin.
  • Arkadaşlar sorun tarayıcı ayarlarindan vekil sunucu seçiliymis vekil sunucu yok sectigimde sorun ortadan kalktı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.