Şimdi Ara

WİFİ HUWAEI AP5030DN WEB ARAYUZ YAZILIMI INDIRILEMIYOR ACİLL YARDIMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HUWAEI AP5030DN CIHAZIN ARAYÜZÜ MEVCUT DEGIL KONSOLDAN ERISIP ISLEM YAPMAK GEREKIYOR AMA WEB SITESINDEN CONSOLDAN YAZILIM ATILIP YUKLENDIGINI GORDUM AMA YAZILIM LINKINE TIKLIYORUM PARTNER BILGISI ISTIYOR BU KADAR SACMALIK OLAMAZ SON KULLANICI OLARAK WEBTEN ERISMEK ICIN YAZILIM ATICAM INDIREMIYORUM KONU HAKKINDA BILGISI OLAN BIRI VARSA YARDIM ETSIN.

• Siteye üye oldum. Benden de ürünü siteye kaydetmemi söyledi kaydedersen belki o zaman açılır. Eğer üyeliğin varsa bu linkten ürününü kaydet bir de öyle dene.
    http://support.huawei.com/enterprise/NavigationMySpace.action?nodeid=node-01-01&powAppId=applyesn

Eğer uğraşamam diyorsan cihazın ESN numarası (seri no) bana özel mesaj at ben deneyeyim.
     WİFİ HUWAEI AP5030DN WEB ARAYUZ YAZILIMI INDIRILEMIYOR ACİLL YARDIMM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eléctronics kullanıcısına yanıt
    Ürün kaydetme olayını gerçekletirdim Huawei tarafından incelenmek ve onaylanmak üzere bekliyor diyerekten bir bilgi geldi beklemedeyiz vala :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkhardware

Ürün kaydetme olayını gerçekletirdim Huawei tarafından incelenmek ve onaylanmak üzere bekliyor diyerekten bir bilgi geldi beklemedeyiz vala :D

İyi bakalım sonucu yazarsın, saçma sapan işler ağız tadıya bir güncelleme yaptırmıyorlar
    Kardeş onay maili geldi ürünü kaydettikten sonra ESN numarası (seri no) yla tekrardan login oldum huawei sayfasında ve istediğim dosyayı indirdim şuan kurulumu gerçekleştircem teşekkür ettim saolsın.
  • quote:

Kardeş onay maili geldi ürünü kaydettikten sonra ESN numarası (seri no) yla tekrardan login oldum huawei sayfasında ve istediğim dosyayı indirdim şuan kurulumu gerçekleştircem teşekkür ettim saolsın.

Rica ederim kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    web arayuzune gerek duymadan huaweinin ac6605 access controler uzerınden erısım saglıyarak gereklı ayaralamaları yapılandırıldı uzun iş varmıs baya :d
  • quote:

web arayuzune gerek duymadan huaweinin ac6605 access controler uzerınden erısım saglıyarak gereklı ayaralamaları yapılandırıldı uzun iş varmıs baya :d

Hocam düşünemedim controller yoktur dedim direk, düşün 100 access pointin var tek tek yapmaya kalkarsan günlerini alır Controller bu günler için var
    Controller olması büyük bir fayda bu cihazdan bir üniversiteye şuanlık 250 adet üzerine montaj yapılıp controller üzerinden config yapılacak yardırmaya devam saolasın tekrardan bilgilendirmen için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.