Şimdi Ara

Wifi Adaptör Tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
13.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ben aliexpress üzerinden aldım hocam ax210. Kablodaki performans yok tabi ama yine de hızı benim ust limite yakın. Sadece bazen düşmeler oluyor download hızında. Modemle de alakalı olabilir tabi modemimde wifi-6 yok.
    Ayrıca modem arayüzünden kablosuz yayın kanalını değiştirince hizdaki düşme de azaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lotr89 -- 23 Eylül 2022; 17:45:4 >
  • lotr89 L kullanıcısına yanıt

Hocam iki ürün buldum asus ve de tp link arkadaşım kullanıyor o 154₺ almış bakalım o performansından memnun kalırsa bende alıcam AliExpress 1 ay buluyor gelmesi TR de olan ürünlere bakıyorum ..)

Wifi Adaptör Tavsiyesi
    Wifi Adaptör Tavsiyesiakakce.com
    Asus PCE-AC51 750 Mbps Kablosuz Ağ Adaptörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/kablosuz-ag-adaptoru/en-ucuz-asus-pce-ac51-750-mbps-fiyati,7111804.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReDLaX -- 23 Eylül 2022; 18:21:13 >
  • ReDLaX kullanıcısına yanıt
    Asus olabilir de diğeri USB adaptördür herhalde o fiyata anakarta takilanlardan olması zor.
  • lotr89 L kullanıcısına yanıt

Arkadaşıma sordum modelini bu

TP-Link TL-WN881ND 300 Mbps Kablosuz Ağ Adaptörü.

akakce.com
    TP-Link TL-WN881ND 300 Mbps Kablosuz Ağ Adaptörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/kablosuz-ag-adaptoru/en-ucuz-tp-link-tl-wn881nd-300-mbps-fiyati,747667.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReDLaX -- 24 Eylül 2022; 10:23:29 >

Anakartıma uyup uyumadığını nasıl anlarım? H110m gaming anakartım.

sol altta iki tane var galiba

inventus
    MSI H110M GAMING INTEL H110, DDR4, LGA1151, SATA6Gb/s, USB3.1, D-SUB, DVI, HDMI microATX Anakart - inventus
    https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=7671

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryo41 -- 16 Ekim 2022; 17:52:56 >
  • Ryo41 kullanıcısına yanıt

Bütün güncel anakartlarda bu giriş var ekran kartının takıldığı yerde 2 adet oluyor genelde biri ses kart ları için diyeri bu tarz şeyler için. Ayrıca ax200 ve 210 Wi-Fi card AliExpress te satılıyor onlar daha iyi hem Bluetooth 5.1 hem Wi-Fi büyük ihtimalle AliExpress ten alıcam

Ax210 700 TL den aşağı yok galiba AliExpress de ?

Melesef öyle normal de 150₺ max 450₺ satılıyor lardı. 🤐

• Wifi Adaptör Tavsiyesi

Şundan aldım memnunum.

aldınız mı bilmiyorum amasaçma sapan vergi çıkıyor artık ali de. 400 liralık şeye 150 küsür tl vergi çıkıyor . o vergiyi de neye göre hesaplıyorlar belli değil.

alındı mı performansı nasıl ? kopma sorunları falan oluyor mu ? önceki tp lin usb kendi kendine kopuyordu mesela . kablodan sonra tatmin eder mi?

• crow in cornfield C kullanıcısına yanıt

Ben usb wifi adaptör aldım ac 1200 olan. Aygıt yöneticisinden Wi-Fi modu ac yapın 5 ghz bağlanın sıkıntı çıkmıyor.

merhaba hocam. memnun musun halen?

• Modemim salonda masa üstü pc odanın birinde baya bir mesafe var arada. Usb wifi adaptör kullanıyordum bir ara wifi menzil genişletici repater aldım masa üstünün olduğu odaya taktım epeyce bir zaman bu genişleticiden bağlandım ama usb wifi adaptörü hızı çok düşük kalıyordu 75 mb lik hız 8-10 ları geçmiyordu bende farklı arayışlara girdim işte yeni bir wifi adaptörmü alsam yada pc expres kartmı taksam gibi o arada bir şey fark ettim benim wifi menzil genişletme cihazında eternet çıkışı var kafamda şimşekler çaktı hemen masa üstü pc nin yanında çoklu prizin birine taktım eternet çıkışını pc nin eternet girişine bağladım internet resmen coştu bağlantı hızı şu an 60 mb leri buluyor çokta memnunum önemli olan bu tür bir cihazda eternet çıkışı olması müthiş işe yarıyor tavsiye ederim

aynı cihazın linki

Wifi Adaptör Tavsiyesi
    Wifi Adaptör Tavsiyesiwww.n11.com
    Tp-Link TL-WA850RE 300Mbps 2.4GHz Menzil Genişletici Fiyatları ve Özellikleri
    https://www.n11.com/urun/tp-link-tl-wa850re-300mbps-24ghz-menzil-genisletici-30009266?magaza=fiyatdipte

Hayırlı olsun. Bu Kingboss galiba. Evde sadece benim dizüstü bilgisayarımın internet çekimi düşük. Modemle aramızda bir oda ve iki duvar var. Fakat bu durum telefonları, diğer bilgisayarı ya da TV'yi etkilemiyor, sadece benim bilgisayarda sorun var. Bu ürün işimi görür mü acaba?

• hayalci79 H kullanıcısına yanıt

Görür.

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt

Evet

• merhabalar asus usb-ac58 modelini tercih edebilirsiniz çift antenli 3 yıl birebir değişim garantili bir ürün

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.