Şimdi Ara

Wifi Açılmıyor ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
45.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben anlayamadım bu 3 ncü iPhone hepsinde bi sorun illa var ne bahtsız adamım ben :( sorunu çözebilen gerçek bi sonuç yok mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos 6'dan tırsmamın bi sebebi de bu wifi.
  • Güncelleme esnasında A5 işlemci sanırım hasar görüyor. Birçok kişinin başına bu olay geldi arkadaşlar ve malesef çözümü yok geçmiş olsun

Cihazınızı buzluğa koyun, düzeldiğini görüceksiniz ısınınca yine aynısı olucak. Sonuç olarak telefon çöp. Veya internet pakedi ile idare ediceksiniz. Parça değişimi diye birşey yok. Komple A5 chipi değiştiremiyorsunuz. IMEI numarası wifi vs... hepsi bir entegrede
  • Apple'dan böyle birşey olması şaşırtıcı
  • Arkadaşlar gerçekten hiç bir çözümü yok ama bunda biraz Apple ın pisliği var gibime geliyor.

Hani rusyada bir hacker uygulama içi satın almalara bir çözüm bulmuştu hatırlıyor musunuz? DNS adresi giriyorduk sanki Apple mış gibi sertifikayı imzalıyordu işte ben onu yapmıştım ve benim sorunum tam olarak bundan sonra oldu. Apple karaliste falan yapmış olabilir mi acaba? Çünkü benim ilgili icloud hesabımı bu yüzden kapattılar ve aldığım satın almaları borç olarak girdiler :/ Vallahi o icloud hesabımı hatırlasam girip öderim borcunu belki düzelir diye tam olarak daha şimdi aklıma dank etti.

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlarda benim gibi böyle bir hataya düşmüşmüydü?

Şundan bahsediyorum:http://www.teknoblog.com/apple-uygulama-ici-satislari-ucretsize-donusturen-arac-icin-onlemler-almaya-basladi-46070/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.