Şimdi Ara

WhatsAppDM - Rehbere eklemeden whatsapp üzerinden mesaj atma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
8.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşlar sizlere 1 günde yaptığım yeni projemi açıklıyorum.
    Whatsapp kullananların yaşadığı en büyük problemlerden biri olan rehberde kayıtlı olmayan kullanıcılara mesaj atamama sorunu.
    Yaptığım bu basit web sitesinde whatsapp üzerinden mesaj atmak istediğiniz kişinin numarasını yazmanız yeterli.
    Sonra direk whatsapp üzerinden kişiyi eklemeden sohbet edebiliyorsunuz.

Kullanım alanlarına örnek olarak: Örneğin bir e-Ticaret sitesinde bir ürün hakkında bilgi almak istiyorsunuz ve bunu whatsapp üzerinden yapmak istiyorsunuz. Ama basit bir mesaj için bu kişiyi rehberinize eklemek istemiyorsunuz. Bu gibi durumlarda size çözüm sağlayacak harika bir uygulama.

Özellikle whatsapp web kullanıcılari için güzel çok protik bir araç.

Görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim WhatsAppDM - Rehbere eklemeden whatsapp üzerinden mesaj atma

Etiketler: WhatsappDM, whatsapp dm, whatsapp web dm, whatsapp direk mesaj,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adildeveci -- 1 Şubat 2018; 23:25:1 >

• Tuğkan-0153 kullanıcısına yanıt
    Tuğkan-0153 demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: revivo72

Whatsapp, cep telefonu üzerinden çalıştığı için kısıtlı ve güvensiz (3.şahıslara bilgileriniz ve mesajlarınızı verebilir / satabilir anlamında) bir sistem. Ben mümkün olduğunca kullanmıyorum. Bazen cok özel mesajlar atmam gerekiyor, atmıyorum cunku biliyorum ki attığım her mesaj ve resim WA sunucularında yedeklenecek. Internetin en büyük özelliği kişinin özgür olması ancak WA gibi uygulamaları indirdiğinizde 'bu uygulama telefonunuzdaki rehberiniz SMS'iniz, resimleriniz, herşeyinize ulaşabilir' şeklinde bir dayatmayı kabul ederek özgürlüğünüzü kendi ellerinizle başkalarına teslim ediyorsunuz.

Nitekim WA'ya alternatif ve insanların özgürlük ve mahremiyetine karışmayan, riot.im ve antox gibi gerçek mesajlaşma uygulamaları yaygınlaşmaya başladı ve o uygulamalarda bahsettiğniz 'rehbere eklemeden mesaj atma özelliği' çoktan var.

Önelikle ben kullanıcılara WhatsApp kullanmalarını öneren bir içerik paylaşmadım. Siz eğer WhatsApp kullanmıyorsanız bu konu sizi ilgilendirmiyor demektir. Gereksiz span mesaj atıp konuyu kirletmeyin lütfen.
  • aslında bu konu az da olsa ilgimi çektiğinden girdim fakat alttaki photovs linki daha çok ilgimi çekti. Uygulama çok güzel fakat reklamı iyi yapılmamış gibi. Reklamı için veya başka projeler için : Yazılımdestek.com a beklerim ("ı" ile "i" ile değil)
  • Whatsapp, cep telefonu üzerinden çalıştığı için kısıtlı ve güvensiz (3.şahıslara bilgileriniz ve mesajlarınızı verebilir / satabilir anlamında) bir sistem. Ben mümkün olduğunca kullanmıyorum. Bazen cok özel mesajlar atmam gerekiyor, atmıyorum cunku biliyorum ki attığım her mesaj ve resim WA sunucularında yedeklenecek. Internetin en büyük özelliği kişinin özgür olması ancak WA gibi uygulamaları indirdiğinizde 'bu uygulama telefonunuzdaki rehberiniz SMS'iniz, resimleriniz, herşeyinize ulaşabilir' şeklinde bir dayatmayı kabul ederek özgürlüğünüzü kendi ellerinizle başkalarına teslim ediyorsunuz.

Nitekim WA'ya alternatif ve insanların özgürlük ve mahremiyetine karışmayan, riot.im ve antox gibi gerçek mesajlaşma uygulamaları yaygınlaşmaya başladı ve o uygulamalarda bahsettiğniz 'rehbere eklemeden mesaj atma özelliği' çoktan var.
  • quote:

Whatsapp, cep telefonu üzerinden çalıştığı için kısıtlı ve güvensiz (3.şahıslara bilgileriniz ve mesajlarınızı verebilir / satabilir anlamında) bir sistem. Ben mümkün olduğunca kullanmıyorum. Bazen cok özel mesajlar atmam gerekiyor, atmıyorum cunku biliyorum ki attığım her mesaj ve resim WA sunucularında yedeklenecek. Internetin en büyük özelliği kişinin özgür olması ancak WA gibi uygulamaları indirdiğinizde 'bu uygulama telefonunuzdaki rehberiniz SMS'iniz, resimleriniz, herşeyinize ulaşabilir' şeklinde bir dayatmayı kabul ederek özgürlüğünüzü kendi ellerinizle başkalarına teslim ediyorsunuz.

Önelikle ben kullanıcılara WhatsApp kullanmalarını öneren bir içerik paylaşmadım. Siz eğer WhatsApp kullanmıyorsanız bu konu sizi ilgilendirmiyor demektir. Gereksiz span mesaj atıp konuyu kirletmeyin lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3TH3M

aslında bu konu az da olsa ilgimi çektiğinden girdim fakat alttaki photovs linki daha çok ilgimi çekti. Uygulama çok güzel fakat reklamı iyi yapılmamış gibi. Reklamı için veya başka projeler için : Yazılımdestek.com a beklerim ("ı" ile "i" ile değil)

PhotoVS projesi çok daha geniş kapsamlı ve geniş bir sosyal media uygulaması evet. Ama uygulamayı temel seviyede yaptıktan sonra destek aramadım pek fazla. Yatırım olsa güzel bir fikir aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adildeveci

quote:

Ben WA'yı kullanmıyorum deil, mecbur kaldığım için kullanıyorum. Ve mesajım SPAM değil, kurallara uygun bir forum gönderisi, sana uymadı diye mesajım SPAM olmaz.

• http://whatsappdm.com/#team bu kısım güzel olmuş
  • alpmirza kullanıcısına yanıt
    Uygulama web'ten çalışmıyor, denedin mi?
  • Yok denemedim web whatsapp'ta oturum açmak zor geldi İşin ilginci api adresine link vermenin 1 gün sürmesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpmirza -- 15 Ocak 2018; 8:48:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpmirza

http://whatsappdm.com/#team bu kısım güzel olmuş

Tabi canıııımm ekip sağlam

• quote:

Orijinalden alıntı: alpmirza

Yok denemedim web whatsapp'ta oturum açmak zor geldi İşin ilginci api adresine link vermenin 1 gün sürmesi

bir urle yönlendirme yapmak 1 gün sürmedi zeki dostum.
    site tasarımın bulunması resim ve içeriğin uyarlanması
    domain ayarlanması
    hosting alınması
    hepsi dahil. bence sen espiri yapmadan önce 1 gün düşün sonra yorum yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adildeveci -- 15 Ocak 2018; 20:53:49 >

• quote:

Uygulama web'ten çalışmıyor, denedin mi?

Merhaba.
    Ben denemeleri sadece webden yaptım diyebilirim :D Çalışıyor sorunsuz siz nasıl denediniz de olmadı biraz açar mısınız.
    Teşekkürler.
  • adildeveci kullanıcısına yanıt
    cep tel girdikten sonra adres cubuğunda whatsapp://send?phone=905357394100 çıkıp whatsapp protokolü tanınmadı diyor. Tarayıcım Tor Browser 6.5 yani Firefox 48 ile özdeş (aynı kod altyapısına sahip)
    * site tasarımın bulunması resim ve içeriğin uyarlanması
    * domain ayarlanması
    * hosting alınması
    Bu kadar çok fazla şeyi 1 günde çok iyi bitirmişsin ya harcanmayın siz buralarda 3lü ekip, yurtdışına gidin beyin göçü zaten çoktan yaşanmış beden göçü de oldu mu tamamdır
  • Kullanılmayan bir numara olduğu için olabilir mi 😂

• Kullanılan bi no'ya denedim yine göndermedi.
  • quote:

Kullanılan bi no'ya denedim yine göndermedi.

hangi noyu denediniz ve hangi ortamdan denediniz ?
  • +905364013284 ve yine Tor tarayıcıdan denedim. Tel no bana ait değil ancak geçerli bir no.
  • Buyur dostum bende gayet güzel çalışıyor.
    Chrome tarayıcısından denedim. Ama tarayıcı ile alakalı bir durum olacağını zannetmiyorum

Rt yapanın 270k takipçisi var ama link vb yok. :(

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.