Şimdi Ara

WhatsApp, Windows Phone desteğini sonlandırıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
4.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Desteği kesmeye kesiyorsunuz, bari hiç karışmayın whatsapp ile 930umu kullanayım daha yeni batarya aldım... :) yani anlamadığım fişi komple niye çekiyorlar???, bu haliyle bile ben kullanıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaazto28 -- 13 Mayıs 2019; 0:0:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaazto28

Şu noktada beni aydınlatacak var mı?
    Desteği kesmeye kesiyorsunuz, bari hiç karışmayın whatsapp ile 930umu kullanayım daha yeni batarya aldım... :) yani anlamadığım fişi komple niye çekiyorlar???, bu haliyle bile ben kullanıyorum...

Whatsapp ilk çıktığında SMS'e alternatif olma hedefindeydi. Dolayısıyla internete bağlanabilen her telefonda çalışabiliyordu.
    Facebook aldıktan sonra uygulamayı iyice aşureye çevirdi.

Evet komple gidecek. Uygulama mağazadan kalkacak. Yüklü uygulamalar da sunucuya bağlanamayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 13 Mayıs 2019; 13:36:35 >
  • Hadi ya annem hala l535 kullanıyor. Kadına arada resim filan atıyorduk, sene sonuna çalışmayacak demek. Desene yeni telefon almam lazım.
  • Umurumda değil,kullandığım tek bir uygulama var oda skype ,2014 te aldığım lumia yı 2024 kadar kullanmayı düşünüyorum. 10 yıllık telefon parasını bir vejetaryen olarak hayvanlar için harcayacağım. Bu beni daha çok mutlu 😊 ediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehxpal M kullanıcısına yanıt
    Yakın zamanda Microsoft store da çalışmayabilir mobil üzerinde.

• 1 temmuzdan itibaren mağazadan kalkabilir. Telefonu sıfırlayanlar yandı.

https://www.windowscentral.com/whatsapp-windows-phone-might-be-dropped-microsoft-store-after-july-1

• Vestel General Mobile gibi cihazlar hayatta kalırken Lumıanın çöp olmasın izahı mümkün olmayacak bi durum ulan 4 sendedir lumıa 1520 kullanıyorum bir cihaz bu kadar mı sağlam olur halen 4 gün şarjı gidiyor donma kasma hiçbişey yok ücret karşılığı activasyon fln seçeneği sunulması gerek böyle bişey olabilir mi hiç kimsenin böyle bişey yapmaya hakkı yok uygulama desteğinin sonlandırılmasıda neymiş.

• Dünya çapında WhatsApp, Facebook, Instagram gibi platformlara ortak bir boykot uygulanabilse çok şey değişir. Fakat gösteriş budalası ve özenti yığınlar yüzünden çok zor.

• Windowsphone zaten çöp kendileri de soyluyorlardı 2013 gibi tam hatırlamıyorum ama artik yeni telefona gecin biz windows Phone bırakıyoruz diye millette hala Windows Phone 10 gelecek diye saçma yorum yapiyorlardi. Simdi bak bu Windows telden giriyorum whats up da teli atin yeni sisteme gecin diyor artik uygulama da girmiyor be calismiyor

• Ülkemde en az benim gibi düşünen binlerce kişi var ama sanıyorum ki anlaşmalı bir hamle. İnsanları ios 7 üzeri bir akıllı telefon almaya zorlayacak. Veya şu an kaliteli bir Nokia Lumia telefonu 250 300 tl ye almamız batmış ki anlaştıkları üreticilerin telefonlarını almamıza zorluyorlar. Bir yorumda belirtildiği gibi; tüketiciler uygulamayı bi süre kullanmayarak boykot etse bakın nasıl destekliyorlar. Ama olmaz, çünkü zaten iPhone 7 8 10 11 veya diğer üst seviye cihaz kullanan insanlar bunu umursamaz. Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Ülkemde en az benim gibi düşünen binlerce kişi var ama sanıyorum ki anlaşmalı bir hamle. İnsanları ios 7 üzeri bir akıllı telefon almaya zorlayacak. Veya şu an kaliteli bir Nokia Lumia telefonu 250 300 tl ye almamız batmış ki anlaştıkları üreticilerin telefonlarını almamıza zorluyorlar. Bir yorumda belirtildiği gibi; tüketiciler uygulamayı bi süre kullanmayarak boykot etse bakın nasıl destekliyorlar. Ama olmaz, çünkü zaten iPhone 7 8 10 11 veya diğer üst seviye cihaz kullanan insanlar bunu umursamaz. Saygılar
    Kaç yıllık iPhone 4 bile iOS 7 üstünü destekliyor. Elalemin işi gücü yok senin ikinci elden 250-300 liraya aldığın telefonu bozacak. Oyun büyük. Dış mihraklar falan.

• 14 Ocak'a uzatılmış. Sabah baktım whatsapp çalışıyor. Hakkında kısmına girdim son tarih 14 Ocak olmuş. Sanırım telefonunu yenilemeyenler var ve müşteri kaybetmemek için uzattılar. İnsanlar telefonları yenilemezse tekrar uzatırlar sanırım.

• Saçmalığın daniskası. Koskoca Microsoft’sun elinin altında çok güzel bir telefon var neden batırıyorsun gerizekalı ya. iPhone’dan Lumia’lara geçmeyi düşünüyordum eskiden ne güzel 1320 falan alacaktım alamadan gitti sistem

• BENDE NOKİA LUMİA 1520 KULLANIYORUM. İNSANLARI YENİ TELEFON ALMAYA ZORLUYORLAR SANKİ ÇOK UCUZMUŞ GİBİ TELEFONLARDA

• WhatsApp gitti arkadaşlar ☹️

• Allah'tan önemli sohbetleri txt halinde yedekledim yoksa var ya neyse sağlık olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: nusayr

Bu mesaj silindi.
    tarihi geri alın
  • Ne güzel kullanıyordum arkadaş lanet olsun.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.