Şimdi Ara

Whatsapp'ta Kimse Bana Cevap Vermiyor İntihar Edecem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kime mesaj göndersem görüldü yapıyorlar, görüldü yaptıktan neredeyse ertesi güne kadar çevrimiçi bulunuyorlar. Kimse beni takmıyor intihar edecem elveda hayat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Güle güle

İyi gebermeler

• Belki yazdıklarındandır.

Konuyu sslerle destekle
  • Hemcins mi karşı cins mi hocam? Yakın kız arkadaşlarım hariç hiçbir kız ile düzgün sohbet kuramıyordum, hep ilk mesajı atan ben oluyordum, onlar da tamam iyi peki gibi konuşmayı bitirecek türden cevaplar veriyorlardı. Sevgilim olduktan sonra tam tersi oldu, ben arkadaşlarım hariç kızlara mesaj atmıyordum artık haliyle. Kızlar ilk mesajı atıyorlardı konuşmayı devam ettiriyorlardı konuşmayı başlatıyorlardı sürekli falan garip bir durum
  • :)
  • bana da öyle yapıyordu bir arkadaş, ilk 2-3 ay yazmaya devam etti ama sonra durdurdu. 5 ay bekleyip öyle cevap verdim. sonra da daha olmadı öyle şey, online ol ama mesaja görüldü atma. mesajı merak ediyorsan uçak moduna girip öyle bakabilirsin. her gün aç ama cevap verme.
  • Sabah uyandığımda interneti açtım baktım hiç bildirim yok, intde mi sorun var dedim. Yokmuş alıştım sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: Orta Seviye Gitarist

Sabah uyandığımda interneti açtım baktım hiç bildirim yok, intde mi sorun var dedim. Yokmuş alıştım sonra

O his çok kötü ya
  • selamün aleyküm de cvp yazarlar
  • kıyamam ölme özelden numaranı at her sabah günaydın mesajı atayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brisbane

kıyamam ölme özelden numaranı at her sabah günaydın mesajı atayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de öyle olunca Whatsapp'ı sildim, kafam rahat. Tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Orta Seviye Gitarist

Sabah uyandığımda interneti açtım baktım hiç bildirim yok, intde mi sorun var dedim. Yokmuş alıştım sonra

benim la bu:( her gece yatarken teli sessize alır+wifiyi kapatırım. Sabah uyanınca bi hevesle açıyorum telefonu...ne watsap ne instagram, 0 bildirim. insanı depresyona sokuyor resmen.
  • Sende mesaj atma , kendini ezdirmeye meraklı olma,cehhenneme kadar yolları var.

Yalnız olmaktan neden bu kadar korkutorsunuz ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geranimo486 -- 20 Ağustos 2017; 21:9:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim hiç mi arkadaşın eşin dostun yok? Bizim devrenin whatsapp grubu, yabancı dil kursunun whatsapp grubu, arkadaşlar arası whatsapp grubu derken sabah garanti 1000 mesajı açıyor. Asosyalliği bırakın hiç mi sizi düşünen insanlar yok? Ne için yaşıyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her sabah whatsapptan ayrı twitterdan ayrı tumblrdan ayrı bildirim geliyor. Bildirim gelmemesi en güzeli takmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Montmartre

Kardeşim hiç mi arkadaşın eşin dostun yok? Bizim devrenin whatsapp grubu, yabancı dil kursunun whatsapp grubu, arkadaşlar arası whatsapp grubu derken sabah garanti 1000 mesajı açıyor. Asosyalliği bırakın hiç mi sizi düşünen insanlar yok? Ne için yaşıyorsunuz?

Demek ki yok birader amacın ne

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.